Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ferranowi od presji już sie styki przepalaja D:::::
btw ferran pedri może cię czasem nienawidzic z innego powodu niż zarty xD
1
Zgodzę się z oceną dla kounde tylko szkoda, że jak kounde miał świetne mecze ledwo dostawal 6.5 + za co ferran dostał ocenę o 0.5 wyższa od julesa skoro oboje zagrali tragicznie, ale z tej dwójki to kounde więcej dał w ataku i miał chociaż asystę więc ferran powinien mieć też 2.5 jak nie coś poniżej 2.
0
typ zasadniczo jest najbardziej dobra (aka wyklaczam coste, bo bylby pewnie 2 razy drozszy do sprowadzenia i nie oceniam np. verbruggena, bo nie ogladam pl) i realna opcja oprocz pozostania szczeny. Pena nadal ma braki chociaz uwazam, ze jako drugi bramkarz moglby juz byc, ale marc chyba nie zamierza jeszcze isc na emeryture do mls czy arabii i jest kochen czyli inaki jest skazany na sprzedaz raczej.
1
@Lewangoooolsky stwierdzenie, ze raphinha i yamal graja pod siebie jest troche krzywdzace patrzac na to, ze rapha mial 2 asysty i podawal do lewego, zeby miec 3, a yamal doslownie strzelil gola lewym, ale no powiedzmy, ze rozumiem, chociaz to ,,granie pod siebie" wynika bardziej ze zlego ocenienia sytuacji, a nie hamstwa.
1
@imiol123 jako zagorzały fan kounde uważam, że miał tragiczny mecz, ale bramka na 4:3 to przede wszystkim wina kogos z duetu de jong/gavi. De jong gral spk mecz, ale jak dobiegl do kounde to byl zbyt bierny i pozwolil na to podanie zostawiajac pusty srodek, a gavi zamiast byc blizej srodka 16-stki to stal blizej strony balde i byl spozniony przez co nie dosc, ze nie zablokowal strzalu to jeszcze zmylil wojtka bo dostal dziure. Moral z tego meczu taki, ze zmiennicy (szczegolnie w postaci fermina czy gaviego) nie maja takiej inteligencji boiskowej co pedri i to widac + fort albo ktokolwiek musi grac wiecej za kounde bo francuz jest eksploatowany do granic mozliwosci, a to nadal tylko czlowiek i moim zdaniem hansi zle postapil nie zmieniajac go na np. araujo przy wyniku 4:2 juz (dalem przyklad araujo, bo grywal na po, a forta niezbyt lubi/ufa hansi)
9
Pedri mvp imo, ale cieszę się, że docenili raphe bo dużo osób tu ma o nim mniemanie, że jest ch*nowy, bo nie robi stu dryblingów na mecz. Rapha to klasyczny LP, może ŚPO czasem - bardzo dobre dogranie, czasem dołoży jakiś zwód ciałem czy coś, ale przede wszystkim opiera się na pressingu i dograniu, które też jest bardzo ważne. Przydałby nam się Ls z dryblingiem, ale według mnie podstawa to środkowy napastnik, bo lewy jest za stary, a ferran zbyt niepewny i zmiennik dla mojego goata kounde, ktory gra zbyt dużo i traci koncentrację/siły/forme na niektore mecze i mimo dobrej asysty jest jednak ciężarem w obronie. Inna sprawa to padaka jaka zagrali nasi po zejściu pedriego i raphy...
0
@Derean rel, mój żul goat musi odpocząć bo bez koncentracji jest ciężarem dla zespołu
0
Btw kocham kounde (już wiele razy zaznaczalem) ale tragicznie dzis wyglądał. Ale największą tragedia po zejściu pedriego i raphe jak pisałem. Nasi zmiennicy powinni oddać przybyłym kibicom pieniądze, bo zawalili wygrana
3
Ale upokorzenie...znowu przejebali wygrany mecz
0
Zabrał mózg i serce hansi (pedriego i raphe) i jakby dostali udaru/zawału
0
Napastnik ma strzelać i być tam gdzie ma być i Robert to robi
1
Wojti>>>>>>peniak (że ja to muszę pisać bo ktoś sądzil inaczej xD)
0
@Rupert_Haubica rapha zmiana za dwie asysty???
0
Ktoś płakał, że raphinha niewidoczny. Nie wiem jak on, ale ja go widzę przy różnym zdobywającego 2 asyste
1
Ludzie co pisza, ze maja dawac 10mln...normalnie bym poparl, ale patrzac na jego pensje to za darmo mozna go oddac i wyjdziemy na + na tym
1
@brd42 rel, przede wszystkim to z kounde, bo mam wrazenie, ze moj kochany zul dostaje prawie takie same oceny niezaleznie czy zdobywa 3 asysty czy gra tylko w defensywie
2
deco chyba uznał, że serio wleciala juz u nas przebudowa i jest szansa na wieksze cele to odzyska część z tych przepranych pieniedzy, bo sie moze przydac na jakies nico williamsy czy isaki (z tym praniem pieniedzy to zart, ale kto wie...)
3
Ferran normalnie: https://imgur.com/NXN78Ug
Ferran, kiedy wchodzi z ławki: https://imgur.com/1prnm6a
Ferran, kiedy pisze o nim @MateuszDoniec : https://imgur.com/OrMoD1j
PS. sry za taka forme mema, ale nwm jak zrobić z tego linki, a nie mogę wstawić ss'a jako obraz
Edit: jednak wyszly linki XD
9
@gaq i tak, i nie - ferran nadal wedlug mnie nie ma papierow na pierwszego napastnika (nie twierdze, ze lewy gra w tym momencie lepiej tylko patrzac w przyszlosc), ale tez dobrze, ze sie odblokowal i daje gole, ktore co jak co sa czesto wazne np. w meczach z borussia czy zamykaja mecze - szybki hattrick z valencia czy wlasnie gol z wczoraj.
1
Dobrze ferran, rekin ukosil
btw rapha i yamal okropny mecz, a i tak maja po asyscie XD
0
w koncu ktos zaj*bal jak powinien, brawo dani mam nadzieje ze sie otworzy teraz las palmas
0
@Katalończyk 99 nie dziwne, w takim meczu to koszmar dla 9, a nasi ogolnie wygladaja jakby chcieli wejsc z pilka do bramki
2
moze czas zaczac strzelac z daleka?
0
,,nam kartek dawac nie kazano" ahhh sedzia
0
gra naszych na razie taka, ze mozna sobie oczy domestosem przemyc, ale mam nadzieje, ze niedlugo zacznie cos wpadac
2
typ wlecial w casado jak w rugby i zero kartki???xd
0
@vadner a sry obejrzalem se ponownie racja, myslalem, ze zle uderzyl/nie spodziewal sie pilki
0
rozumiem, ze robert tez zjebal, ale na ch*j podawac? mozna przyjac i zaj*ebac albo zaj*bac
1
cały atak dzis przezywa kryzys, ale co niestety takie mecze tez sa
5
@Faro graja, bo nie ma kto zmienic XD