Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda, ze mlody bedzie gral w hiszpanii, ale tam sie wychowal i hiszpanem sie czuje. Nadal duma, ze nasza mlodziez ma takie znaczenie w druzynach juniorskich i zycze mu udanej kariery w naszych barwach oczywiscie :DDDDD
1
Tchouameni i Ceballos mogli skonczyc z czerwo za swoje odpaly, ale oni sie domagali czerwo na de jongu, jak ten go trzymal przez 2 sekundy + przez mekambe byl obronca XDDDDDD kocham ich naprawde, najlepsi kabareciarze LL bez dwoch zdan
6
@partymaker i tak poczynil mega postep na swojej pozycji. Na poczatku u xaviego wgl nie podlaczal sie do ataku, a teraz widac, ze u flicka nabral pewnosci i czasem jest tam nawet za czesto xD. Technicznie nadal troche mu brakuje, ale jak nadal bedzie tak sie samodoskonalil to ciekawi mnie jak bedzie wygladal w next sezonie czy za 2 sezony
7
Sofascore wie co mowi. Totalnie genialny wystep goata zula. Szkoda, ze ten wysoki noskill tchouameni wygral z nim glowke aka doslownie wlecial na niego XD, ale na szczescie kounde odplacil mu sie pieknym za nadobne
8
@mr Barca dla mnie od dawna nielubiany, bo typ nie dosc, ze jest fatalny to czesto poluje na naszych zawodnikow. Przyklad - wczoraj z olmo
1
Ze stwierdzenie, ze nie gral najlepszego meczu w karierze to mozna polemizowac tak szczerze. Jestem fanem kounde, ale obiektywnie czasem popelnia bledy, a w tym meczu to moze jeden niegrozny naliczylem jak glowka podal do madrycioka, ale od razu przejal to, no i jak skasowal viniciusa, ale to bardziej na + niz na -
3
,, W 999. minucie..." damn az tak mi sie meczyk nie przedluzal xD
31
Kounde powinien dostac - blokowal wazne wrzutki, wygral prawie wszystkie pojedynki i zaliczyl gola na wage zwyciestwa typu ,,don't shot" kompanego
5
Rudiger to jest taki kozak jak ma startowac do mniejszego sedziego XDDDD ledwo sobie z olmo radzil + sprokurowal karnego na ferranie, ktorego nie zauwazyli magicznie. Jak taki kozak to niech sie na MMA przeniesie XDDDDDD
0
Mam nadzieje, ze nowy outfit kounde bedzie mial wyszywane w kieszeniach zdjecia penalticiusa
2
Kounde MVP
Kounde MVP
Kounde MVP
Kounde MVP
5
KOUNDE MVP
KOUNDE MVP
0
ogolnie bylem w salonie, ale ZUL GOAT KROL KOUNDE KOCHAM
0
yamal byl dalej wysuniety kurde
0
@Keson ceballos tez czerwo moim zdaniem, bo wslizg i potem walniecie yamala intencjonalnie w twarz
0
@AxelF nwm o co ci chodzi, bo skrytykowałem dzieciaki, które serio mają problem do jego dziecka. Wiesz one też są poniekąd ofiarami, ale manipulacji, bo prawda, że rmtv manipuluje strasznie w swoich materiałach, ale nie mogę im zarzucić, że karzą swoim odbiorca nękać rodziny sędziów.
