Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro w takim wypadku przepraszam, bo można to nazwać małym sukcesem (małym, bo i tak wróci i trzeba bedzie sie zastanawiac co z nim zrobic)
1
Chciałem już pisać, że sukces deco, ale doczytałem, że wypożyczenie więc jeszcze pewnie pokryjemy 60% jego pensji. Smutno to pisać, ale robia nas bez wazeliny
7
No i dublet, a lapciu i tak będzie chciał olmo na siłę zamiast oszczędzać albo kupić kogoś potrzebnego
0
Kounde>>>Araujo (jeśli chodzi o dawanie przykładu i zaangażowanie dla drużyny)
Mam szczerze nadzieje, że zostanie jednym z kapitanów, bo jak dadza lewemu zamiast kounde to bedzie troche zart (lubie lewego za caloksztalt kariery, ale nie pasuje na kapitana w barcelonie, a nawet w repce mysle ze szczesny czy zielu byliby lepszymi glownymi kapitanami)
0
Czyli lipsk ratuje nas przed zbędnym wydatkiem pieniedzy, bo jak nie mam nic do olmo to nadal potrzebujemy śpd z jakimś doświadczeniem (żeby między innymi odciążyć młodych, żeby się nie połamali oraz po to, aby mieć zapas w środku pola na kontuzje, których u nas nie brak). Merino już raczej będzie turbo ciężki do przekonania skoro w walce jest arsenal więc może nawet taki rabiot co jest za free teraz (nie jestem jakims wielkim fanem rabiota, ale przynajmniej nie bedzie trzeba placic za transfer)
4
Z Nico nie wyszło, z Olmo pewnie też nie wyjdzie albo lipsk ich wydoi, a oni jeszcze chca wypozyczac bocznego obronce, ktory lepiej atakuje niz broni i sredniej klasy napastnika, bo po co nam jakiś doświadczony śpd czy skrzydłowy (nawet jakby wyszło z olmo to nie jest on typowym skrzydłowym tak samo felix)....mam wrażenie, że Laporta po prostu nie chce juz tej roboty, ale głupio mu się przyznac wiec chce wszystkich do siebie zrazic
0
Taka prawda, że jak już pisałem we wcześniejszych artykułach stracimy na tym i wizerunkowo i finansowo - teraz nie tylko sprzedamy go taniej to jeszcze młodzi piłkarze będą się długo zastanawiać nad przejściem do Barcelony, bo ogólnie prawda taka, że samo podejście do roque to szopka była. Najśmieszniejsze to, że po chujowym copa america endrick zostanie na spokojnie w realu, ogra się i będzie wielka gwiazda j*banych madryciarzy, a my pozbywamy się zawodnika, w którym ,,skauci widzieli potencjał" (a potencjał i gotowość do gry na wysokim poziomie to dwie różne rzeczy)
0
Po co nam po/lo skoro mamy takich piłkarzy jak kounde, fort, balde itp. nie lepie żeby w końcu zakupili jakiegoś śpd, bo mimo dobrej gry bernala czy casado to i tak mamy dużo połamanych pomocników
0
Eh no naprawde nie chce tego pisac, ale raczej przestrzelony transfer - chlopak z pewnoscia ma braki w technice + widac ze zjadla go presja. Nie mozna mu odmowic dobrego przyspieszenia czy walecznosci po wczorajszym wystepie, ale jednak przy mlodzikach ze szkolki wygladal technicznie ch*jowo, a dodatkowo jeszcze teraz kontuzja, bo przeciez tylko to nam ostatnio wychodzi...
3
Ogólnie nie podzielam szeroko panującego pesymizmu w tej kwestii, ale zasadniczo śmiesznie będzie jak Williams uzna, że zostaje jeszcze na jeden sezon w Bilbao, a RB Lipsk wyśmieje znów naszą ofertę, bo okaże się, że nowego skrzydłowego nie będzie ani pivota, o którym magicznie laporta z deco zapomnieli. A co w tym śmiesznego? Że to najlepsze dla naszych finansów by się na nikogo z nich nie rzucać...tym bardziej, że piłkarze pokroju lengleta nie opuszcza tego klubu a mają kontrakty, które utrudniają nam chociażby rejestrację graczy
1
Ogólnie przez tą kontuzje, której się teraz dorobił to jak szanse na transfer jego były nikłe (bo raczej tylko araby by mogly wziac) to teraz pewnie zerowe. Najlepiej chyba bedzie teraz zostawic jako zmiennika nico (jesli go sprowadza), lewego czy nawet yamala.
3
@Edgemoon Trochę prawda, ale z drugiej strony patrzac na to ile xavi dawal minuty mlodym pilkarza jak np. fermin nasuwa sie mysl ze byc moze serio nie byl jeszcze na tyle dobry (na pewno nie za takie pieniadze). Najbardziej mnie boli, że nie mogli go zarejestrowac jako gracza barcy atletik zeby sie ogrywal na tym nizszym poziomie, bo na pewno mialby wiecej szans do gry
1
Ogólnie to wychodzi na to, że to może to być największe upokorzenie transferowe ostatnich lat. Tacy gracze jak Coutinho mieli chociaz minuty (oczywiscie nie porownuje tu skali talentu bo coutinho przychodzac do nas byl znacznie wiekszym pilkarzem i to sprawdzonym w liverpoolu), a Roque prawie nic. Najdziwniejsze to, że na początku wyglądało to jakby nawet miał się dopasować - strzelił te 2 bramki, ale tu nagle czerwona kartka za to, że próbował ominąć obrońcę...i tu nagle jego ciąg występów jak dobrze pamiętam urywa się na dość długo, po czym xavi (prawdopodobnie pod presja) znowu daje mu minuty, a bardziej ochlapy minut. Wniosek nasuwa się sam - prawdopodobnie za slaby. Tylko w tym wypadku Barcelona może tylko stracić i pieniadze, i wizerunkowo - bo mozna albo go zostawic i wierzyc ze odpali jak vinicius w realu (co oczywiscie nie jest bardzo prawdopodobne) albo go sprzedac i prawdopodobnie znajac nas zarzad stracic jeszcze na tym kase albo ledwo co wyjsc na zero.