1

W ogóle to spoznione caly jeden dzien, ale wczoraj sam odbieralem wyniki swojej matury wiec zapomnialem to napisac - Mam nadzieje, ze kazdy maturzysta-cule (jesli tacy sa) zdal i dostanie sie na wymarzona dla siebie uczelnie.

0

@Safrani @tbas @Eto'o9 R10 jednak przepraszam i oddaje honor. Nie wiedziałem, że pobiera na biuro poselskie itp.

3


Nawet nie wiedzialem, ale Lyon się obronił i zostaje w Ligue 1. Czyli chyba nici z tego Fofany

2

@Eto'o9 R10 jak nasze orły nie dadzą rady załatwić tej sprawy z miejscami VIP to nie będą mieli okazji ani przepłacic za Diaza ani wypożyczyć Rashforda. Skończy się z Raphinha na LS kolejny sezon albo jakiś talent ze szkółki wleci i nas uratuje

5


Jeszcze będzie się to ciągnąć. Ciekawe, kiedy uda się tą sprawę zamknąć i jaki będzie wydźwięk jej końcowego wyniku

0

@tbas no mozesz sie nie zgadzac. Prawda taka, ze ruszyl wczesnie ze swoja kampania oraz ma wlasna dzialalnosc. Nie lubie jakos Mentzena, ale wielu politykow nie ma czesto w sejmie ze wzgledu na wiele rzeczy nawet komisje sejmowe, a on chyba nawet nie mieszka w Wawie tylko dojezdza

0

@Eto'o9 R10stwierdzenie ,,realnie cos zmienic" jest subiektywne. Ja bym chcial, zeby politycy nie wazne jakiej partii potrafili sie sami utrzymac i obiektywnie podejsc do spraw ekonomicznych czy swiatopogladowych. Niestety tak nie jest i w sejmie mamy wysyp cwaniakow, dorobkiewiczow i egoistow, ktorzy sadza, ze ich swiatopoglad jest jedyny dobry i nie umieja sie przyznac do bledu (i to sie tyczy lewakow, prawakow oraz centrystow czy innych liberalow)

0

@Safrani nie bronie Slawomira Mentzena zwanego przez przeciwnikow jako Mentos, ale Premier tez nie jest zbyt czesto w Sejmie (nawet, kiedy sam tam przychodzi cos wyglosic to szybko sie zmywa) + Mentzen nie bierze za to pensji (chyba jego najwiekszy plus to nie pobieranie pensji poselskiej, ktora jest jak dla mnie za duza jak dla ludzi, ktorzy co rusz pokazuja, ze nie zasluguja nawet na 1zl za ich ,,prace")
Edit. Mentzen mial tez swoja kampanie i prekampanie wiec dlatego go czesto nie bylo (sobie przypomnialem lolz)

0

brzmi spk, ale najpierw to by trzeba rozwiazac sprawe pau victora, a dokladnie tego czy zostanie w klubie i pojdzie tylko na wypozyczenie czy moze odejdzie definitywnie + lepiej sciagac jakis mlodych skrzydlowych. Po odejsciu lewego przyda sie jakis napastnik do spolki z ferranem, ale rekin nie jest jakis stary wiec jest moim zdaniem mniej presji w tej perspektywie chyba ze ferran bedzie mial mocne wahania formy i nie bedzie materialem na startera tylko jokera.

32

Myslalem, ze nikt sie w tym okienku bardziej nie skompromituje od Gerarda ,,150%" Romero, ale sie mylilem

4

@Hosh ,,pachnie drugim Dembele" czyli zawodnikiem, ktory prawdopodobnie wygra ZP. Juz przestanmy uzywac tego argumentu o Dembele skoro widac, ze Enrique potrafil z niego zrobic potwora. Kto wie moze Flick ze swoja dyscyplina zrobilby to samo z leao

1

@FabianekMrozek ,,pilkarz gra dla kasy i trofeow, a nie dla marki klubu" ten tryplet pucharow z hiszpanii Barcelony w tym sezonie cie ominal???

