6

Christensen 2 meczami wych*jal araujo nawet z miejsca zmiennika XDDD

1

Szczena jaki ratunek

0

@Faro no ta raphinha przeciez tak w kazdym meczu. Ostatnio z realem tez chcial tylko vazquezowi pomoc i przez przypadek odebral. Sprzedac, najlepiej szybko i nawet za 10mln

0

No rapha i lewy dzisiaj chyba po melanzu juz, bo innego wytlumaczenia takich podan nie widze. Jeszcze jak podawal ktorys ciezkie za plecy podanie to ok, ale to juz sie robia podania na 10cm trudne

4

Lewy przez te kilka tygodni stracil poczucie dystansu, ze prawie kazde podanie niecelne. Ja go lubie, ale serio cos dzisiaj nie gra

0

nie mowcie, ze sie polamal XD to jest niemozliwe wrecz

0

araujo znowu daje bezsensowne powody do kontrowersji. Chyba nieznam bardziej nie uczacego sie na bledach czlowieka

0

Sytuacja trudna, ale dupa boli, ze obok...ale no wierze w ten zespol do konca, bo juz bywaly bardziej niewiarygodne cuda

1

Soto pierwsza kartka nam? stare, znalem.

1

A co jak Christensen taki mocny, bo polski Potezny Dunczyk urosl w sondazach?XD

0

@Gibbon_FCB jedyne co moze powstrzymac ten stan rzeczy to placa ursusa, ktora oczywiscie musieli zwiekszyc o do 15mln

0

chyba przydaloby sie strzelac z daleka, bo z pilka tak latwo do bramki nie wejdziemy

1

dobrze, ze soto widzial faul na pedrim...a nie czekaj typowo

4

No i teraz wojtek uratowal dupe robercikowi, bo to podanie to kryminal byl

0

@KrwawiaceoczyVEB nie no akurat pomysl nie byl zly, ale w bramke fajnie by bylo trafic

1

czemu zwierzeta sa w lalidze???

1

czemu martin tak sie wyrwal, jak oni chcieli zeby ten typ byl na spalonym???

2

Mallorca jest zalosna. Za taki wystep to spadek sie nalezy, a nie marzenia o lidze konferencji

0

Nie no oni chyba graja dla realu XDDDDD czemu taki hamulcowy w srodku pola

0

no mallorca tego chciala

1

Boze ta mallorca robi teraz wszystko zeby real odrobil????XD bo nie rozumiem takich durnych strzalow

0

mallorca gra taki piach, ze na pewno dostana cos zaraz

0

@Commando uwazam, ze demokracja bezposrednia jest super, ale nwm czy sprawa finansow powinna go dotyczyc, bo nie kazdy w spoleczenstwie jest ekspertem od ekonomii i chyba raczej rzad powinien zwolac jakas rade niezaleznych ekspertow zeby wyjsc z dolka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@udarpawarotam dopisalem przeciez ze w druga strone to dziala tak samo + laczenie tragedii jaka wydarzyla sie na UW z mentzenem to doslownie to o czym pisze - fanatyzm polityczny, ktory niszczy ten kraj. Jedyne ,,projekcje" jakie tutaj widze to twoje i nastepnym razem prosze czytac caly wpis. Poza tym zycze milego dnia

1

Ferran ostatnio gra fajnie. Dla mnnie nie ma roznicy. Ufam Flickowi, ale mam nadzieje, ze jak uda sie wygrac z Espanyolem to hansi na dwa ostatnie mecze da robercika i bedzie gonienie zolwia z pomoca kolegow z druzyny :DDDDDD

14

Przeglądając różne tiktoki, wpisy na platformie X czy nawet na la bambie stwierdzam, że jestem czasem przerażony społeczeństwem. Poziom fanatyzmu politycznego jest tak duży, że nie dość, że uniemożliwia spokojną rozmowę o poglądach to mam wraże nie, że jest na tyle duży, że gdyby np. lewicowi wyborcy dostali szanse, by p*wiesic mentzena czy kogokolwiek uznanego za prawaka to by z checia wybrali ta opcje (oczywiscie w druga strone dziala to tak samo, nawet pewnie dla wielu bardziej). Najgorsze jest to, że jest to spowodowane manipulacja mediow, ktora coraz to bardziej skłóca społeczeństwo oraz brakiem kultury rozmowy o polityce w naszym kraju. No i najbardziej winni sa sami politycy - ci prawicowi, ktorzy robia z lewicowych nastepnych bolszewikow czy komunistow oraz tych lewicowych, ktorzy najbardziej, by widzieli swoich prawicowych przeciwnikow w Hadze w MTK. Podsumowujac radze wszystkim la bambownika jak najmniej bezsensownych kłótni politycznych oraz stronienia od takich reakcji, bo niezaleznie od pogladow kazdy jest człowiekiem, a przyjmujac ustroj demokratyczny zobowiazalismy sie wysluchac tez i innych pogladow - niewazne jak jawnie durne, by one nie były (aka nie mozna propagowac jawnie pogladow totalitarnych, ale no poza tym nie ma zakazow)

1

@Szpadla to nawet nie byloba 1/2 tego co zrobil Figo. Figo byl kapitanem w tamtym okresie i znacznie lepszym pilkarzem niz Rodrygo. Co nie zmienia faktu, ze byloby smiesznie to zobaczyc, chociaz prawdopodobienstwo to pewnie jakies maks 15%

5

@Firestone mowisz jakby z interem ferran wygladal cudownie. Lewy zostal wpuszczony pod koniec zeby wybijac pilke glowa, bo hansi sadzil, ze wygramy, a obwinianie go o m.in ta przestrzelona glowke to zenada, bo nie dosc, ze pilka byla za wysoko dla niego to sommer ja jeszcze zdazyl dziubnac palcami

0

no i bedzie, ze lewus specjalnie nas sabotuje...a tak serio to straszny pech i zdrowka tylko zyczyc pawlowi cubarsiemu
Edit: w teorii jeszcze nie ma potwierdzonej koontuzji, ale no zdrowko zawsze sie przyda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?