0

zdejmij domingueza blagam + ferrana, nawet fati neich wejdzie

0

ferran swietnie odbil pilke zeby nie mogla trafic do lewego...goat

2

@LukaszFan jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma niestety

0

@Szmulek nie w kazdym meczu yamal bedzie miec bramke czy asyste + patrz co za strzal mu bramkarz wyjal

1

kurwa lysy zero kartek i jeszcze sie spojrzy tylko na lewego jak zjeb

0

sedzia dal wgl jakas zolta juz? bo nie zauwazylem zeby za jakis faul pilkarz getafe dostal

0

ogolnie to myslalem, ze gramy z villarealem, a nie getafe

4

@Rhaan fermin jeszcze na pewno

0

My w teorii potrzebujemy ls i dm'a, a okazuje sie, ze my bramkarza jeszcze potrzebujemy

3

Ter stegen serio chyba postawil na monako

2

@on1977 zeby tylko z prawej...on mial jeszcze inigo wolnego (aka przeciwnik byl na tyle daleko, ze zdazylby zareagowac)

0

nie jestem hejterem ter stegena, ale nwm co on odjebal...

6

Jak zobaczyłem tytuł to myślałem, ze bedzie cos ze w p**rdlu co najwyzej gra, a tu sie okazuje, ze go wypuscili, no ale co normalny czlowiek za to co on zrobil odj*bal siedzialby w wiezieniu, ale jak sie jest byla gwiazda pilki to widocznie mozna sobie ominac odsiadke. Podwojne standardy, ktore nie powinny obowiazywac tym bardziej za to co zrobil
Ps. dopiero teraz sobie wyszukalem, ze wyszedl juz pare miechow temu za astronomiczna kwote dla pilkarza w tych czasach...1mln euro.

4

Fajnie, że szukamy rozwiązań niskim kosztem, bo nawet jak nie wypala zawsze można sprzedać i trochę zarobic. Mam nadzieję, że nasi skauci szukają tam już też jakiś śo i śpd, bo przyda się nam z naszym szczęściem do kontuzji

0

@FCB_dimiC po pierwsze: ciezko po 3 kolejkach myslec juz o wygraniu ligi
po drugie: majac tyle kontuzjowanych pilkarzy co my to bedzie cholernie trudne zadanie, bo jak nam sie teraz ktos polamie to bedzie juz trzeba to serio desperacko łatac, no ale warto byc pozytywnej mysli i wierzyc we flicka, jak i naszych chlopakow

0

Ogólnie to byłem za transferem taha, ale już ch*j z tym my teraz potrzebujemy jakiegoś spd/sp umiejacego grać na defensywym, bo to jest kurwa koszmar co się dzieje w tym momencie

1

@mightyanaldevastator o k*rwa sądziłem, że 31 xD

4

Ogólnie jak nie wezmą od nas tych 20mln to fajnie jakby deco dogadał się żeby tah przyszedł do nas jako wolny zawodnik tym bardziej, że inigo kończy się kontrakt po tym sezonie a jest on starszy od taha o jakieś 2/3 lata (no chyba, że chcą z nim przedłużyć kontakt bo słyszałem takie pogłoski też)
Jeszcze dodam tylko, że ogólnie dla Leverkusen to jest moim zdaniem zajebisty deal, bo zarobią i wykluczają opcje, żeby tah przeszedł do ligowego rywala

19

@tomek1656 duży rosły obrońca, majacy zaufanie takich trenerów jak nagelsmann czy xabi alonso, w dobrym jeszcze wieku (jak sie nie myle takim samym jak nasz christensen), za nie duze jak na realia dzisiejszego footballu pieniadze mialby do nas przyjsc, gdy nasi najwyzszi i najsilniejsi prawdopodobnie obroncy - araujo i christensen sa kontuzjowani, ale to wedlug ciebie jest glupi ruch? no to chyba nie ma dla nas madrych

0

@BORO_12 może w koncu doczekamy sie magicznej nowej umowy z Nike, o ktorej kraza legendy

6

@Galera ja wiem, ze u nas lata duzo 17 latkow, ale 28 lat to jeszcze dobre kilka lat gry dla pilkarzy, a nie wiek emerytalny xD

1

ogolnie wiem, ze wiele osob nie jest za tym ruchem, ale dla mnie spoko. W dobie gdzie takie wielkoludy jak haaland czy sorloth po 1,95m sa w ataku nam tez przyda sie taki jeden ciezki dryblas to pojedynkow silowych i glowek aka zawsze leverkusen moze nie przyjac (tak samo jak tah), ale im to sie oplaca, bo po tym sezonie i tak by za free poszedl pewnie do bayernu

1

@Elvisek ty tak serio??

0

czyli karny nie ale stempel, kiedy i tak kounde mial pilke to juz tak

1

No moim zdaniem karny, ale nie jestem soto grado

0

no nasi kopacze chyba nie lubia atmosfery na Estadio de Vallecas, ale wierze ze flick cos pozmienia w przerwie i jeszcze bedzie z czego sie cieszyc

2

Ehhh ogolnie nie jestem hejterem matsa, ale kurde to podanie nie mialo prawa bytu jak sygnalizuje to 2 lata

1

na razie duzo chaosu, ale jeszcze ponad 15min pierwszej i cala druga polowa, a niektorzy tu nastawienie jakbysmy juz przegrali

0

no i tu sie pojawia kolejny problem - co zrobic w next sezonie jak wroci lenglet, a faye bedzie miec jakis kosmiczny sezon i bedzie warto go odkupic? znowu bedziemy mieli milion obroncow chyba ze by pozbyli sie erica czy araujo jakby nie chcial przedluzyc umowy

19

Ogólnie kocham to, ze zawsze jak jest info o jakims naszym pilkarzu, ze moga chciec sie go pozbyc to sie lamie xD ja nawet nie twierdze, ze sciemniaja bo to niemozliwe, ale po prostu nwm jakiego trzeba miec k*rwa pecha, zeby na poczatku sezonu nie miec juz 3 obroncow z powodu kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?