0

@KibicBarcy84 ta, mial mega oferte bayernu na stole, ale zostal w bilbao bo nie mogl pojsc do barcelony, a pozniej arsenal wywali na niego 90 mln+ i da lepsza pensje. Zostan przy dowalaniu lewemu, bo to ci czasem idzie

1

@Luciano99 Lucek24info to jedyny dziennikarz, ktory nie wydymal odbiorcow fake informacjami. Nic nie wiedzial jak inni dziennikarze, ale nie klamal z tego powodu w porownaniu do innych mierd

3

@Aragorn33 oni tu wygladaja jak wygenerowani AI XD jeszcze ta mierna przyspiewka bez wiekszych emocji

0

@BORO_12 grimaldo jest wazniejszy niz glupiefryty, bo na po moze grac eryczek i goacik, a na lo balde i zepsuty aston martin, ktory co prawda umie wrzucic, ale bronic to niezbyt

0

@Cule1234 z tymi dziennikarzami jestem sceptycznie nastawiony, bo srali informacjami o tym transferze jak najgorsze dziennikarskie hieny, ale tak, Laporciak i Deco nie maja tu winy. Nico chcial gwarancji, nie dostal (bo moze nie mamy jeszcze limitow plac, 1:1 itp), mogl isc do Bayernu, ale woli sie kisic u Baskow

0

@Aragorn33 za rashforda na razie man utd chce kasiore, a dla nas wypozyczenie tak niepewnego eskperymentu byloby dobre. Oznacza to, ze znowu bedzie podpisywanie takich rashfordow czy kogokolwiek na koniec okienka, kiedy kluby beda pekac i sie zgadzac na inne formy transakcji. W skrocie cyrk sie szykuje

0

Ale teraz tragedia. Williams nas i Bayern oblał cieplym moczem, Luis Diaz raczej nieosiagalny po tragicznej smierci Joty + Bayern tez go chcial. Tyle sie gadalo na jakiej pozycji zagra Rapha, no to powiem wam, ze chyba na LS

0

Dumfries spoczko tylko mielibysmy 4 mozliwych po (liczac z eryczkiem) + takiego kota jak goata kounde nikt nie bedzie trzymac na lawie. Tak samo Dumfriesa. Bardziej bym teraz szukal kogos kto moze grac lo, bo to martin mial najczesciej problemy w obronie

30

150% czyli nico przyjdzie i athletic jeszcze nam doplaci 50% jego wartosci

3

@Kgorecki2500


Taki twardy, bo Al-assad mu sie zalaczyl

0

a bedzie jakis artykul co do zasady 1:1?, bo la liga chyba w lipcu miala dac limity placowe klubom

0

@Cule1234 nie dziwne. Po co Deco mialby sabotowac swoja robote i wystawic sie na celownik fanow, ktorzy sa ostro nakreceni na ten trasfer

0


jeszcze minimun 4 lata sie z nim bedziemy meczyc

1


skoro ci nielegalni imigranci przyszli do Niemiec z Polszy to ja juz nie wiem. To oznacza dwie teorie, ze albo wschodnia granica nie jest wgl zabezpieczona (wersja tzn. prawicowa) albo czesc imigrantow co dostala te wizy na prace to sie im odwidzialo i pojechali do szwabow na szparagi czy cos (wersja tzn. silniczkowa). Prawdziwe pytanie pojawia sie jednak JAK DO CHOLIBKI CHMARA LUDZI PRZECHODZI Z PUNKTU A (aka Polszy) DO PUNTKU B (Deutschland) I NIKT O TYM NIE PISZE/NIE WIDZI. Oni byli jacys ninja, ze nikt sie nie zorientowal ze randomowo czarnoskorzy wychodza do niemiec w duzych ilosciach z naszego kraju po czym ich wywalaja znowu do nas??? Strasznie kazda z tych wersji sliska i nie wierze na razie zadnemu politykowi w cokolwiek

3

Izak wiecej goli niz piatek i buksa ostatnio w repce

0

Mijanie sie z logika. O Trencie nikt nie mowil, ale kazdy wiedzial, ze odchodzi do bialych i tez byl j*bany wiec to czy cos sie wymsknelo deco czy nie nie ma tu znaczenia. Te wypowiedzi maja nakrecic kibicow athlethicu na nas tylko XD

2

@gumaz i to jest dobry i sensowny komentarz oraz pomysl godny do zrealizowania

3

Tyle czasu od wyborow, a na goracych ciagle wybijaja sie klotnie o ich waznosc. Myslalem, ze maks 5 dni i to wszystko przejdzie, a tak gdzie nie spojrze ludzie sie o to kloca. Na X'ie wiedzialem, ze bedzie wylew tego typu, ale tu myslalem, ze milosc do barcelonki wygra nad Giertychowym sledztwem i wiekszosc dyskusji bedzie sie opierala na tym czy Nico warto czy nie (albo tego typu aka o transferach, KMŚ, zyciu itp.), a nie przekrzykiwaniem sie kto wiecej sie nakradl z politykow, kto mial kogo w komisji itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?