Ps. Nie wiem co masz na myśli przez stwierdzenie ,,zastanów się co z tobą nie tak", bo trochę reakcja jakbym to ja pracował dla rmtv albo sam nękał sędziów
0
Sędzia słaby czy nie to jednak na rodzinie nigdy to się nie powinno odbijać. Nie jest to wina materiałów realowej kablówki, ale jej kibiców i ogólnie społeczeństwa, bo w szkołach mniejsze rzeczy dochodzi do tzw. bullyingu
1
Abstrahując od tego czy powinien tak zareagować czy nie to ma pytanie - oni serio nawalają materiały na ludzi, a potem się dziwią, że ktoś może w negatywny sposób zareagować??xD Sądziłem, że są świadomi, że w końcu zdąży się bardziej emocjonalne ogniwo, ktore zareaguje w sposób może nie do końca profesjonalny, ale no jednak sedzia nadal człowiek. Co do chęci zmiany sędziego to trochę śmiesznie, że sądzą, że przy ustalonym terminarzu i sędziach ja każdy mecz teraz niby im Tebas kogoś wyczaruje, ale kto wie
8
A jakim prawem on tak moze zrobic???xD Bo to troche niepowazne dla mnie. Albo sie ugaduje z klubem i odchodzi za jakas kwote albo niech sobie rok jeszcze posiedzi na lawce jako 3 zmiennik. Poza tym to troche slabo, ze typ jest wychowankiem, a wedlug dziennikarzy zdania sa zgodne - rozpamietuje klubowi wszystko co zle, a nie ze dal mu szanse i pole do rozwoju
1
@krol211 no, ale to musi byc ktos inny niz al hilal czy inne arabskie kluby, bo raphie sie nie zbiera na granie z ronaldo w lidze jeszcze. Co nie zmienia faktu, ze za 100mln powinni go sprzedac, bo mozna by wzmocnic druzyne i przedluzyc kontrakty
0
Nie moga mu placy podwyzszyc, nie dlatego, ze nie chca, a dlatego, ze moze nam sie to w ffp slabo spinac, a zarzad jeszcze bedzie chcial nowy kontrakt dla yamala i kounde. Powinni na razie zawiesic rozmowy, bo jesli rapha oraz cala druzyna utrzyma poziom i przyjdzie nam z tego tytulu gotowki to mozna pomyslec o podwyzce chociaz wedlug capology nie zarabia zle, bo 12,5mln na rok (ale jak taki araujo zarabia niby teraz 15-staka to rozumiem, ze agenci mogli wyczuc pieniadz)
1
La bamba mi cos nie ufa w bycie czlowiekiem
0
@dadan1990 o k*rwa no to chyba mi sie wgl powalilo. Jednak widac ze tylko 19 na karku i wiedza o tamtych czasach znikoma troche jednak wiec chyba zgodze sie ze nie warto wierzyc w moje wczesniejsze slowa XD
0
Niech te londynskie kanalie (i to wszystkie, bo mowie tez o Chelsea) odczepia sie od mojego zula goata, a jak juz tak bardzo chca to cena minimalna 100mln+, bo za 65 to sobie moga kupic co najwyzej koszulke kounde i w gratisie koszulke robercika mozemy dorzucic
0
@Cvzx nie musial byc na uscisk dloni. Nie zdziwilbym sie jakby nie podpisali jakiejs umowy tylko na dana kwote, a perez chcial go jako ,,rekompensate". Jakby wiesz sam w to nie wierze, ale pamietaj, ze z R9 tez bylo ciekawie, bo niby mial isc do interu od nas i byl juz po slowie, a jego agenci magicznie zrobili czary mary i skonczyl u bialych
2
@Tarnowitz nie mogl odejsc do anglii, bo ponoc on albo jego agent zalozyli sie z perezem, o to, ze jak zostanie prezesem realu to figo do nich przejdzie albo zaplaci perezowi 30mln. Gdyby perez przegral to sam musialby wylozyc sporo sumke, a ze niby w tamtym czasie nikt w pereza nie wierzyl to przyjal zaklad. No i okazalo sie, ze przewalil, a nasz prezes nie zgodzil sie wylozyc mu tych 30mln dla madrycioka. Nwm czy to prawda, ale tak slyszalem juz kilka razy
1
@blakkudium chlopak sie naogladal araujo, jak nic
1
Tak zwana 3 prawda aka g*wno prawda. Na tym etapie jest nam potrzebny najlepiej każdy zawodnik, bo nie będzie nie długo kim rotować, a co dopiero wystawiać + jak Martin się połamie (odpukac) to jest jeszcze opcja fort albo defensywie i inigo, jak się połamie rekin (odpukac) to mamy dwóch nieogrannych zawodników (fati i victor) albo olmo, który też lubi się łamać (odpukac do kwadratu)
Ps. Jak będziecie odpukiwac czytając to to w niemalowane
6
Komentarz usunięty
0
Kounde nie wejdzie D::::::, a rekord meczow, w ktorych zagral byhl taki posranie wielki