0

@TR3YWAY abstrahujac od tego do czego ten post zmierza (czyli za pewne do wypunktowania jednego z negatywnych skutkow imigrancji) to ciesze sie, ze w Polszy w 2023 bylo 2 razy mniej gw*łtów niż w 2000 (oczywiscie nie kazda kobieta ma odwage isc z tym na policje, ale zalozmy, ze to dosyc zblizone dane). Nadal tych gw*łtów jest masakrycznie duża ilosc (juz nie mowiac o tych innych krajach jesli te staty sa prawdziwe), ale zawsze to jakis maly krok do przodu w czlowieczenstwo i maly powod do dumy dla mnie z mojego narodu

12

Deco: Mam plan
Agent Joana: Jaki?
Deco: K*rwa sprytny

0

https://x.com/WirtzWatch/status/1948769557981671829
Później spotkamy taki liverpool czy znowu inter w jakimś ćwierćfinale czy półfinale i ludzie beda narzekać, że dostajemy gongi ze stalych fragmentow. Co oni za Peterem Crouch'em tak tesknia??XD

5


Lewy ma momenty, gdzie jest totalnym drewnem, ale bywa tez totalnym wirtuozem. Dobrze, ze maszyna do strzelania bramek jest zawsze :D

1

@pax Tak wyglada polityka panie redaktorze. Moze gdyby Mentzen nie wtopil sie tym piwem z Sikorem i Trzaskiem to by powiedzial tylko, ze jego wyborcy maja sobie wybrac na kogo chca glosowac, ale przez to piwo musial tez pewnie bardziej zachecic do glosowania na Nawrotkiego, bo kilku osobom w partii sie nie spodobalo to spotkanie. No i tez Mentosowi sie bardziej oplaca Nawrot bo podpisal ta jego deklaracje cala czy inny ,,pakt torunski" wiec mozna bylo sie domyslic, ze ma korzysc w wygraniu Nawrota o wiele wieksza + Konfa raczej nigdy nie bedzie w stanie miec wiekszosci sama wiec jak dziwnie to nie brzmi najblizej im do Pisu chyba, bo maja na razie raczej Kose z Grzegorzem ,,Jestem antysemita wiec bede pi*przyl d*bilizmy" Braunem (no bo ten wystartowal w wyborach jak startowal Slawomir i pozniej ten go potepil w sumie nikt nic nie wie)

3

@Safrani Juz byl w troche podobnej sytuacji po piwku z Sikorskim i Trzaskiem (aka to piwo dla wielu to bylo niczym hold lenny xd). Kaczafi to mocny gracz polityczny i nie jednego potrafil zlamal wiec zobaczymy czy Mentzen wytrzyma ta nawalnice. Taka prawda, ze sam Mentzen najbardziej nie musi sie przejmowac jakimis wpisami na twitterze, a takimi ludzmi jak Wippler, ktorzy moga sie na niego szybko wypiac jak zacznie sie robic goraca. No coz sie pozyje sie zobaczy. Polska polityka sie zmienia bardzo szybko i za rok czy dwa moze juz nie byc np. 3 partii albo moga byc jakies inne nowe koalicje

3

@Redakcja albo mi sie wydaje albo pomineliscie Pana Roberta, bo on chyba tez bral udzial w obu tych presezonach (przynajmniej tak wynika z grafik)

0

@Barca_Big_Moment ,,chlopie takie teksty" przysiegam ci na wszystko, ze napisalem to co roboo czyli, ze zandberg byl z nowacka i usunalem jak zobaczylem, ze byl szybszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pt9 prawdopodobnie przez grunt. ziemia bywa w niektorych miejscach bardziej twarda albo miekka i mozliwe, ze te czujniki czy cos (nwm nie mam na dzialce takiej kosiarki) maja czasem problem z wykryciem przeszkod przez te nierownosci

1

@blakkudium dobrze, ze mamy flicksona, bo kluby z madrytu wydaja, a my nawet jedynych dwoch wzmocnien nie jestesmy pewni rejestracji

9

@BorzyKrzys typ cale zycie wyglada jakby mial 20 lat. Jakby nie zostal pilkarzem to bez problemu bylby topowym modelem

