12

@Rifek ja wiem, ze bedzie lincz i sie nikt nie zgodzi, ale czy Robercik chcac nie chcac wpisuje sie w ten opis (oprocz bycia hiszpanem). Jest pelno materialow jak dogaduje sie z mlodymi w tym Yamalem, umie gadac po hiszpansku, no i doswiadczenie ma kosmiczne. Oczywiscie charakterem Inigo nie dorownuje, ale wyroznilbym go jesli chodzi o bycie ,,mentorem" dla innych

1

@Rifek po co goacik kounde z jednego z najlepszych po ma wracac na so? uwielbiam go i bede zadowolony gdziekolwiek bedzie grac, ale nwm czy to nie bedzie ,,kastracja" ciezko wlozonej pracy w zmiane pozycji i zgrania sie z yamalem + eryczka tez lubie, ale sam nie uciagnie, a do forta mam male zaufanie

0

@Azi ja sadze, ze odejscie inigo serio moglo przycisnac Ter Stegena, bo zespol mogl sadzic, ze to przez jego zachowanie inigo musial odejsc, zeby zwolnic budzet (a zasadniczo Matsowi na razie pomagalo to, ze zespol - przynajmniej czesc - stala za nim murem)

2

@PatrychoO napisal, ale tez musze wyslac bo tytul topka



4

@Kgorecki2500 nwm o co chodzi WCh UJ dobre studia to sa wiec po co sie z tym kryc

0

@Bananowysong Swiat nie jest gotowy na taki scenariusz tym bardziej kibice bialych, ktorzy by sie chyba poplakali jakby Martin mial zaj*bisty sezon a asencio co najwyzej sprawe w sadzie

5


Pisalem o tym pod jednym komentarzem i zwracalem uwage, ze za tyle kasy to chyba nie maszyny do lodow tylko inny lokal od razu. No okazuje sie ze chyba serio bo ten po zwiekszeniu konkurencyjnosci sie zamknal

0

@Comentateiro ,,wiekszosc operatorow zostala wybrana nie za KO" no spk, ale tam nie bylo zadnych urzedasow zeby wniosek o tresci cytat ,,Małgorzata Kurkowska" usunac w p*zdu?

0

@Arcybiskup ,,ogłupieni ludzie na prawicy" sam prawakiem jakims nie jestem, lewakiem w sumie tez bym sie nie okreslil, ale na X'ie widzialem tak samo duzo oburzenia ze strony prawakow jak i lewakow (no chyba, ze autor Pania Marceline Zawisze z partii Razem uznaje za oglupionego prawaka)

0

@Hshdhrhdh jednak zyje. Po prostu usunieto mi ten komentarz

1

@Hshdhrhdh @macio_944 nie moge usunac ani zedytowac XD chyba po mnie...pdw

1

Komentarz usunięty

2

@JohnKennedy no niby ta, ale jak ktos pisze i tu cytat ,,wzrost konkurencyjnosci firmy Pizzeria Mikada Danuta poprzez wprowadzenie nowej uslugi - serwowanie desrow lodowych" i pod tym masz kwote 540 tys to sie czlowiek zastanawia czy oni kupuja maszyny do robienia lodow czy kurde osobny lokal zeby zalozyc obok lodziarnie

0

@Gaucho ehhhhhhh no powiem szczerze, ze w naszej sytuacji moze ma to sens, ale oprocz tego, ze lubie Robercika (no nie bede klamac czasem wk*rza jak nie trafia, ale ma cos w sobie, ze go lubie) to jednak pozbywac sie przed sezonem kolejnego gracza i oslabiac tym kadre to troche nieporozumienie. Lewy wiekowy jest ale nawet jakby mial byc rezerwowym to juz duzo da przy tej ilosci minut + ,,arab z workiem pieniedzy" ja wiem, ze niby inigo mial taki, a nie inny zapis w kontrakcie, ze moze odejsc za darmo, ale k*rwa jestesmy chyba pierwszym zespolem, ktory majac jeszcze pilkarza z kontraktem oddal go za free do arabii XDD

1

@Faro ta szachy 5D Deco...juz szybciej niestety wierze, ze ten leb portugalski sprzeda (odpukac w niemalowane!) Lewusa za worek gruszek, zeby ratowac swoja dupe

8


lewus teraz niby kontuzja. Ja nie chce ,,krakac", ale inigo niby tez mial uraz miesniowy przed trasnferem XD

3


ehhhh no nie fajny ten tydzien

1

@palel95 taktycznie casado daje rade, ale jego 172cm wzrostu i 66 kg wagi tak srednio na stopera. Juz na Mekambe byloby mu ciezko a na takiego sorlotha to wgl

3

@Azi najdrozszy zawodnik Wiezienie FC

1

https://zapodaj.net/plik-REpKnijHIh
obroncy ktorzy maja kontrakt do 2026. Konate chyba niemozliwy, bo niby juz ugadany z realem, ale jest tu kilku ciekawych
PS. Nie wierze, ze to mowie, ale chyba najwiekszy sens ma Upamecano (nie jestem fanem) albo tego Lucumiego sprobowac i wierzyc, ze w tym wieku odpali

3

@Faro ogolnie liczac z eryczkiem, goatem kounde i martinem to mamy az 6 śo, ale k*rwa za darmo oddac inigo jak jakies nunezy ida za grube miliony. Kryminal

1

Nunez - prawie 5 tys minut w premier league: 25 goli i 16 asyst wyceniony na 53mln ojro
Inigo - wygral ostatnio mini tryplet i byl najlepszym so w la lidze: wyceniony na nic
Sam pisalem, ze ten ruch ma dla mnie sens JESLI dostaniemy ok. 20 mln od arabow (bo inigo swoj wiek ma i rok kontraktu), a oddajac go za darmo ukazuje sie kolejny raz niekompetencja Deco i Laporty

2


Romero najpierw mowi o kwocie 5-10mln, a po kilku minutach sam sie wyjasnie i znowu upokarza...czemu on jest jeszcze tierem 1 to nikt nie wie

1

dobrze legia. leciec dalej tam z nimi (ekstraklapa przejmuje europke)

2


nie no za tyle to autograf moga dostac co najwyzej. To araby min.20mln moga dac

6

Wiem, ze wielu sie nie zgodzi, ale z logistycznego punktu widzenia zwalnia to troche z limitu plac i moze wpasc jakis pieniadz wiec zwieksza to szanse na rejestracje Rashforda i Garcii. Inigo to szef i jeden z filarow ostatniego mini trypletu, ale ma 34 lata wiec jak wpadnie za niego 20 mln czy cos i bedzie mozna zarejestrowac pilkarzy to bym bral

0

Dobra legionisci nie lubie was, ale dzisiaj z wami. Jazda i nie konczcie na 1:0

1

@kundee ziomek po ktorym masz nick czyli goacik kounde

3

@Kgorecki2500 skąd ty bierzesz takie wpisy xDD przecież ja bym dwa dni myślał, a i tak takiego d*bilizmu jak połączenie nie założenia maseczki z nie zrobieniem salutu rzymskiego wiadomo komu bym nie wymyślił

0

@RoberDzik uczy brata dyscypliny i tego czego nie powinno sie robic lepiej niz Flick naszych pilkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?