Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no żółta za symulke? bez karnego spk, ale nie uwazam, ze symulowal + Digne mu noge prawie zlamal i nic nie dostal XD
0
Adeyemi slabo przyjal, ale chyba zdazyl i jest raczej karny
2
@marcin62 moze fake na zlecenie Laporty XD. Ruszyla akcja Ter Stegen Out w katalonii i media beda nawalaly takimi newsami na prawo i lewo
0
@MaVii Lewy tez zostaje na maks sezon/dwa, a jednak mlody ma mental wygrywa i pokazal, ze jest jednym z liderow
0
Cudowne zachowanie jesli serio sie wydarzylo.Jak/Jesli wywala Ter Stegena to powinny byc roszady w kapitanach druzyny ogolne. Takie osoby jak De jong czy Araujo nie powinny byc kapitanami (nawet jak de jong ma lepsza forme. Moje subiektywne typy to:
- Pedri
- Raphinha
- Gavi
- Goacik Kounde
- Yamal
(Inigo nie daje, bo sie pewnie po sezonie zegna, a Cubarsi moglby byc za kounde, ale kocham kounde jestem biased)
0
Jakby chociaz jakies 20 melonow dodatkowo dali, a tak to probuja nam wcisnac starszego i bardziej lamliwego zawodnika za ferminatora (oczywiscie nkunku + 20 melonow to nadal malo za fermina, ale sam nkunku to wgl zart)
1
@gumaz ,,kola przestrzelone" ci imbecyle w opone trafic nie umieli i jeden z policjantow obok dostal rykoszetem w lydke i teraz lezy w szpitalu...To jest dodatkowo przerazajace, bo ziomek co jakis czas wlatywal w sciane i sie chwile nie ruszal tym autem czyli strzal w opone powinien byc w teorii dla przeszkolonego policjanta latwy
5
@Encore ehhh ile hajs i brak zadnego ffp tebasa potrafi zrobic. No coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i gramy dalej mimo ewidentnej niesprawiedliwosci jesli chodzi o wydawanie przez kluby z premier league czy PSG
0
Gavi z 9 czyli na napad? :DDDDD
0
@directedbyfcb poki nie jest w city raczej wszystko mozliwe. Nico Williams tez niby mial juz u nas byc, a jakos go nie widze
0
Cherki kontrakt do next roku. Moze Deco bedzie mial widzenie jak Ks. Piotr w Dziadach i zacznie rozmowy zeby go sciagnac za free
6
Taki cherki obunozny, ktory umie grac spo/ps czy nawet ls bylby super, ale u nas jednak trzeba klasycznego ls. Co nie zmienia faktu, ze gol cudo
1
PEDRIIIIIIIIIIIIIIIII
0
@kubix05 taka prawda, ze w psg w glownym teamie to chyba tylko dembele i doue sa z francji XD
1
Simon szef. Wczoraj Ter stegen jedna taka podwojna obrona topowa (aka mecz tez byl dosc nudny wiekszosc czasu), ale dzisiaj jednak bramer robi hiszpanii robote (nawet jesli ostatnia akcja to byl spalony)
3
Z taka forma Unaia Simona nie dziw, ze nawet taki talent jak Joan nie zadebiutowal jeszcze
0
Oyarzabal dwie asysty i to jakie. Jak bedzie piniadz to moze nowy rezerwowy napadzior?XD
1
Wszyscy o Nico i macie racje cudownie wykonczyl, ale to piekne zastawienie i podanie Oyarzabala tez zasluguje na uznanie
2
@Ojciec5tkidzieci akurat jest bo Budka w podobnym tonie dal wpis na X'ie. Strasznie dziwne te ruchy KO, ale no moze jest to jakas strategia isc na otwarta wojne z koalicjantami i starac sie ich (jakby to Gombrowicz powiedzial) ,,upupić"
7
o k*rwa, ale zrobil Ter Stegen
7
Trent wyzej od goata Kounde jesli chodzi o boki obrony? podania ma na pewno lepsze, ale trenta jest tak 3 razy latwiej obejsc, a nie mowie juz wgl o Nuno Mendesie. Powinno byc Hakimi, Mendes, Kounde itd.
7
@kondzio976 fatalne porownianie, w ktorym nie ma logiki. Huijsen jest fanem realu i chcial tam grac, a Garcia jako pilkarz Espanyolu musial doglebnie przemyslec te decyzje i projekt sportowy zanim nasi dostali info, ze wgl moga wplacac cokolwiek.
0
Jak typowi z Espanyolu dadza taka sama gwarancje jak olmo, ze bedzie mogl odejsc jak bedzie niezarejestrowany to sie mozemy kolejny raz zblaznic XD
6
Ten jeden ziomek, ktory powie ten sam zart co ty, ale glosniej
https://imgur.com/a/pZnXgkq
0
@Encore Man utd prawie tak samo zadluzone jak my + gra padake i nic nie wygrywa, ale to dzieki tebasowi i jego ffp my gowno kupimy, a oni sie wzmocnia zeby walczyc o top 10
0
Ciekawie. Czyli sam nie jest pewny zadnej decyzji i tego czy wgl jest na cokolwiek hajs
2
@Starrk a co dla Polakow, ktorzy nie sa szurnieci i nie daja sie emocjonalnie nabierac na gierki polityczne jednej i drugiej strony??? Deportuje sie ich czy pozabija, bo nie sa zgodni z zadna ze stron tego zalosnego i smiesznego konfliktu
6
@Filipem ta, daj dwa/trzy dni i bedzie spokoj. Niech tylko @Redakcja wrzuci cos o Ter Stegenie to od razu znajdzie sie nowy wrog ogolu :DDDD
0
@fenix1983 na ch*j ci prawy obronca jak mamy kounde, erica i forta?
9
Czyli Barca Atletic ma nowego bramera :DDDDDD powodzenia w awansie do 3 ligi