Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo sry, ja czasem mam watpliwosci tutaj xd
0
@escarabajo prosze powiedz, ze to bait
0
na ch*j im ten soria w bramce jak 4 innych typa tam leci xd
1
Nasz out i kurwa sedzia broni tego co przytrzymuje pilke
1
????? a araujo i kounde co mogli to dobic to niewidzialni?xd
1
za takie symulki czerwo powinno byc
1
nie no ludzie rozumiem, ze rapha mogl to w bramke trafic, ale uwierzcie, ze pod takim katem i dobrze ustawionym bramkarzem to nie byla seta
1
#kochamżulakounde
1
@AlvaroHanso ,,tylko psychofani z polski" ogolnie mozna se wymyslic taka narracje, ale dla mnie po prostu pena jest srednim bramkarzem jesli chodzi o bronienie, a nawet jego gra nogami mnie nie urzeka. Fajnie jakby chlopak sie rozwinal, bo nawet z jego wzrostem da sie byc dobrym bramkarzem, ale na ta chwile uwazam, ze on i szczena maja swoje mankamenty i problem w tym, ze nigdy nie wiadomo, ktory najlepiej by sie sprawdzil na jaka druzyne - raz bedzie trzeba wychodzic i dobrze wybic pilke to pena, a raz trzeba bedzie bronic grad strzalow przeciwnika - i tu bedzie lepszy szczesny
2
żal chlopaka jednak. Żenić się w tak młodym wieku to straszny błąd + wczesniej musial juz miec rozjebana psyche ze nie spelnia niczyich oczekiwan w pilce to teraz jeszcze na glowe wejdzie mu to
0
jak ferran juz strzela woleja to znaczy ze doszlo do masakry
0
jskby nsm nir cofali kontrowersyjnie spalonych to by juz manita byla
0
Btw kounde wzial do siebie to pudlo co raz zrobil (juz nie pamietam dokladnie z jakim zespolem la ligi) i trenowal strzaly
2
O KURWAAAA KOUNDE
0
oprocz pochwalenia peni za interwencje jeszcze przyznam, ze nasz tygrys dobrze sie wcisnal tam
0
@Coutinho007 akurat trick to chyba odwrocone elastico
2
#kochamżulakounde
0
@Antimadridista~ ta, ale lekko obronie raphe - sam myslalem ze yamal to skonczy wiec tez bylbym zdziwiony i strzelil na pol gwizdka
0
@ShawnC no vinicius wypuszczal sobie pilke i...robil nic xD, bo na tyle pozwalal mu kounde,ktory od razu dobiegal
11
Czyli jak pinicius wali kogos w leb to zostaje sprowokowany, ale jak rapha im grzecznie przyniosl torbe to brzydkie zachowanie, bo sami wielcy krolewscy sobie decyduja, keidy wezma torbe. Ja naprawde staram sie szanowac rywala, ale oni kurwa staraja sie bardzo mnie zrazic xd
0
@Pinek5 aaaaa to sry, nie wiem czm sadzilem ze mial wczesniej kartke
1
#zostawciemikoundewspokoju
0
@Pinek5 za faul na olmo wslizgiem moze?
1
gdzie druga zolta dla tchouameniego????
0
nasi lubia czerwone jak wynik nam sprzyja - araujo, szczesny ......kurwicy mozna dostac
0
lewy lubi grac na real, bo ma duzo mozliwosci do prostopadlych
1
lubie raphe, ale strasznie odkleilo z tym przytrzymaniem i proba strzalu
0
co hejterzy lewego sadza o tym podaniu? drewniane?
0
Niech dadza 50 mln i 10% od nastepnej sprzedazy i moze byc, ale z tym 35 milionow to serio odkleilo + pokazuje to jak kazdy chce nas wydymac, bo wie, ze nie dosc, ze mamy slabo sytuacje finansowa to jeszcze nasza dyrekcja podejmuje czesto kuriozalne decyzje. Gdyby araujo bylby np. w taki liverpoolu to oferta 35 mln zostala, by wysmiana, a u nas jest szansa, ze to maks jaki z tego wyciagna
0
jak sprzedadza go za mniej niz 50mln to lece do katalonii i wsadzam laporcie widly w dupe
Edit: btw super, ze wypozyczenie, zeby mozna jeszcze oplacac czesc pensji...jesli to bedzie prawda to naprawde robia z tego klubu najwieksze posmiewisko jak sie da