0

Koniec

Gratulacje PSG bo bylo lepsze

oczywiscie wielkiemu Lucho Enrique

i co jak co Dembele

zlotej pilki

1

4-0
Sommer sie rzucił w druga strone XD

3

@Encore ale mogli zaryzykowac i kupic takiego Doue za 50 melonow, a w naszej sytuacji finansowej jak taki transfer nie wyjdzie to jest kaplica. Juz z Roque cud, ze jako tako odzyskali hajs

0

Doue zgasil Inter i wygral sobie golden boya

1

@kstyko jakby nie kontuzja to by teraz goat kounde z nami gral w finale i by byl najlepszym po na swiecie

1

Zazdroszcze PSG nie tylko Doue, ale tez tego Pacho. Chlop 23 lata, a z marquinhosem jak szef. Za naszego urugwajczyka chetnie bym sie wymienil, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

1

Mierny dzisiaj ten inter. Jedyne w czym moga upatrywac szanse to rozne i ogolnie gra w powietrzu czy na sile poszczegolnych zawodnikow

0

@D10SLEO nightwing bedzie musial przejac ta role na chwile. Oczywiscie do czasu, gdy Alfred oplaci kaucje w areszcie albo zaangazuje do pomocy lige sprawiedliwosci

17

No i spoko. Życzę młodemu jak najlepiej i mam nadzieje, ze kiedys uda sie go zobaczyc w pierwszym skladzie, bo jakas polska krew to jest :DDD (mimo, ze wybral gre dla Hiszpanii)

0

@Wojciech123 Konrad Wallenrod to spk lektura byla nwm czemu ja wycofali z zakresu podstawy

0

@Aragorn33 niekoniecznie prawda. Testy dopingowe np. robi sie z moczu nie z krwi, a z moczu nawet po miesiacu widac co sie bralo. Nie widzialem tresci tego pisma, ale raczej na narkotyki obowiazuje ten sam zamysl. Warto jeszcze nadmienic, ze Batyrowi mozna zarzucic wal z mieszkaniem i mordobicie w lesie, ale alfonsem czy sutenerem z tego co slyszalem nie mozna go nazwac chyba, ze ufamy czlowiekowi, ktory ma pi*rdyrliard pozwow o znieslawienie aka Muranskiemu. Obu kandydatow nie lubie (i to bardzo), ale zeby nie bylo moge przyznac, ze obiektywnie pewnie lepiej dla oka czy pracy z Unia bylby lepszy Trzaskowski, co nie zmienia faktu, ze w tej kampanii wiecej od obu z nich dowiedzialem sie dlaczego mam nie glosowac na tego drugiego, a nie dlaczego mam akurat na nich...

0

@Mixtape a nico paz to nie jest ich? w sensie on nie byl po prostu wypozyczony?

1

@Roobo referendum i prezydentem zostaje nastepny zwyciezca zlotej pilki na la bambie

0

@DeXt3rVeB Jakby Rudy Król nie wyskoczył z muranskim to pewnie Trzasku mialby to na spokojnie, a tak to dostal sabotaz i serio bedzie na zyletki

1

@Blue9 nie wiem co ogladales, ale tu na przyklad jest kilka sam na sam


8

@Lewangoooolsky co ludzie sie tak grzeja tym ,,wpuscil 50 bramek". Gral w Espanyolu co prawie spadl z ligi to chyba nie dziwne, ze z taka obrona musial tez duzo wpuscic

14

Tak jak wiekszosc zgadywala. Wystarczylo, ze zrezygnowal z jednego zgrupowania W WIEKU 37 LAT i od razu zdrada stanu. Pseudo/Pato-patriotyczna dziennikarka, ktora boli, ze 37 letni facet nie moze juz ratowac honoru repki, bo mu zdrowie nie pozwala

0

@tomek8756 akurat Trzaskowski bardzo by chcial, bo jest kibicem Atletico

5

@Azazel_Pazuzu nigdy sie nie wydarzy takie polaczenie, nawet gdyby Mentzen zaakceptowal aborcje i zwiazki partnerskie. Ich sprawy ekonomiczne oraz funkcjonowania sluzby zdrowia bardziej chyba dziela nawet od tych spolecznych. Brakuje mi w tym kraju partii prawicowej laickiej, bo wtedy moze daloby rade zrobic jakas prawdziwa koalicje aka lewicowcy i prawicowcy chowaja dume w kat i staraja sie dojsc do kompromisu dla dobra wiekszosci Polakow.

1

@rufio28 no wlasnie mi sie cos nie zgadzalo, bo na stronie la ligi jak ma sie zarejestrowanych zawodnikow to bernal chyba mierzyl 187/188cm a araujo 188cm wiec dziwne te dane

1

z perspektywy kibica niezbyt mi sie to podoba. Sam zawodnik ma szanse wygrac dla swojej nacji wiecej, ale bedzie o wiele bardziej wyeksploatowany zamiast miec zasluzony odpoczynek

0

Wygralismy z Bilbao wiec jakby to Kaszewiak na stand up'ie Midasa powiedzial (kto skojarzy ten skojarzy): ,,A ch*j niech pozywa"

0

@blakkudium na kij jakis mosquito im. Ja bym radzil lipskowi kupic wielkiego Ronalda Araujo. Okazyjna cena ok.60-70mln ojro, a jaki kozak - szybko biega (aka jak Thuram nie zrobi go jak dziecko i nie robi za nim kolka) i jeszcze silny (aka poki nie musi przestawic albo wejsc przed 37 letniego Acerbiego)

10

No i dobrze. Taka prawda, ze w tym wieku rownie dobrze moglby zakonczyc przygode z repka, bo tak to jeszcze wielcy eksperci m.in. Borek beda probowali mu umniejszac tego co zrobil dla kadry, bo nie pojawil sie w podstawie z wielka Malta

4

chyba najwiekszy absurd ostatnich dni. Jak Guiu mial problemy z czasem w kadrze Chelsea (bo jest to wielka kadra) to fati z brakiem pewnosci siebie i prawdopodobnie takze zaangazowaniem w trening tam zginie smiercia naturalna

1

@blakkudium trener espanyolu politycznie gada o jakis mitycznych pieniadzach (mimo ze wiadomo iz przy premier league jestesmy biedakami), bo jawnie nie moze powiedziec, ze nie radzil garcii zeby tu nie przychodzil, bo kibice (jak i duza czesc pilakrzy) espanyolu nas nienawidzi

2

Penia do karnego

0

szkoda znowu tej sytuacji, bo tak mekambe by byl zesrany, a teraz to juz chociaz z czegos moze sie cieszyc

0

ladny rozny raphy i robert tam gdzie trzeba byc :DDDD

1

@tbas deco ma full focus na diaza pewnie czyli znajac zycie ucieknie nam z przed nosa joan garcia tak jak tah i pewnie diaz tu nie przyjdzie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?