0

@Szmulek nwm czy bylaby to najmadrzejsza decyzja, ale masz racje powinien tak zrobic aka powinien jakby mial stale poglady albo tzw. ,,jaja" wiec pewnie skonczy sie jak rozmowa z Nawrockim czyli robienie z siebie glupa i ,,jo nie wiedzial, jo nie chcial"

0

@Encore nie jest to dziwne akurat. W polsce duzo politykow ma pewnie bron, bo np. prokurator ma legalne prawo miec bron jako, ze jest to robota urzednika publicznego i czesto jest on zagrozony

1

@Lucyffffer1922 Mój goat. Chciałbym żeby on był kapitanem, a nie Ronald Mcdonald

0

@Marcelinho99 no ja sadze, ze taki lo to powinien byc dodatek, a trzeba szukac napastnika i ls. Na po bedzie Kounde i Garcia, a na lo uwazam, ze nadal lepsza sytuacja niz w napadzie, bo Martin dostaje czesto udaru, ale cos tam pokazal i mozliwe, ze przebije sie Torrents. Za to na napadzie mamy 37 letniego Roberta, ktorego w ch*j szanuje, ale no niedlugo emeryturka i Ferrana, ktory ladnie sie prezentuje i jest mlody, ale moze wszystkiego nie wytrzymac (a co dopiero jak sie ktorys z nich polamie)

0

@Pedri16Future no na maciaka tez mysle, ze dla beki, bo chlop stal sie ogolnopolskim memem bardziej niz joanna wedlug mnie, bo senyszyn to taki mily mem, a z maciaka maja beke jako z r*skiej on*cy

12

Osasuna bardzo chce zeby lige mial real madryt, a tebas podniecony pewnie trzyma kciuki

0

@wojopancer Nie, wyjdziemy na tym marnie finansowo i uwazam, ze sa inni ciekawi napastnicy

0

@AlphaNumeric raczej nie ma sensu. Pomocnikow mamy az nadto.

1

@tomek8756 Polityka nie jest taka czarno-biala czy zero-jedynkowa jak niektorzy sadza. Prawda taka, ze nie po to zyjemy w demokracji, by ktos jawnie decydowal jakie glosy moga byc, a jakich nie moze byc, bo jak ma tak byc to niech juz wprowadza ten autorytaryzm, a nie sie pi*rdola w tancu i udaja tolerancyjnych i akceptujacych inne poglady

0

@Pawlusek chevaliera chyba najlepiej, bo bramkarz, ktory gra w espanyolu nie napawa mnie radoscia chociaz od biedy ten garcia moglby byc

2

Myslalem, ze sie Marc polamie jak sie tak wygial XDDD

0

Ogolnie wszyscy mowia, ze trzeba kupic ls i jakiegos lo. Ja sie zgadzam z ls'em, ale lo jak wroci do pelni sil balde i bedzie martin oraz valle do wyboru to moim zdaniem nie ma sensu, a kogos konkurencyjnego na 9 (przede wszystkim dla ferrana) by sie przydalo sciagnac

1

at this point bramkarz moze zaryzykowac wszystko i ustawic sie na dlugim bo inaczej nie wyjmie XDDDDDD

11

@Messibestplayerintheworld akurat Cristiano na 4 to lekki nieporozumienie, a jego fanem nie jestem

4

Dominguez??? nie, ze cos do niego mam, ale myslalem, ze dadza szanse jakiemus olmedo czy cuence

1

@Kamil689 David ma jedna duza zalete, a nazywa sie ona koniec kontraktu.

1

@michal2007 Gratulacje i zdrowka dla corki!!!!
Ps. mam nadzieje, ze 2007 to rok zalozenia konta, bo sam jestem z rocznika 2006, a nawet dziewczyny nie mam XD

0

@tbas szczerze zawsze uwazalem, ze malo sie stara i jest hamulcowym, ale u flicka troche zamyka morde i ma duza czesc meczy dobra. Szkoda, ze nadal ma czasem odruch podnoszenia lap zamiast biegniecia za przeciwnikiem, ale nadal lepiej z nim niz araujo co notorycznie podnosi lapy z jakiegos powodu

0

@BORO_12 ja tam mam jeszcze nadzieje, ze deco pomysli nad ,,9-tką" ze wzgledu na wiek lewego. Gyokeres nie byl i nie jest moim faworytem, ale moze by wypalil chociaz wolalbym cos za free jak Davida, a jak juz za kase to mlodszy Sesko albo sprawdzony w PL Isak

0

Real sie wzmocni(ł), a my jestesmy lekko niezbyt zamozni w tym momencie. Deco i jego ziomki musza sie wykazac mega przeswietleniem rynku i sprytem jesli beda chcieli wzmocnic team, a przy tym nie wywalic za duzo kasy. Powinni sie przede wszystkim skupic na ziutkach co im sie konczy kontrakt czy klubach ze slabymi sezonami jak np. Ac Milan, gdzie niektorzy pilkarze beda poirytowani i beda chcieli odejsc co moze zanizac oczekiwania danego klubu. Oczywiscie tez trzeba kupic potrzebnych zawodnikow aka na dane pozycje jak np. lewoskrzydlowego, ktory bylby albo jakosciowym zmiennikiem albo konkurencyjnym w zespole czy moze jakas ,,9" bo jak lubie Lewego to wiek bedzie o sobie przypominal niemilosiernie, a ferran nie raz dawal znaki, ze kondycja to akurat nie jest jego najwiekszy atut

2

Czyli jeszcze Carreras, ktorym bylismy zainteresowani przez chwile. No niby kto bogatemu zabroni, ale troche widac akt desperacji Pereza i fajnie jakby w next sezonie znowu nic nie wygrali po takich duzych transferach aka z lepsza kadra i ,,asekuracja" ze strony arbitrow bedzie ciezko nic nie wygrac

14

Taki dryblas by się przydał. 195cm wzrostu, coś koło 90kg+ wagi. Dużo by dawał przy stałych fragmentach i przy kryciu takich wielkich napastników jak thuram czy inne haalandy

3

@Mankind cudowna ta polska polityka, taka nieskazitelna...aka nieskazitelnie zepusta

12

@Jakchcesz Panie Romanie, ale to wy wypuszczacie watpliwej jakosci kandydata i watpliwie go promujecie wiec prosze tu nie szerzyc herezji i dac ludziom glosowac na kandydatow, ktorzy im sie podobaja, a przede wszystkim sa bardziej powazni

0

@Szmulek rapha swietny sezon, ale on to nie magik tylko zadaniowiec. Umie podac, strzelic czy skontrowac, ale bez tego dryblingu dziennikarzy nie skradnie i nie powinien. Yamal albo Dembele takie moje typy

1

@norbi77 niby ta, ale jak go sprzedamy to znowu nie bedzie rezerwy. Dla mnie nadal swietny i przydatny zawodnik - bez dryblingu, ale za to potrafiacy dobrze podac oraz strzelic. Swietny na kontry. Niestety koncowka jak napisales slaba, ale raczej bym zostawil chociaz 100mln+ w naszej sytuacji finansowej to raczej zarzad przyjalby

0

@4drian0 dzisiaj drugi, jak nie pierwszy najlepszy na boisku

0

@Quahoo brzmi jak nocny koszmar

1

@Hindus masochista

0

Pilkarze espanyolu sami sie sabotuja, ale zwierzeta (ich kibice) do nas beda miec problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?