Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LOPEZ16 PZPN wstawilo post na X'ie, w ktorym napisali, ze ponoc nie bylo zadnej rozmowy z Rada druzyny aka Probierz niby sklamal, ale ten post tez moze byc klamstwem XD
0
@Kondziubarca jak partia RAZEM ma 2 razy mniej od nieudolnej lewicy bedacej teraz przystawka KO, a nie prawdziwa lewa strona to nie wierze XD, ale te sondaze zwykle sa odklejone i pewnie mega przeklamuja rzeczywistosc bo nie wierze w az tyle procent Konfy tez
2
@Azazel_Pazuzu kupi pol talentow z Europy, a potem Laporciak na juz wyciagnie kolejnego dzieciaka z La Masii, ktory bedzie robic za 5 zawodnikow realu lol
1
@4Fabregas4 ,,a Koeman ich nie ma" no nie wiem raz postawil na swoim i wywalil Suareza i niezbyt sie skonczylo XD
0
No to mamy dwie wersje:
- Roberta mowiacego, ze Probierz go poinformowal i sie rozlaczyl prawie od razu;
-Probierz mowiacy, ze Robert oplul opaske kapitana i chcial zeby on sam zrezygnowal.
No bardziej ofensywnie mowi Probierz jakby chcial afery i ataku na roberta, ale jesli nie klamie to chujowo. Jesli jednak klamie no to nie widze duzych szans na jego pozostanie czy powrot Lewusa do kadry
0
@Encore To by bylo az za madre na nasz zarzad i United XD
0
@directedbyfcb Dla mnie nie. To co kadra pokazywala nigdy nie bylo przebojowe i dodatkowo te wywiady co sie chwala jak pija do 3 albo dawidowicz co mowi, ze na miejscu roberta to by udawal kontuzje. Mnie tam nie robi czy by gral nadal w Bayernie. Nie mam bolu dupy o to 8-2 i uwazam, ze jest ikona polskiej pilki, mimo, ze ta decyzja, ktora podjal jest wedlug mnie kontrowersyjna, ale go rozumiem. Byl na meczu pozegnalnym Grosickiego to czm Probierz w ten sam dzien nie zaprosil go do szatni i poinformowal ze zabiera mu opaske??? Czemu taki komunikat nie byl dzien po pozegnalnym meczu Grosickiego po ktorym mogli porozmiawiac??? Probierz najpierw go broni, a potem zmienia narracje. To ludzi kluje w oczy, a nie gdzie Lewandowski gra.
0
@Corr nie no opinie podzielone. Jest oboz j*baczy Robercika czyli osob, ktore uwazaja, ze zrobil zle albo go po prostu nienawidza oraz oboz j*baczy Probierza czyli fani roberta i osoby, ktore uwazaja, ze probierz to gowniany trener, a kadra to mem
0
@Comentateiro po prostu dziwi mnie, ze trener nie dokonuje korekt, ktore wydaja sie oczywiste czy nie powoluje niektorych swietnych zawodnikow. Subiektywna opinia na temat jego dzialan. Slowo ,,przezywanie" jest na wyrost - po prostu dziwia mnie niektore rzeczy
0
@Andi18 oczywiscie, ze z przymruzeniem oka, ale nie potrafie sobie wytlumaczyc wielu rzeczy m.in. wlasnie tego czm pedri gra na spo
5
De la fuente to chyba fuksem wygral euro. Dzisiejsze bledy to:
- postawienie znowu pedriego na spo zamiast sp/spd;
- zmiany nico, pedriego czy oyarzabala za wczesnie (mogli cos wyczarowac z czapy);
- brak powolania eryczka garcii (porro i mingueza to przy nim cieniasy, a przypominam, ze eryczek gra na po ledwo pol roku i jest drugim po u nas po goacie kounde);
- wisienka na torcie - moraciak do karnego (doswiadczenie wielkie, brak skilla rownie wielki)
2
Mingueza w koncu zszedl, ale jak byl na boisku razem z Semedo to mozna bylo odniesc wrazenie, ze to mecz odrzutkow z FCB a nie liga narodow
1
@Bobo25 no, a mnie to dziwi. Jak mu chcial odebrac opaske to czemu takie info nie poszlo po meczu/dzien po meczu z Moldawia. Tak wyszedl straszny kwas i jedni beda j*bac probierza, a drudzy lewego, a jak lewus sie pojawil na meczu z Moldawami to raczej mogli to przegadac
6
Lamine nie poszedl nawet bo jest przyzwyczajony, ze goacik kounde takich typow gasi jak kiepy
0
@Jacek770 chyba tak, ale nie pamietam jakie
0
@NoswaR no takie dno ze nie ma hajsu na raz zeby wplacic klauzule i zaspokoic go finansowo, bo malo nie zarabia w bilbao
0
A mieliscie problem do wolnych Raphinhi XD ale dobrze mlody sie nauczy jeszcze
0
Bruno Fernandes - ziomek do ktorego mam jakas niewiadoma niechec. Umiejetnosci wielkie, ale chec do gadania i rzucania sie do sedziego rownie wielka
3
@blakkudium przyjechal zeby po ewentualnym zwyciestwie wyciagnac na bok nico jak bedzie wychodzic z szatni i przekonac go do obnizki wymagan placowych by dolaczyl do naszego wielkiego zespolu.
5
Ogolnie to smieszne, ale tak serio przy gownianym onanie i tym drugim srednim raczej turku w Manchesterze to Ter Stegen na spokojnie moglby byc nowym bramkarzem United. Oni musza sie wzmocnic i kochaja wydawac za duzo hajsu wiec jakby u nas uslyszeli ze za jakies 20 melonow mozna dostac Marca to by jeszcze chcieli doplacic XD
1
@Gibbon_FCB no akurat ten gol to nie jego wina, a araujo tez by raczej do tego nie dobiegl. Tah ma swoje plusy, a mega szybkosc nie byla nigdy jednym z nich, ale no w naszej sytuacji moze lepiej, ze go nie bedzie chociaz prawdziwa ,,kulka" w postaci przedluzenia kontraktu araujo z podwyzka juz w nas trafila
0
Ja piccolo co obronca odwalil ter stegenowi to hit XD swietne podanie do mekambe, ktory latwo pozniej uciekl tahowi
0
Znowu Ter Stegen tylko tym razem mekambe w bramkarza XD
5
Znowu ladnie Marc
3
Ter Stegen moglby z latwoscia byc nr.1 w wielu dosc mocnych klubach top 5 wiec mam nadzieje, ze nasz zasluzony juz kapitan jak/jesli dojdzie do transferu Garcii to bedzie chetny do opuszczenia Barcelony na zasadzie transferu bez zadnych dziwnych akcji jak rozwiazywanie umowy
0
@FCB24 Musiala ma jakis uraz chyba. Reszta nwm
0
Ter Stegen na ratunek szwabom
0
Wirtz i Adeyemi dzisiaj nie graja zbyt dobrze
1
@Kapitan hawk z nia bym sie nie klocil
0
Francja miazdzona wiekszosc czasu czyli musial byc klasyk i gol mekambe