0

@4drian0 jako fan pokemonow mam nadzieje, ze lego ugotuje cos, bo w 2026 oficjalnie beda odpowiedzialni za sety z tej serii. Jedyne o co sie boje to o cene owych zestawow, ale w sumie gorszeniz ceny gier na switcha 2 juz chyba byc nie moga XD

1

@zgiru ,,Merytorycznie" (aka bez patrzenia na poglady itp.) do tego podchodzac to sens najwiekszy jest w niemieckim (bo Tusk serio chyba umie po niemiecku) i wf'ie (bo Nawrocki cos jednak trenuje, a do bycia wuefista nie trzeba miec duzych kompetencji pedagogicznych)

4


Vitor w koncu z ladnym golem

0

Ponoć Deco dał radę ugadac sprzedaż Pau Victora za ok. 12 mln. Jestem aż dumny, że za człowieka, który praktycznie nic nie zagrał, a jak wchodził to w sumie nic nie pokazał udało mu się tyle dostać. Tylko pytanie jakim cudem Torre poszedł tylko za 5 mln xD

1

@blakkudium ale w paryzu nawet dembele moze na takiej +/- ,,9-tce" grac. Im by sie przydal rezerwowy taki typowy wysoki napastnik na ciezkie momenty, bo Gonzalo Ramos to mocny przecietniak.

1

@blakkudium Król Bawarski sie bawi, złotem płaci. Diaz niby spoko grajek, ale za tyle to sie chyba nie oplaca. Jak bayern kogos potrzebuje to moglby np. wypozyczyc sancho lub garnacho z opcja wykupu. W obu jest potencjal, obu chce sie pozbyc man utd i byliby prawdopodobnie tansi + sancho juz raz pokazal potencjal w bundeslidze

1

@blakkudium kiedys to byl kot. Teraz nic z niego juz nie ma niestety, ale co powygrywal sobie PL z Man city to jego

8

Przedłużaj szybciej Laporciak. Digi Dong, eryczek i reszta poczeka, a Goacik Kounde moze uciec ;p (wiecie, bo kocha biegac hehe)

0

@RoberDzik La Liga: Barcelona
Premier League: Liverpool
Francja: PSG
Niemcy: Bayern
Włochy: Napoli
Bonus point:
Ekstraklasa: Lech Poznań (stronnicze i niewykonalne pewnie XD)

0

@Faro ,,Barca tez byla" nie no mordo bez przesady. My nawet z Xavim i slabym wtedy dosc skladem potrafilismy wygrac la lige, a Man utd nie pamietam kiedy ostatnio byli nawet 2

4

@blakkudium Juz niech przedluza tego kota, bo jak odejdzie to emocjonalnie nie wytrzymam

1

@NeroTFP1 Wiem. Wiem tez, ze wiekszosc to trolle, ale mysl, ze ktos serio moze tak go nienawidzic i ciagle probuje mu umniejszac mnie smieszy. Ja np. nie lubie Ronaldo, ale i tak jestem swiadomy, ze jest wielka ikona pilki i nie probuje walczyc z logika

5

@MessiForeverTheBest no w Bayernie Pepa była taka jedna maszyna

14


Ja tu to zostawię bez komentarza i mam tylko nadzieję, że pewna grupa osob mająca ciągle problem do tego pana to zobaczy :D

8

@RoberDzik Jak z Madrytu to nie haker tylko robin hood ;p

2

Ale, że haker w sferze pilkarskiej!!! Przeciez wielki Jasnie Ekscelencja Javier Tebas mowil kiedys jakby to nie dojechal tych wszystkich hakerow, ktorzy piraca transmisje jego wielkiej (fair dla kazdego) La Ligi. Nie wierze, zeby pozwolil, by ktos taki zarabial az tak blisko jego otoczenia wiec pewnie ow osoba bedzie robic to za darmo w charakterze prac spolecznych dla Jasnie Ekscelencji. Kolejne zwyciestwo Tebasa

5

Damn, ale dominacja Araujo. Chociaz gdzies XD

4

@blakkudium bramkarz Mundialow. Jak mialem 8 lat i ogladalem w 2014 Mundial to jako fan bramkarstwa sie podniecalem. Z perspektywy czasu to az dziwne, ze nie trafil nigdy do mocniejszego klubu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?