Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
,,Bak przedłuży kontakt do 30 czerwca 2026" wiem, ze ostatnio z np. bilbao nam niezbyt po drodze, ale zeby zamiast bask pisac bak xd
14
Zasadniczo jak chca zostawić erica i potencjalnie mysla o tahu to pozbycie sie christensena to bardzo prawdopodobna opcja, ale nwm czy najlepsza bo christensen w formie jest z pewnoscia lepszy od erica i bardzo prawdopodobne, ze taki sam jakosciowo, a moze nawet lepszy niz tah
0
Ogólnie trudno mi wierzyc w te bzdety, bo ja nie wyobrazam sobie, ze typ co dostal szanse od trenera, zagral pol sezonu i nawalil sobie wspomniec na lata m.in. wygrywajac ze swoja ukochana druzyna el clasico teraz sobie niby strzela focha po zostal posadzony na lawie (co nadal by robil gdyby ter stegen nie byl kontuzjowany lol). News z dupy, bo rownie dobrze trener mogl go usadzic na lawce z przyjsciem szczesnego lub testowac kochena czy yaakobishvilego, a to pena dostal szanse i nie sadze, zeby ktokolwiek po kilku meczach, by sie nastawial tak pesymistycznie mentalnie tym bardziej, ze jest jeszcze duzo meczow do rozegrania wiec pena bedzie miec jeszcze szanse jak szczescy cos odwali
1
@Coutinho007 no to było akurat dawno wiadome, bo szczesny zostaje tylko na ten sezon, pena nadal bywa niepewny, a ter stegen po kolejnej (chyba) kontuzji kolana moze nie wrocic juz do sil takich jak kiedys
ps. aka jest jeszcze kochen do przetestowania
0
a myślałem, że jak var sie obronil z casado to dzis akurat nic nie odwali, ale jednak w hiszpanii musza chyba cos odwalic xd
2
@Roobo niczym nunez goat
0
@Kasy raczej tak, bo chyba nie jest cofnieta jak za pretensje/gadanie
4
wkurwia mnie tak szczerze, ze nie dal karnego, bo zamiast pisac o naszym zwyciestwie to bedzie, o tym, ze przekupujemy sedziow XD
0
No to po negocjacjach. Nie ma co, bo rashford to nie jest chlop co ma dopiero teraz slaby sezon, bo z tego co mi sie wydaje to juz jego ktorys z kolei co radzi se przecietnie, a my musimy oszczedzac wiec fajnie jakbysmy placili tym pilkarza co maja z nami staly kontrakt, a nie ziomkowi co prawdopodbnie zafrea 75% polowy sezonu jak nie mniej
0
@normasubiektywna nom wiem, może składniowo źle napisałem, ale ogólnie chodziło mi właśnie, o to, że albo 65mln w całości albo więcej w ratach jak z klubem negocjować.
8
Ja tam uważam, że spoko deal. Widać po nim, że ronald sie zbytnio nie przywiazuje jednak, ale 65mln albo podobna troche wieksza kwota w ratach to bardzo dobre pieniadze jak inni uzytkownicy tu ponizej tez zauwazyli wiec fajnie wiedziec, ze nie oddadza kolejnego pilkarza w razie co za pol darmo
19
Mam nadzieje, ze vinicius zajmie sie tymi rasistami
0
Ogólnie wszystko fajnie, warto mieć mlode talenty tylko z perspektywy gracza nie oplaca sie. Nowy kontrakt dla araujo, plotki o tahu czy gracze w rezerwach tj. cuenca, mbacke czy nawet farre daja mala szanse na przebicie sie, ale jakby ziomek byl w ch*j pewny siebie i swoich mozliwosci to moze by ryzykowal
1
eric jako zmiennik jest przydatny tylko zastanawia mnie co wtedy z tym tahem, bo jedynym logicznym wyborem do sprzedazy bylby teraz christensen. Problem w tym, ze christensen i tah to zawodnicy, ktorzy zaleznie od dnia sa raczej na ten moment podobnej klasy aka christensen ma czesciej kontuzje i mozna by na nim zarobic, ale tah tez nie bedzie za free bo dostalby za podpis pewnie sporo
0
@Gitarkafcb yh zasadniczo caly temat rozmowy schodzi do lamusa, bo zrobili comeback dzis XD, a co do tego ze 1-0 to dla mnie upokorzenie no z druzyna jak real sociedad czy bayern itp. nie, ale leganes to zwykle w lidze walczy o utrzymanie
0
Ogólnie pozostało wierzyć w comeback. Może zmiennicy dadza czadu
0
@Gitarkafcb np. porazka z leganes?
0
ogolnie to jest dla mnie fenomen, ze moj klub czesciej sie upokarza porazka niz przegrywa po dobrej walce
0
@jacobFCB a to podanie do yamala to chrystus?
0
Emocje musza byc cnie? to przeciez barcelona
1
Balde jak uslyszal o zainteresowaniu Carrerasem to sie odpalil xD
0
to nie karny???
0
Chyba byl spalony, ale i tak nwm jak nad bramka to mozna strzelic
0
Carreras juz mnie przekonal, teraz moze grac gorzej xD
6
to ja już wolę jakieś nierealne plotki transferowe niż takie bzdury xd
5
jak kogos szukasz w chelsea to wiedz, ze trzeba miec hajs bo oni maja tam kontrakty po +/- 8 lat.
0
Postaram się poszukać pozytywow i powiem tylko, ze dobry mecz balde i de jonga
3
szczur w czerwonym nam daje za wszystko, a im za faule nic XDDDDDDDD
0
wrogiem naszego zespolu jest autobus, bo przez nieskutecznosc mamy problemy z takimi zespolami
0
@Kitek1640 komentarz dnia dla mnie