4

@tbas ale bym sie smial jakby zostal i by grzecznie odmalowywali XDDDDD

1



,,Boże broń mnie od przyjaciół, bo z wrogami poradze sobie sam" czy jakos tak ten cytat lecial xD. Wgl nie chce mi sie wierzyc, ze to prawda, bo Inaki, jak nikt inny powinien cos wiedziec o zmarnowanym potencjale + do Bilbao zawsze moze wrocic, a do Barcy czy Bayernu itp. niezbyt

0

@Faro no wlasnie chyba nie powiedzial XD, ale sprawdze zaraz

5

@paweldunajecfcb jestes wolnym czlowiekiem. Idz, gdzie chcesz. Jesli ma to tobie pomoc to git

0

@kanver_ ale w tym samym wieku jeden nawala 40 goli w Europie i z*pierdala 10km+ (tyle samo co caly tercet realu), a drugi strzela na ziutkow w MLS

1

@blakkudium THE GOAT

1

@Encore to sie im juz bardziej naszego Ter Stegena oplaca. Oddamy za nawet 15 melonow tylko dajcie mu podobna pensje

0

@RoberDzik ale chcac nie chcac dojda jeszcze kontuzje i odciazanie innych zawodnikow. Raphinha mozliwe, ze bedzie grac na kazdej mozliwej pozycji w ataku np. jak ktorys z dwojki lewus/rekin beda mieli uraz to zeby odciazyc tego drugiego i zeby dac odpoczac Yamalowi to pewnie mlody bedzie schodzil czesciej, a w jego miejsce np. Olmo/Fermin, ktory zamienia sie pozycjami z Raphinha. Przy naszym szczesciu mozliwe, ze dla kazdego bedzie nawet nadmiar minut XD

0

@Faro Na PO to sobie eryczek moze pograc i nie bedzie wygladac gorzej niz taki porro czy mingueza, a drugiego śo moze niedlugo przyniesc la masia bo sa np. Olmedo czy Cuenca

1

Hejterzy nie uwierza, ale Wojti prowizorycznie dawal dupy w niektorych meczach zeby jeszcze bardziej nakrecic zarzad do kupienia bramera, bo go rozmowa z Ter Stegenem wk*rwiala i mu Lewus powiedzial, ze nie ma psychy zmusic zarzad do zakontraktowania nowego bramera i jego (szczeny) za MATSa po taniosci.

0

@AlphaNumeric on ma juz ponoc rozmawiac z realem XD liverpool bedzie za free do bialych wszystko oddawac

0

Podoba mi sie jak taki Victor Font zarzuca naszemu zarzadowi, ze nie potrafi szanowac swoich gwiazd/legend aka MATSa. Z tego co pamietam to Perez nie mial sentymentow wywalic Casillasa (ktory byl o wiele wieksza legenda bialych niz u nas MATS) i nie zgotowal mu zadnego wielkiego pozegnania. Tak samo Perez nawet niby nie odbieral od Ramosa, jak ten chcial wrocic, gdy im brakowalo śo. Tam, gdzie jest biznes nie ma miejsca na sentymenty niestety i Font o tym wie tylko teraz tak gada, bo chcialby wygryzc Laporciaka.

2

@Gaucho jesli by to byla prawda (a na pewno nie jest) to bralbym w ciemno. Wiem, ze wedlug niektorych lion ma slaba opinie co do zaangazowania, ale nasz Ronald tez nie swieci przykladem i ma idealna mentalnosc do wlasnie tego milanu. Przy okazji zwiekszylo by to do prawie 100% pozostanie christensena.

0

@Tarnowitz mam wrazenie, ze na po bedzie czesciej eryczek sie meldowac niz fort

0

@kanver_ ale raphinha i tak bardziej schodzi do srodka. Na napadzie oprocz lewego moze grac Ferran, ktory pokazal, ze ma umiejetnosci jednak + raphinha moze byc tez w razie co falszywa 9, bo i tak czesto znajduje sie na finalizacje wrzutek itp.

0

@Destroyer_of_Worlds XDDDDDDDDDDD

1

@Destroyer_of_Worlds inigo nie wroci do kadry. Nie ten wiek + jest baskiem, a u nich chyba nie ma wielkiego przywiazania do repki hiszpanii

4

Potężny Portugalczyk wjeżdza na całego po pożyczce. Zaraz sie okaże, że Laporta z Deco sprzedali po nerce i wjezdza Joan, Grimaldo, Nico i na ławe Perisic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Zdążą wykupić pół świata, a my nadal będziemy wpłacać klauzule Joana Garcii XD. Dobrze, że jest La Masia, bo by było cieńko w next sezonie jak sobie Perez przypomnial haslo do konta bankowego.

0

@pt9 kom zeby sie znalazlo na dyskusjach. Straszna historia, mam nadzieje, ze uda sie zebrac te pieniadze

1

@Gibbon_FCB XDDDDDDDDDDDDD

9


Najpierw mowione, ze nic, a teraz, ze 1,5 melonow. Z takim tempem za 2 miesiace sie dowiemy, ze jednak mu wyplacili caly kontrakt XD

3

Te ,,f*cki" Finow to do Probierza???

3

Piatek 3 razy i 3 razy w srodek. Wiem ze dwa razy z glowy wiec nie latwo, ale nadal smiesznie, ze akurat jak lewego nie ma to piatkowi sie nie moze dobrze odbic XD

0

Damn ale ci Finowie sa ciency. Jakby grali teraz z Holandia to by bylo 4-0 dla przeciwnika

4

@Roobo jeszcze bramkarze cos graja na pewno. Dzisiaj Skorup z wylewem, ale zwykle bramkarze u nas nie zawodza

0

@kamiVeB bo finowie wygladaja tragicznie, ale prawda dzisiaj az tak oczy nie krwawia

0

Ten czarnoskory z finlandii przyjmowal pilke jakby juz wiedzial ze chce ja stracic XD

2

@Luciano99 nie kazdy bohater, wielki czlowiek i rewolucjonista nosi peleryne. Niektorzy maja w reku 0,7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?