Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tibu wiesz trochę racji w tym masz i może serio za bardzo jest tu ciśniete po lapciu tylko trochę zdanie o ratowaniu klubu z trudnej sytuacji kontrastuje z tym, że biorą olmo za prawie 60mln i mają problem go zarejestrować. Prawda jest taka, że nic nie jest czarne ani białe i laporta z deco też mają swoje za uszami jeśli chodzi o ch*jowe decyzję (jak np. przyspieszenie transferu Roque, którego teraz się pozbyli na wypożyczenie do betisu)
2
Musza sie chlopaki postarac to jeszcze im sie uda wymyslec 60 nazwisk polaczonych z barca
1
@Magicc89PL nie no jeszcze jest fort aka jeśli jego też nie będzie trzeba sprzedać/wypożyczyć, by móc zarejestrować olmo
5
Nie no sprzedajmy jeszcze jakiegoś obrońcę na ch*j się bronić jak coś to postawi się znowu de jonga na śo, żeby doprowadzić oczy kibiców do krwawienia
0
ogolnie tah bylby super aka jakby sie pozbyli erica, a potem planowali sprzedac araujo (nie mowie ze tah jest lepszy, ale ronald przyzywczail nas do lamania sie i strzelania fochow + nadal nie uzgodnil z zarzadem swojej przyszlosci w klubie)
2
Czyli jak dla beki ludzie pisali, ze jeszcze tylko sprzedac pol skladu i mozna rejerstrowac olmo to mieli racje
5
Czyli jak było za dużo obrońców to teraz będzie za mało xD, no w razie co jeszcze jest dominguez albo znowu może ktoś z Barcy atletic błyśnie (aka jeśli będzie możliwość by przerzucić kogoś do pierwszego składu, bo chyba jest jakiś limit czy coś)
1
Szczerze raphinia albo kounde, ale oczywiscie yamal tez swietnie zagral
3
Wynik nie oddaje tego meczu, swietna gra w pressingu i tez duzo pecha przy slupkach lewego. Moglo byc rownie dobrze 4-1, ale ciesza 3 pkt i swietne wystepy raphini czy kounde
4
Ogólnie byłbym za tylko nam powoli obrońców będzie brakować a mieliśmy nadmiar xD + pewnie znowu tylko plotka
1
Jak deco niby chce jeszcze skrzydłowego i prawego obrońcę (nwm po co mamy valle, forta i kounde, ale widocznie lepiej wyj*bać hajs) to chyba będzie trzeba sprzedać pół zespołu żeby wygenerować miejsce w ffp
0
Ogólnie abstrakcyjne porównanie, ale dużo racji w tym jest aka co do dzialan deco i calego rozporzadzania budzetem
2
kurde w koncu jakis ruch, ktory moze mnie nie satysfakcjonuje bo chcialem go zobaczyc w naszej koszulce, ale jest przynajmniej zrobiony jakkolwiek sensownie i jest dla nas bardzo oplacalny szczegolnie w przypadku niewypalu faye (co mam nadzieje sie nie wydarzy). Chyba pierwszy raz musze nie tyle pogratulowac deco co powiedziec, ze w koncu wykonuje swoja robote jak powinien
1
ogolnie wiem, ze wierzenie we wszystko co pisza pismaki nie ma sensu, ale nawet takie plotki odnosnie barcelony budza niepokoj i sprawiaja, ze boje sie o przyszlosc tego klubu
1
@BORO_12 oddali gundo za darmo, przyspieszyli transfer Roque tylko po to, żeby się na niego wypiąć, kupili olmo, którego mają problem zarejestrowac i nie potrafią się pozbyć prawdziwych problemów dla budżetu jakimi są np. lenglet czy de Jong (chociaż on jeszcze coś tam potrafi, ale dostaje za dużo szmalu i tak) więc stwierdzam, że tak musi być na tyle głupi żeby tego nie widzieć
1
Przeczytałem tytuł i nadal nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale jak większość tu dobrze zauważyła zawsze można zwolnić deco i powinno być git
