0

@fotohobby nie zwalalbym na flicka, bo on go ,,nie chcial" przez ilosc obroncow w pierwszym zespole i brak checi odejscia kogokolwiek

2


sie zobaczy Ronald, ale mam nadzieje, bo deco robi wszystko zebys czul sie komfortowo. Przedluzenie kontraktu o 6 lat z podwyzka, wyj*banie mlodego i obiecujacego stopera ze szkolki jakim jest Kospo. To znaczy, ze bardzo w ciebie wierzy Ronald i juz po next sezonie zobaczymy czy sie na tym przejedzie

0

400 tys i 15% od przyszlej sprzedazy...ludzie moga sobie mowic na roznych profilach typu barcainfo ,,culesi placza o typa co jeszcze nie poznal prawdziwej pilki", ale jakos eksperymenty spoleczne z brazylii typu roque czy endrick kosztuja po min. 30 razy wiecej. Kolejny Deco masterclass, ktory oslabia nas zespol, bo ani nie ma zawodnika, ani chociazby porzadnego zarobku z tego, bo te 15% to tez zart i trzeba bylo walczyc chociaz o 50% przy tak niskiej kwocie sprzedazy.

0

Ta akcja Enrique z Pedro (ktora nie powinna sie wydarzyc i byla nie na miejscu) odpali tego głąba Gale i bedzie pisac o ,,barcelonskich terrorystach"

6

@macio_944 slabe zachowanie Enrique

0

@PatrykBarca no nie mowie, ze nie dostali, ale taka logika to dostalismy na dziure od interu w dwumeczu, a nie wydaje mi sie, ze inter jest od nas lepszy po prostu Martin i Araujo zrobili swoje

0

Gratulacje dla kibicow Chelsea btw. Wygrana z PSG i najnowsze trofeum do gabloty

1

jedna porazka PSG z Chelsea, a juz ktos tu pisze, ze sie skonczyli xD. Taka prawda, ze PSG nadal (chcac nie chcac) najlepszy klub w Europie, ktory zaliczyl potkniecie po mega sezonie i zarobil kupe szmalu dzieki temu KMS (jakby potrzebowali wiecej). Dobrze, ze chociaz beda zmeczeni bardziej na poczatek next sezonu

0

@Eto'o9 R10 nie potrafi za darmo, bo przeciez penia ma kosmiczna pensje. W tym klubie nie ma problemu z ,,amigosami" tylko p*zdowatym zarzadem dajacemu nawet takiemu penii mega duza pensje (chyba 4 czy cos takiego najwieksza w la lidze)

2

no to co gratulacje legionisci i niechetnie musze przyznac, ze zasluzone

0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale byly tez 2 poprzeczki lecha wiec w koncu zycie oddalo

1

Jest kontakt. Moze jeszcze cos sie wydarzy

2

Gumny gral w bundeslidze....

2

Ja piccolo druga poprzeczka, a legionisci zaraz beda sie cieszyc z 3 bramki

0

eh gdyby nie ta poprzeczka ishaka...ale ladna akcja legionistow

1

Ishak dlaczemu???

6

Będzie trzeba niedługo poprosić szanowna @Redakcja o zrobienie listy nazwisk osób łączonych z Barceloną, bo się człowiek gubić zaczyna pośród tych pogłosek

20


Ale to był meczyk, ale to bylo podanie i alez to bylo wykonczenie

3

@Filarrr11 ???XDDDD co moj komentarz ma do Bartomeu??? napisalem po prostu, ze jak sie daje zawodnikowi kontrakt to trzeba sie liczyc, ze bedzie chcial otrzymac cala kwote z takiego kontraktu, a nie, ze Bartomeu zrobil dobrze podpisujac z nimi takie kontrakty.

21

Pov: Dajesz zawodnikowi kontrakt i dziwisz sie, ze wymaga, aby zostal wypelniony tak jak powinien XD. Zawsze mnie bawia takie teksty albo tych ,,prawilniakow" co nie wybacza Messiemu, ze chcial reszte swojej kasy od klubu, a gdyby w zyciu codziennym pracodawca powiedzial wam czy bylibyscie chetni odstapic czesc swojego wypracowanego wynagrodzenia to nie widze, by ktokolwiek o zdrowych zmyslach sie na to zgodzil

9

Barcelona Juventusem Hiszpanii. Oni Huijsena tez za grosze oddali do Bournemouth, brawo Deco za taka idiotyczna decyzje. Mam nadzieje, ze jednak bedzie opcja pierwokupu dla nas, bo jak Naraujo sie znowu wyleje, a Kospo bedzie wymiatac w Serie A to Deco sie bez opcji odkupu latwo nie wytlumaczy przed socios, dziennikarzami, a tym bardziej fanami

2

@blakkudium Kospo mozna by dac fiorentinie co najwyzej na wypozyczenie. Żal tracic nad nim ,,kontrole", bo niby mocny talenciak na stoperze z niego

0

@Bernard777 pique? juz szybciej goacika puyola bym chcial

20


Ter Stegen bedzie wysylal DM'y do Tebasa, zeby nie zarejestrowali Joana XD

0

@Safrani ciekawi mnie ile lat prokuratura bedzie chciala mu dac, bo jak jeszcze troche pobedzie w opinii publicznej to zalatwi sobie dluga odsiadke (chociaz sadze, ze nie pakuja go do wiezienia, bo jest idealnym ,,strzaszakiem" ludzi czyli idealnie pasuje kazdej innej partii do zabierania procentow konfie przypominajac ludzia, ze byli na tyle glupi, zeby byc z nim razem w ugrupowaniu). Btw jego prawnik musi miec niezlego terapeute XD

6

WOW, ale news. Myslalem, ze Bayern i my go tak bardzo chcemy bo chce zostac w Liverpoolu, ale chec odejscia na pewno pomoze w tej transakcji...a tak serio to plettenberg napisal to co kazdy 2/3 tygodnie temu.

17

,,33 latek jest przekonany, że wrócił do formy i jest najlepszy z bramkarzy Barcelony" nawet nie chce być specjalnie niemiły, Ter Stegen to zasłużony piłkarz i kapitan, ale w tym sezonie jedyne co mi się z nim kojarzy to rzucenie Erica Garcię na minę z Monaco, kontuzja kolana po wyskoku na 30cm (i to w miejscu) oraz jego ostatni mecz w tamtym sezonie (chyba z Villarealem), kiedy to podczas przechodzenia z jednej strony bramki do drugiej prawie złamał sobie kolano (no i oczywiście nie obronił xD)

1

@Eto'o9 R10 pamiętaj, że my jeszcze mamy przecież ten chory barceloński pr według białych xD

0

@Ghostface No cos w tym stylu. Kryminologia to cos rzadko przychodzacego na mysl, a wydajacego sie ciekawe i intygujace

1

@Ghostface oprocz podstawowych przedmiotow czyli angielski, polski, matma (w kolejnosci tej samej: 100%, 78% i 84%) to rozszerzony angielski, polski i wos (90%, 57% i 60%). Wyniki srednie, ale jestem dosyc zadowolony z wosu, bo niby w tym roku srednia z niego 32%. Bede sie starac dostac na prawo albo ekonomie (jeszcze skladalem na kryminologie, ale to zapasowo jakby nic nie wyszlo xD)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?