0

@Ronad10 racje, ale trzeba tu pamietac, ze ten typ nie opuscil zadnego spotkania w barcy i chyba kadrze tez wiec mozna bylo sie domyslac zjazdu z tego powodu, a przy naszym szczesciu to dobrze, ze nie ma zadnej kontuzji

0

@Ayato2k @spyke chodzi o to, ze przy takim wyniku faulowanie w tamtym momencie nie mialo sensu i wprowadzilo tylko stres i chaos + dodatkowo casado nie bedzie sie mogl pojawic w nastepnym meczu, ale dobrze przyznaje racje moze 50% to za duzo wiec 80% kounde 20% casado za niepotrzebne wprowadzenie chaosu i dawanie nadziei rywalom

0

No to klasykiem - wina przedewszystkim casado i kounde, ale ogolnie caly zespol tak nijako. Szkoda tego strzalu w slupek raphy, ale bywa i trzeba isc dalej - byla przewaga i spokoj, a teraz bedzie gonitwa i wojna

2

@kanver_ 50% casado 50% kounde - nie było sensu tam faulowac, ale prawda kounde zawalil totalnie

1

bycie kibicem pilki noznej ogolnie jest pelne meczarni, ale barcelony czasem mam wrazenie, ze wgl, bo raz graja jak za legendarnych sezonow z guardiola, a raz pilkarze sobie zbieraja czerwone kartki albo robia glupie bledy tak jak np. kounde dzis. No, ale koniec koncow za to kochamy pilke - za emocje

0

@Gaz spoko tylko, ze u xaviego mozna powiedziec, ze np. araujo swoja czerwona zepsul plan na mecz raz, a tak to po prostu grali piach, dzis pieknie ta gra nie wygladala, ale z 2-0 zrobic czerwo i 2-2 to jednak mysle, ze flick nie przewidzial takiego wylewu

0

Kazdy kto bedzie obwinial trenera po tym meczu powinien przemyslec swoje zycie, taka prawda, ze dzis pilkarze pokazali, ze nie chca/nie zasluzyli by wygrac

0

Kocham czasem zycie, la rambla pisze o ch*jowym robercie wiec akurat strzelil gola xD

0

@miladi nie rozumiem argumentu ,,Naprawdę liczyliście, że będziemy każdego gwałcić po 5:0 cały sezon?", przyznaje placzu dzis jest duzo, ale z uwagi, ze zagrali totalny piach cala druzyna, a nie z uwagi na to, ze nie rozwalili kogos 5-0. Oni dzis nie zagrali nawet na 1-1

0

czemu nikt nie strzela???

0

@GeneralXavi "placz" w tym wypadku jest troche wymuszony, bo gra jest fatalna. W sytuacji, w ktorej gralibysmy ladny football nikt, by tak nie lametnowal, a tak po prostu gramy jakbysmy byli jacys 12, a nie 1 w tabeli, ale jak juz pisalem nie przekreslam tego sezonu na straty - po prostu boli mnie brak pomyslu i skutecznosci

0

Ej wez mi ktos powiedz, bo pewny nie jestem? On dal dzis komus kartke???

1

Ogolnie ten mecz to najgorsze co nam sie moglo przytrafic - real w koncu wygrywa, a my jakbysmy zapomnieli jak sie gra w pilke

1

@malicinho byla w klasyku czyli bedzie dopiero w nastepnym

0

Wgl chcialbym zaznaczyc, ze duzo sie mowi o jakims graczu, ktory moglby odciazyc yamala i raphinhe. Dla mnie Kubo tez powinien być w gronie takich pilkarzy

0

Co sie odpierdala w tym meczu, jak tu sociedad mogl prowadzic 3 bramkami. Ogolnie to nie skreslam tego sezonu, ale w tym meczu to wyglada jakby inigo wzial do siebie gwizdy, a cubarsi nie ogarnial z maska. Pena to robi sobie trening bramkarski podajac gracza sociedad, a atak i pomoc nie maja pomyslu na strzelenie gola

0

@La Pulgaa ale tu nikt nie ma problemu do flicka tylko do braku mozgu naszych pilkarzy, pedri zamiast strzelac szuka na sile lewego, a ten pozniej jak pedri mogl sprobowac chociaz z lewej nogi to zabiera mu pilke...

4

Kurwa balde ze stojacej pilki w obronce...

0

Czemu nikt nie strzela z daleka???? nie ma pomyslu na rozegranie to niech chociaz strzelaja

0

Ogólnie to zaznaczyłem, że wróci i wywalczy sobie miejsce w składzie, ale nie znaczy to, że jak nie będą pewni co do przedłużenia jego umowy to, że nie będą próbować go sprzedać, bo raczej jak do następnego lata jego przyszłość nie będzie pewna to będą próbowali na nim cokolwiek zarobić

2

Jakby pena sprobowal podbiec bardziej w strone pilki to moze by dosiegnal albo jakby byl wyzszy niz 184cm wzrostu

4

Kounde dzis taki szef, 3 asysty

0

@priest9999 nie jestem pewny, ale martin chyba nie wychowywal sie w la masii

0

@MrCule_X zatem jest...niestety jest zamiast valle czy faye

0

@D10SLEO XDDDDDDDDDDDD

0

de jong za olmo, pedri do srodka pola i balde za martina

0

@KrychaFCB no ta wina peni, ze nie wybronil sam na sam, ale Martin co sie pomylil to spoczko...

4

@Adddi Ogólnie tu trzeba pamiętać, że zazwyczaj ta brutalna i siłowa gra premiuje tylko obrońców, bo niektórzy sędziowie po 5 faulach na lewym mają wywalone, ale już jeden faul w ataku kogokolwiek to żółta więc trzeba też pamiętać, o tym, że sedziowie la ligi to dziwne persony i nigdy nie wiesz co polosuje

0

@Marcelinho99 100% racji, konkurencja dla peni w tym momencie, kiedy wyczul, ze to jego szansa okazala sie strzalem w dziesiatke + mysle, ze treningi ze szczena tez pomogly

2

@Kapitan9 oglądałem do 80 minuty czyli widzialem wszystko co gral Mbacke. Wedlug mnie chaotycznie dosyc chociaz na plus wyprowadzanie pilki z linii obrony. Czerwo dostal za bezsensowny faul, kiedy byl swiadomy ze ma juz jedna zolta za agresywne wejscie z barka, ktorym nie trafil i walnal ziomka w plecy. Tymi dwoma dość głupimi faulami strasznie mi przypomniał, o araujo, który w tamtym sezonie też miewał nie do końca udane decyzje, ale co by nie powiedzieć ma z pewnoscia jakis potencjal i szkoda, ze przez czerwo nie zagra w nastepnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?