3
Po pierwsze: po co nam informacja o tym co pisze Kroos
Po drugie: w sumie miło, że nawet po koncu kariery nie ma nic lepszego tylko reagowac na to co sie u nas dzieje - to jest tak zwane DNA madrytu
1
@Rupert_Haubica Roland ,,Naraujo" Makdonald
2
@voronkoZZZ oglądałem cały mecz, momentami grali spk, ale tez bylo duzo chaosu, a co do lewego to z calym szacunkiem, ale jesli go ostatnio jeb*les to duzo tez mowi, ze raczej masz nierealistyczne wymagania, bo na ten moment lewy jest naszym najlepszym strzelcem i w tym meczu pokazal sie solidnie
2
@KibicBarcy84 ,,technicznie gorszy od swojego rodaka" z calym szacunkiem do endricka, ale mecze na copa america i towarzyskie pokazaly, że jest na takim samym poziomie technicznym co roque (co nie zmienia faktu, że przyspieszanie tego transferu było błedem m.in. patrzac na sytuacje transferowa i potrzeby klubu)
2
3-0...niby mecz o pietruszke, ale nadal boli, że nawet jednej nie moga wbic i koszmarnie sie patrzy na te bezradnosc w srodku pola i ciagle podawanie do tylu
0
@SZYCHA0005 z całym szacunkiem, ale przy tym jak bardzo jest j*bany i wypychany z klubu też byłbym zesrany tego nie trafić
0
Hasło ,,w klubie panuje optymizm" to będzie niedługo największy koszmar Cules
2
Osoby, które bronią tego transferu zapominają, że tu nie chodzi nawet czy on jest tak dobry jak myślą czy nie tylko o to, że my nie mamy hajsu na takie rzeczy. Miał być skrzydłowy, a nie typ, który może grać na skrzydle...eh nie mam nic do olmo, ale kurde naprawdę już bardziej się opłacało zostawić hajs na rejestrację graczy i inne wydatki niż wydawać na siłę
1
@Magicc89PL omorodion byłby dobrym transferem gdyby nie cudowny jak na razie presezon Pau Victor i problem co zrobić Vitorem Roque. Dodatkowo jeszcze przecież główną rolę i nas na ataku i tak gra lewy, a nawet ferran czy ansu mógłby być na szpicy na siłę postawiony
2
Mam nadzieje jednak, ze ten transfer sie nie uda, bo lapcio prawdopodbnie chce go tylko z dwoch powodow: dobrego wystepu na euro i tego, że wedlug niego trzeba odpowiedziec na transfer mekambe do realu (a, że prawdopodobnie williams w tym roku odmowi to tonacy brzytwy sie chwyta). Dodatkowo olmo jest wychowankiem wiec pewnie to tez sprawia ze laporta na niego przychylnie patrzy bo ma ,,barcelonskie DNA"
12
Ogólnie ziomek, który faulowal faye juz wczesniej mial z 3/4 pomniejsze faule wiec akurat mogl go sedzia wypi**dolic dla jego wlasnego dobra, bo jak bedzie tak odwalac w sezonie dla bialych to duzo nie pogra
3
Jak na tak wielka potęgę gospodarczą to trudno im w tej Ameryce wybudować stadion z zadaszeniem
1
Nie no błagam tylko nie znowu burza. Amerykance kupuja se pistolety w Walmarcie jak gdyby nigdy nic, a jak burza nawet przejdzie to i tak trzeba odczekac 30 min od ostatniego pioruna w promieniu 10 km od stadionu
3
@creativeopinion piszesz o kompleksie Barcy i jej ego, ale to ty przychodzisz na stronę dla ich kibiców i specjalnie zakładasz konto, żeby móc sobie napisać jak to real nie jest lepszy od Barcy i to my mamy ,,kompleks realu", no z calym szacunkiem ale ja nie wlaze na portale dla madryciarzy i cisne np. endricka po slabym copa, bo mam lepsze rzeczy do roboty