6


Szczerze to chore. Niby nasi robia duzo okazji, ale w takim wieku miec takie liczby to jest hit. Lewus jest jaki jest, czesto zardzewialy bywa (miedzy innymi im dalej w sezon, bo wieku sie nie oszuka), ale to jakim on jest egzekutorem to nie mam pytan.

5


Romero na 150% szykuje jakas ,,bombe" newsa zwiazana z tym transferem i po prostu czeka zeby ja zdetonowac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Cule1234 szkoda tak szczerze. Wiem, ze u nas i tak by go nie bylo, ale napastnik na tyle dobry, ze moglby dalej grac w newcastle czy wzmocnic live, a tak kolejny dobry napastnik znika z rynku europejskiej pilki

2

@Encore od czytania co u niego sie zlamalo az mnie wszystko bolec zaczelo. Niby jego zycie, ale tak sie okaleczyc na reszte lat dla jednego filmiku to dla mnie slaba decyzja, ale dobrze, ze przezyl

0

@Sebaldek ale virgili juz chyba jest prawonozny (pewnosci nie mam)

0

@ACMaldini3 za takie pieniadze???? przeciez ferran gdyby gral w nottingham by dawali 60-70 mln za taki sezon jak u nas

0

@ACMaldini3 aston villa ponoc pytala i niby mogla dac cos kolo 40 melonow (albo 50 nie pamietam)

3

No lewus mlodszy nie bedzie i taka prawda, ze trzeba ,,9"na nastepne lata, ale tez fajnie jakby w tym okienku dali rade znalezc kogos na ls zeby mozna isc po ta ,,9" pelna para w next okienku, bo tutaj tak naprawde by trzeba bylo szukac napastnika, ls i zapasowego lo (albo kogos kto gra lo/po)

5

Kolejny transfer na lewe skrzydlo po Virgilim :DDDDDD

9

@blakkudium ale tebas to powie, ze jest dumny, bo jest wieksze fair play w lidze (tak naprawde nie ma, bo kluby pokroju realu nadal beda bogatsze i zeby omijac przepisy tebasa moga kusic pilkarzy z konczacym sie kontraktem swoja marka, a reszta jak byla biedna tak bedzie bardziej dzieki tebasowi)

0

Cwanie. Jesli serio ma uraz plecow to jest swiadomy, ze starterem na mundial nie bedzie. Kontrakt przedluzyl wiec klub bedzie musial sam wyjsc pozniej z inicjatywa, by go wypozyczyc/by odszedl, a po kontuzji plecow (i tez kolana) nikt go nie wezmie pewnie wiec zostanie u nas i bedzie obciazac budzet (co bedzie mogl robic przez 3 nastepne lata). Bedzie to duza lekcja dla zarzadu, by myslec tez o charakterze pilkarza i jego podejscia do pilki (Mats chyba kiedys mowil, ze traktuje to jako prace, a nie taka zajawke), kiedy to podpisuja z nim przedluzenie (aka mu sie chyba nalezalo, bo wczesniej przedluzal, by odciazac budzet)

0

Kupic Espanyol to chyba najgorzej wydane pieniadze w zyciu

1

@Lionel_Messi10 Niby klub Beckhama, a jednak Messiego ;D

1

@AlexDark00 czyli w sumie jakis tam ,,upgrade"

0

@Faro farre moim zdaniem bardziej zapasowy so/po, a moze spd. Nie widze go w roli lo, ale kto wie, bo chyba obunozny jest

0

@Hasszz real by penii nie dal takiej pensji wiec moze ktos by sie skusil, a tak to niestety nie ma szans

3


to jest to Deco masterclass ;p (Przypominam, ze real dal rade sprzedac rudego co mial chyba 3 mecze w ll za 6mln i 50% praw co bylo oczywiscie latwiejsze bo ten typ nie mial takiej pensji jak penia na swojej pozycji)

2

@damian16161212 w premier league to nawet podliczajac wszystkie deale na minus bartomeu nie bylibysmy pierwsi. Live troche wydaje, ale takie kluby jak Man utd czy Man city to wgl

1

@Faro Mam nadzieje, ze bedzie kot. Cale zycie jak gralem na orliku to na bramce i powodem bylo, ze jako maly dzieciak zobaczylem mecz atletico z realem (wtedy nie wiedzialem jeszcze co to pilka klubowa do konca xD) i zakochalem sie w lataniu Casillasa. Ter Stegen tez dosc dlugo byl jednym z moich bardziej lubianych zawodnikow, ale wedlug mnie nigdy nie zblizyl sie do ikon jak Casillas, Buffon czy Neuer (glownie przez tego ostatniego pewnie xd), a Joan mam nadzieje, ze stanie sie ikona na swojej pozycji

1


Ale będzie chodzić ten prime Araujo ;p

0

@Tasde akurat tu mentzena zrobił coś mądrze, bo odciął się od słów brauna, ale napisał im, że w wiadomościach prywatnych nie dawali takich warunków tylko publicznie więc ich wywalił, bo jakby tylko się odciął od brauna to by znowu był nazywany ,,psem platformy" przez kaczorowcow, front odklejonogasnicowy i pewnie swoich xD

3

@DonCarletto Miller ciekawy. Jak chce pokazać odwagę i ,,poddymic" to niech bierze Matysiak czy Zandberga. Będzie pewnie mocno pokiereszowany po takiej rozmowie, ale będzie chociaż, że gada z każdym i się nie boi + będę mieć kontent.

6

@Encore ten po lewej myslalem przez chwile, ze Garnacho XD

7

Goacik kounde wczesnie, bo wyczul okazje na zostanie jednym z kapitanow jesli pozbeda sie ter stegena XD, a tak serio to mozliwe, ze flick mu PTSD zrobil ze spoznianiem sie (zobaczy sie w next sezonie czy sie spozni)

11

@July_6_BcN madrycka propagadna w pracy

0

@fotohobby człowieku o co ci chodzi? napisalem co mysle i uwazam, ze taka jest prawda. Nie wiem co na celu ma dawanie tego cytatu, a tym bardziej skoro powyzej dawalem pomysly rozwiazania przyszlosci kospo na lepszych dla nas warunkach. Dla mnie to koniec tematu

0

@fotohobby wszystko i to doslownie - mozna zaczac rozmowy z innymi klubami i dostac lepsza oferte, przedluzyc i wypozyczyc gdzies, wypozyczyc z opcja wykupu do fiorentiny (wtedy kwota musiala by byc wyzsza jakby w fiorentinie mu wyszlo). Zasadniczo da sie zrobic 100 roznych rzeczy tylko trzeba chciec, bo jak sie nie chce to 400 tys/500 tys i 15/20% to spoko oferta, bo nie trzeba sie starac.
Ps. bramkarz to moze grac jeden i Deco tez by wolal sprzedac Penie i Matsa, ale cos nie umie pomoc Penii, ktory chce odejsc i zaangazowac do odejscia Matsa

0

@fotohobby real ziomka ze szkolki co zaslynal tylko tym, ze spudlowal z nami w el clasico sprzedal za 6 mln + jak za takie pieniadze to sie bierze lepszy % albo sie negocjuje z kims innym. Kospo mial rok kontaktu, a nie 3 dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?