Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Mankind zanberg bedacy pod biejat czy holownia to zart
27
Z calym szacunkiem, ale po 3 tak powaznych kontuzjach prawego kolana to kazdy wyskok czy przerzucenie ciezaru ciala przed rzuceniem sie na ta prawa strone moze znowu niespodziewanie nawrocic problemy. Wszyscy widzieli, ze ostatnia kontuzja byla spowodowana tym, ze po prostu skoczyl w gore do pilki. Mats jest bardzo zasluzonym u nas pilkarzem, ale ze wzgledu na to kolano to chyba czas sie pozegnac.
0
@SenseiFCB przeciez on nie dawno gral w lidze narodow w podstawowej kadrze i byl chyba bardzo dobrze oceniany
2
Na bernabeu nie doszukali sie obrazliwych i rasistowskich odzywek do naszych pilkarzy. Czyli tutaj pewnie znajda dowody
9
@turhiay marciniak nie odj*bal tyle co var (m.in. to var cofnal karnego na yamalu, ktorego dal marciniak). Wiec zasadniczo jeszcze gorsi dostali za to nagrode
21
@BorzyKrzys Zandberg mial honor nie wchodzic do koalicji, bo wiedzial, ze jesli chodzi o postulaty lewicy to bedzie niewypal. Nie zgadzam sie z nim we wszystkich pogladach, pomyslach, ale to k*rewsko szanuje u niego niezaleznie od pogladow
1
@KamQiX lepszy asystent niz swego czasu iniesta, xavi czy kdb
21
@kejdzi Oby nie. Duzo hajsu, ale tez wielka szansa na kontuzje
0
Politycy w tej kampanii nie raz ,,wycierali sobie morde" zmarlymi w katastrofie smolenskiej. Zenada. Zostawcie tych ludzi w spokoju i to tez przekaz dla Jaroslawa co zamiast oddac czesc bratu robil iles lat na tym wojne polityczna
1
Jak dla mnie nadal dwaj najciekawsi (to nie znaczy dobrzy podkreslam) to Zandberg i Mentzen. Trzask i Nawrocki to sie lubia klocic co najwyzej, a reszta taka bezplciowa dla mnie. Moze Woch ma jeszcze jakies pomysly, ale nikle szanse
1
@KamQiX no w ukladzie warszawskim
3
@Arden no w sumie ciezko sie nie zgodzic XD
0
@Klimach fan no to w teorii kazdego kandydata mozna zdelegalizowac, bo to jest jeden wielki kabaret
2
Wojti jest spk, ale mysle, ze bardziej na rezerwe powinno sie go rozpatrywac aka jako bramkarza co gra w pucharach. Dla mnie mozna, by juz pozegnac zasluzonego juz ter stegena i kupic jakiegos chevaliera czy cos.
1
@eltores masz racje. Obiektywnie byla reka de jonga. Tak samo jak faul na yamalu przy golu na 2-0. Prawda jest taka, ze sedzia robil bledy ogolnie, ale przez to, ze real gra piach to im wiecej jego bledy oddaly.
0
Bardzo dobry mecz takich postaci jak eric czy christensen.
0
@Faro no typ sie dzisiaj niemilosiernie staral dla realu cos ugrac. Jak ferran kopnal i tchouameni wystawil lape to nie ma reki, ale jak valverde kopnal w fermina reke to jest XDDDDD
2
Ogolnie poki jeszcze nie wystartowali to chce pochwalic chyba najlepszy transfer tego sezonu - erica garcie. To ze zostal jest kluczowe, bo dobrze ogarnia jako zmiennik i zapelnia duzo opcji jak po, spd czy so.
0
@Danny Gaucho przeciez juz jest koncowka sezonu. Po tym meczu zostaja 3 spotkania wiec raczej final lm bedzie decydujacy kto jak bedzie usadzony w plebiscycie
0
@KamQiX nie no akurat tu problem nie w rzucaniu, a skracaniu dystansu. On musi do niego podejsc i zaryzykowac obiegniecie, bo inaczej mekambe i tak mu wlepi
0
Nwm czemu w tym meczu wojtek nie skracal mekambiaka, bo moze mu to tylko pomoc, a tak nie ma raczej szans, ze wyjmie
0
@Faro pieklo zamarzlo chyba w takim razie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 no ale tu 50/50 wina jego i cubarsiego
0
@Yoohoo no pau tez mogl nie podawac do mekambe
3
co zrobil cubarsi i szczena? moze jakis spalony???pls
0
@Gibbon_FCB nic o zadnym wpisie nie wiedzialem. Zaciekawiles ide obczaic X'a
2
@Kgorecki2500 Potezny dunczyk przedstawia filmik z dowodami na to, ze polska polityka to b*rdel
1
@turhiay Zandberg dobrze ukosil, a Mentzen zamiast sie do tego dobrze jakos odniesc na szybko wymyslil glupia wymowke, ze to byl ,,inny program wtedy", ale raczej to nie zmniejszy Mentzenowi wynikow, ktore i tak beda o wiele mniejsze niz te legendarne ,,18%" w niektorych sondazach. Co do zwyciezcy trudno tu o nim mowic, bo te debaty bywaja malo rzetelne i powazne, ale najwiekszym przegranym jest z pewnoscia ktos z duetu Holownia/Nawrocki, bo oboje dawali sie wyprowadzic z rownowagi w latwy sposob.
1
Ronald chyba nie bedzie lubic Niemcow. Najpierw Gundogan, a teraz Kroos xD
4
@Rupert_Haubica obiektywnie w tym sezonie digi dong tez sie czesto wraca, ale rownie czesto ma dziwne odpaly, ze zamiast biec macha zawiedziony lapami. Jak widac nawet flickowi ciezko jest sie pozbyc tego machania u takich graczy jak ronald mcdoland czy wlasnie holender