0

Martin to biegl z workiem ziemniakow, ze byl taki spozniony??/

0

Nah uh. Nie ma mowy londyjczycy + fajny ten swiat, ze chelsea se kupuje kogo chce i ma kadre co moglaby dwa sklady wystawic prawie (obie pewnie z pelnymi lawkami xD), a nasza lige tebas kurczowo trzyma, ze takie bournemouth niedlugo bedzie wydawac wiecej na wzmocnienia niz my czy real

0

ładne urwanie, ale szkoda, ze nie sprobowal wczesniej bo moze by akurat sie wstrzelil (co nie zmienia faktu, ze ferran ladnie)

1

De jong był kluczowy w tej akcji. Bardzo dobry przeglad pola. Chyba Herr Flick serio zwrocil mu forme z ajaxu

25

Pewnie spowodowane tym, ze taylor uslyszala newsa, ze ponoc rapha i araujo mogli wracac prywatnym samolotem do barcelonki i poczula powiazanie

9

nie ważne czy ktoś lubi penie czy nie to trzeba sobie powiedzieć jasno, że pokazał światu, że mimo dość slabych warunków może pełnić rolę jedynki szczególnie w mniejszym klubie. Dla dobra jego kariery to powinien odejsc i miec szanse na gre. Dla mnie nie był wybitny, ale mysle ze w betisie czy celcie moglby cos podzialac

8

Czy w mediach naprawde prowadzona jest dyskusja, o tym, ze 37 latek musi za wszelka cene grac z taka potega jak malta??? Rozumiem, ze jest kapitanem, ale szanujmy sie my powinnismy wyjsc u-21 na ten mecz, a nie cos gadac, o tym, ze lewy powinien w nim grac

0

Nierealny transfer, ale chyba jedyny chlop dla mnie przy ktorym moge powiedziec, ze wolalbym zamiast taha (aka jeszcze dla mnie opcja bez brania obroncy, ale no raczej christensen do pozegnania)

0

To sie wkopali XDDDDDDD

0

@BISHBASHBOSH bo sprzedadza christensena, a kto wie moze i erica

0

@Veysel nie widzialem dzisiejszego meczu wiec nwm skad taka opinia, ale na euro zajebal okno az milo

3

17 latek do karnego...De la fuente to jest geniusz XDDDD

1

rekin sie nie myli w valenci

0

Od tego performance'u rekina może zależeć czy Deco i reszta zarządu będą chcieć szukać napastnika na next sezon. Chce dla nas dobrze więc nie będę zły jak rekin ugryzie, ale jak spartoli coś i udowodni, że na pierwszy skład się nie nadaje to może chociaż będą chcieli tego Davida czy kogoś innego xDD

0

@Terapuls możliwe, że wejdzie z ławki + patrzmy na to, że chłopowi bliżej do emerytury, a i tak robi za wyzwanie dla ,,poteznego" żółwia, ktory mial zmiazdzyc calkowicie lige

0

fajnie, a obserwują jakiegos młodego, niedrogiego napastnika???bo jak szanuje robcia to poki nie wymyslimy maszyny czasu przydałby się ktoś, bo ferran najlepiej gra na zmeczonego rywala z lawki, a pau victor to jednak nie jest pewny fundament na ta chwile

19

@Coveta Chevalier ma 1,89m wzrostu, a ter stegen 1,87m XD wiec nwm czy taki niski, bo nie kazdy bramkarz musi miec idealnie 2 metry

0

Mój goat, czasem widać, że brak mu sił czy koncentracji, ale w większości dowozi w ch*j

6

Jak go nie przedłużą to będzie absurd. Guiu odszedł, roque to niewypał, a victor nie jest wykorzystywany więc fajnie trzymać w razie co jakieś talenty na napad chyba, że mamy źródełko młodości dla lewego

15

@MateuszDoniec czyli la liga woli przekladac dwa mecze niz jeden porzadnie...la liga spada na psy im dluzej tebas jest prezesem lol

4

@Proxi No właśnie chyba doszło do samozaorania RFEF i La Ligi XD

21

ciekawi mnie jakie liczby mialby robert jakby przyszedl tu w wieku 27/28 lat i bylby z nami flick

0

@Limaker to mozliwe, ze sie pomylilem, ale trzeba chyba poczekac, bo jeszcze dokladnie nie jest uzupelniony ten mecz jesli chodzi o gole/asysty na transfermarkcie

0

@Limaker https://imgur.com/a/nyCEzxb na transfermarkcie ma dwie

1

Z tego co widze na transfermarkcie to chyba przy drugim golu ferrana to rapha odbieral bo ma asyste chyba o jedna wiecej. Mowcie co chccecie, niewidoczny czy nie zlapal dwie wazne asysty i to sie liczy

1

chce nadmienic, ze rapha ma asyste i to dzieki jego pressingowi jest drugi gol ferrana

0

Raphinha klasycznie ,,niewidoczny", ale konczy z asysta XD

0

mlody jak nie dzis to nigdy...Blagam daj dzisiaj koncert

1

Dobra chuj VeB i do przodu pozostaje wierzyc w chlopakow i herr Flicka

1

@norbi77 prawda wiec moze czas na falszywa dziewiatke z olmo czy cos, bo dalismy spierdolic guiu i nie wykorzystujemy victora i jestesmy skazani na 37 latka, ktory gra dobrze, ale wieku nie oszuka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?