0

@Popitek12 Sorloth to jest czlowiek, ktory sie odpala na koncowke sezonu. Odpala wtedy protokul: utrzymac sie w klubie i strzela zeby nie bylo, ze nic nie daje

0

@Hasszz ale tu nie chodzi o klub tylko wlasnie pilkarza, bo z tego co wiem jest wychowankiem espanyolu czyli klubu, ktory nas nienawidzi

9

Najwieksza przeszkoda tego transferu nie sa akurat finanse, a to, ze jest z Espanyolu XD

1

@Aragorn33 to, że sikorski bylby lepszym kandydatem raczej bylo wiadome. Szkoda, ze on nie startuje za Trzaszka, a Tarczynski za Batyra, bo bylby ciekawszy pojedynek

0

@lekkafuszera od poczatku sie nie zgadzaja i nie mam do tego w sumie problemu, bo nawet lepiej w takiej dyskusji

0

@lekkafuszera ale widac, ze druga strona rozmowy jest sceptycznie nastawiona do wielu opinii pana marszalka i spk dyskusja wychodzi

0

@D10SLEO jak by to jakubiak powiedzial: to jest jedyny taki napoj w swoim rodzaju + polityk tez czlowiek

0

@Szlag na pewno darzy trzaska wiekszym szacunkiem, bo jeden nawet jak czasem klamal (oczywiscie wedlug mentzena albo faktow, bo nie mam zamiaru kazdej oddzielnie kwestii mowic) to sie stawial, a nie umizgiwal, a umizgow wiekszosc normalnych ludzi nie lubi

0

@Szmulek fajnie czasami zobaczyc, ze politycy tez ludzie i moga sobie spokojnie usiasc piwko walnac, a nie tylko sie obrzucac blotem wiec na pewno na + taki filmik dla rafala i ogolnie chyba politykow

0

@Szmulek ja uwazam, ze wlasnie tym, ze sie nie zgadza z polowa rzeczy wygral, ale stracil troche pewnie nie chcac nic podpisywac (aka tej polowy) i tymi fikolkami z kontem i akcja demokracja, ze nic nie wie. Nie zmienia to faktu, ze duzy przeskok wzgledem Batyra i na pewno fajniejsza rozmowa

0

@Szmulek ogolnie pamietam ja dales komentarz o tym co rafal powinien dzis zrobic (aka chyba ty sry jak pomylilem XD) i ciekawi mnie czy jestes jako tako zadowolony, bo wedlug mnie mimo, ze go niezbyt lubie dobrze wypadl

3

Obiektywnie trzaskowski o wiele lepiej niz Nawrocki, bo sie stawia, a nie rozlozyl nogi + czasami tez dobrze kontruje, ale jednak zabolalo to udawanie, ze nie slyszy, ze nitras czy inni mieli wczesniej materialy akcji demokracji. Omijajac jednak ten fakt i inne podobne moze byc

1

@Azazel_Pazuzu no akurat podkreslil, ze chodzi o zachod i jak nie zgadzam sie z nim w sprawie aborcji czy zwiazkow partnertskich to tu o okaleczaniu sie dzieci ma racje.
PS. logika rafala: jak on nic o tym nie wie to sie nie dzieje

5

@Mow_mi_Douglas nie no nwm kto sadzi, ze on jakies szachy rozgrywa XDDD jest po prostu uzalezniony od nikotyny jak duzy % polakow, bo te j*bane fajki zebraly swoje zniwo przez tyle lat pozytywnych reklam w dawnych latach

0

Ej ponoc Pau Prim idzie do Al-Sadd aka wedlug transfermsrktu taki transfer zostal juz zrobiony. Bylo o tym info i mnie ominelo?

0

@Roobo nawet tak nie mow...

0

@AlwaysBlaugrana nie lubie batyra, bo albo oszukal kogos na mieszkanie albo oklamal notariusza, ale akurat nie wciagal nic, bo to byl snus - taki worek z nikotyna co sobie dajesz chyba pod dziasla/do mordy (nwm nie pale i nie lubie nikotyny)

1

@bartekvisca oczywiscie, ze go podpuszczal i to byl sarkazm. Po prostu chcial zeby jawnie sie do tego przyznal wiec robil z siebie takiego dobrego ziomka i Batyr prawie to lyknal lol

0

@cracker no yamal tez musi miec rezerwowego wiec oboje wydaja sie spk

0

@RezerwowyWojtus samolub dlatego zdobyl 25 asyst a mogl wiecej jakby inni sie nie mylili (oczywiscie dziala to w dwie strony, bo sam tez sie mylil, ale nazwanie go samolubem to dosc duze niedopowiedzenie zeby nie powiedziec populistyczne klamstwo)

4

@Lewangoooolsky albo araujo zostaje, bo dostal nowy kontrakt i bedzie go trudno opchnac, bo zarabia teraz 5mln wiecej, a z ta forma nikt mu podobnego kontraktu nie da

2

@ViscaelBarca2007 super warunki fizyczne i o 6 lat mlodszy od gyokeresa oraz o 5 od isaka. Jak nadal bedzie sie rozwijac bedzie pewnie kotem, bo potencjal wydaje sie duzy

3

No i teraz rodzi sie pytanie czy jeden z zawodnikow mogacych na spo pozegna sie z klubem by moc poprawic finanse



Ps. cholibka redakcja wyprzedzila mnie o sekundy

0

za 50mln to mozemy im go dac na 1 sezon jako okres testowy, a potem jak sie spodoba to musza dac kolejne 30/40 melonow

0

@ToWinaSedziego nie ogladam wloskiej ligi, ale talent ma na pewno. Pytanie jak serio jest z tym zaangazowaniem, bo taki dembele w sumie pokazal, ze mozna byc totalnie szklanym leniem, a potem zmienic klub i byc magicznie top 5 pilkarzy na swiecie jak nie najlepszym

1

@AlwaysBlaugrana akurat dzisiaj ladnie polecial z Batyrem. Nie zgadzam sie z jego wieloma pogladami, ale ten ruch o rozmowie byl - co trzeba przyznac - genialny i wykorzystuje te wybory w 100%

1

@ToWinaSedziego szczerze jakby deco mial leb i tak przycisnac zdesperowany dosyc milan to moze cena by byla fajniejsza za takiego liona niz za diaza, ale diaz pewnie bardziej pracowity i ogarniety

4

@Cochise madrego az milo posluchac. Sam w grupie przyjaciol mam ludzi z roznymi pogladami i sie szanujemy, bo liczy sie vibe i to jaka sie jest osoba (oczywiscie nie mowie o takich skrajnych pogladach jak antys*mityzm czy cos)

11

@Messibestplayerintheworld laporta z deco sie przesuneli na kanapie. Takie oto te cale ruchy

0

@Encore nie no polowa z tych 60% albo nie ma praw wyborczych albo cisnie sobie łacha XD tam bylo takie grillowanie, ze utwierdzilo mnie to w fakcie, ze oboje z dwojki kandydatow sa tak slabi, ze nie warto mi isc do urny i oszukiwac sie, ze sa kompetentni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?