0

no i bylo o samolubstwie wiec akcja calej trojki xd lamie do raphy a ten do lewego

0

@Roobo ty z tak mocno podanej pilki jakbys chcial strzelic z pierwszej to bys wyj*bal 50 metrow nad poprzeczka wiec moze sie pohamuj z ocenka

15

Hiszpańska telenowela, o piłkarza, który 80% jest kontuzjowany i rezerwowego co nawet chyba 1000min nie rozegrał nadal trwa. Brawo Tebas!!! dzieki takim działaniom właśnie la liga jest wielka i równa, bo przecież lepiej sie przepychać z barcelonka niz zainwestować w technologie goal-line czy przemyslec funkcjonowanie finansowego fair play w lidze, gdy widać tendencje, że średniaki z premier league niedlugo beda mialy wiecej budzetu na transfery niż nie tylko barcelonka, a nawet real.

0

rapha dla swojego dobra musi ochlonac. Jakis psycholog jak u el tiburona naszego moze by mu sie przysluzyl, bo widac, ze na bani siedzi u np. porazka z argentyna czy pewnie te komentarze co jego zonka udostepniala co dostaje on i jego rodzina. Kazdy sportowiec takie cos przezywa jedni lepiej, a drudzy gorzej, ale lepiej dla niego zeby zasiegnac jakiejs pomocy dla wlasnego dobra psychicznego, bo niedlugo skonczyc moze jak vini, ktory tez pewnie kolorowego zycka nie ma (oczywiscie pod wzgledem bycia j*banym w necie, ale to sobie tez sam wypracowal niektorymi akcjami)

1

oni sa uczuleni na zdobywanie punktow jak real stracil chyba XDDD

1

gracz betisu moze naszym przypomi ze mozna z daleka strzelac, bo w betisie stoi adrian a nie prime de gea

0

@AduŚ07 nie no dodal od siebie, ale prawda taka ze mu walnal w twarz

1

betis wyczul, ze sedzia gwizdze dla nich kazde dotkniecie prawie, a wgl na ich polowie wiec bedzie to wykorzystywal

0

nigdy nie zrozumiem, czemu balde zawsze robi zamarkowanie wrzutki i leci w te sama strone, bo chyba cala liga juz to zna XD

1

antony sie wyj*bal przed cubarsim i splakal do liniowego XDDDDDD

0

ten strach przed podawaniem/,, brak " prawej nogi u yamala dzisiaj wychodzi jak nigdy niestety, ale wierze, ze mlody cos wyczaruje

0

@ali3gator czy sie liczy na takie interwencje nwm, bo to bardzo trudna pozycja, ale na pewno nie przewidzial tez ze araujo totalnie przegra te glowke na tak bliskiej odleglosci

0

@ali3gator ty nie spedziles duzo czasu na pozycji bramkarza cnie? bo mcone strzaly z takiej odleglosci to refleks + fart

1

Brawo el tiburon i gavi

0

@Roobo pilka na slabszej nodze i dobiegajacy do cb obronca to seta? kurde zmienily sie te pojecia od moich czasow

6

lewy mogl miec hattrcika, ale balde woli se strzelic gola. Nie winie, ale troche boli

3

Megalodon z golem, lewus z dwoma, ale mecz

0

,,drewniak" znow strzela, ale wedlug pewnego uzytkownika jestesmy jego niewolnikami i wszystko jego wina

0

ogolnie nie chce wyjsc na hejtera araujo, ale na razie rzucilo mi sie w oczy:
-jak wolniej wraca od reszty podczas kontr;
-jak slabe ma wyprowadzenie pilki

3

arajo sie nie spieszy, ze tak truchta???

0

@matirix20 no gra dobry mecz, ale widzialem juz, ze byl j*bany XD

0

eric slupek ehhhhhh

1

@Xxxbarca4ever nie mogl stracic jak podanie do niego nie dotarlo xD

0

@FCB24 moze masz racje i musze zobaczyc powtorke ponownie, ale no wydawalo mi sie ze to typ stawia przed nim noge i uniemozliwia przebiegniecie/cokolwiek

0

Ogólnie nwm czy sie la bamba zgodzi, ale z pedriego jest swietny spd. Mimo slabszych warunkow fdizycznych to tak potrafi przechwytywac i zabierac pilke rywala ze to hit

0

@pt9 ze z faulu na wolnego/karnego zrobil magicznie brak faulu???? troche proble, ale nwm

0

Klasycznie bramkarz z nami prime ma

0

Ktos cos narzekal na strzal lewego z gorszej nogi wczesniej?????

0

Liga negreiry czego nie rozumiecie

0

@Szmulek gorsza noga strzelal, ale no prawda, ze szkoda tego strzalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?