0

@Martwy nie ma dobrych kandydatow, ale sa dwaj ciekawi - mentzen i zandberg. Maja +/- stale poglady i reprezentuja opozycje, ktora nie byla jeszcze u wladzy (aka tak mi sie zdaje w stosunku do Zandberga). Niestety nie ma tu osoby, z ktora moglbym poczuc nawet 75% zgodnosci wiec nwm czy pojde

0

@macio_944 wiem, ze Sarah mial niby konserwatywne poglady, ale jak one moga byc ,,skrajnie niebezpieczne". Sam jestem ateista i nie uwazam, zeby papiez nie wazne jak konserwatywny mogl wplynac znaczaco na stan rzeczy, tym bardziej, ze wiele sytuacji udowodnilo, ze zadne nawolywanie do ,,konczenia z homoseksualizmem" czy ogolnie pojetym nowy, pro life stylem zycia byly potrzebne, bo radykalnych kretynow, ktorzy sa gotowi kogos zabic za inny swiatopoglad nigdy nie brakowalo

2

@gumaz dostaja tyle hajsu za nic nie robienie (bo bywa, ze sejm jest prawie pusty, a nie wmowia mi, ze kazdy ma jakas komisje czy cos), a maja najtansze posilki w Polsce. Kolejny dowod na to, ze caly zamysl demokracji poszedl w bardzo zla strone

0

ta ,,ladna bramka" troszke niekontrolowanie wygladala, ale ok

1

kiwior zabil arsenal

0

@Ricardinio14 to var mowi sedziemu, zeby podszedl

0

@Lukasz999 slabo gra nogami i nie wychodzi prawie wgl na przedpole wiec raczej u nas by musial zmienic strasznie styl grania

0

@Gibbon_FCB taka polemika troche krzywdzaca, bo przez pryzmat historii i wspomnien - czesto sielankowych - to oczywiste, ze nie maja podjazdu do takich legendarnych skladow

0

@comtedurgell bo chyba musza oni go zalowac do ekranu, jak nie sa pewni. W skrocie var zawiodl.

2

@blakkudium slyszalem jakas pogloske, ze niby nasz zarzad sie nim interesowal xD, ale chyba lepiej ze Man Utd sobie wezmie. Maja Zirkzee i Hojlunda, a napastnikow nigdy za wiele

0

@Gaucho liniowy dostal w lape od Marotty i zamknal oczy

0

@MesQueUnClub_87 oczywiscie, ze tak. Do lewego nic nie mam, ale obiektywnie mlodszy, wyzszy i na ten moment sprawniejszy technicznie isak by oddal. Za de jonga mamy duzo pomocnikow, a mnie w porownaniu do inzaghiego on tak nie zadziwia. Ucieszylbym sie z jakiegokolwiek skrzydlowego, byle mial papiery na ten klub wiec nawet jakis niespodziewany fenomen np. wybuch talentu Diarry czy cos przyjme. Araujo moim zdaniem jest pewnikiem do odstrzalu i bedzie go kto mial zastapic jak przyjdzie tah, a christensen moglby odejsc dla mnie tylko ze wzgledu na pieniadze, ktore sie przydadza do podpisywania kontraktow

1

Z calym szacunkiem, ale jakie bledy wy widzieliscie dzis u szczesnego??? Ja rozumiem, ze Sommer to byl dzis krolem, ale wojtek nie zagral zle

1

Martin chociaz mial dwie asysty, ale araujo to dla mnie moze sie nie pokazywac

1

Martin oficjalnie przepraszam, dowiozles i bardzo dziekuje, ze mnie uciszyles

1

Martina chyba musze przeprosic, bo zaczal grac chlopak.

0

Sommer, jak kiedys De gea - moglby uratowac titanic

1

trzeba odkurzyc ,,drewniaka" panie Flick. Olmo out i Ferran za plecy lewego

1

Brawo Eric i co jak co dobra wrzuta Aston Martin

1

no zdejmij olmo kurde. On dzisiaj gdzies jest, ale na pewno nie w Mediolanie

1

chyba na next mature bedzie nowy zwiazek frazeologiczny - grac jak olmo w polfinale z interem aka robic cos fatalnie

0

@Faro no, bo akurat nie moze grac w kratke jak w 70% go nie ma bo jest kontuzjowany

0

@Hawajczyk ,,celowo laduje" no kladzie noge postawna, zeby oddac strzal. Myslalem, ze w biegu to normalne

0

@ShawnC ale cubarsi probowal to ratowac tym wslizgiem, a cala akcja leciala chyba po stracie martina. Nie wypowiem sie nawet o olmo, ktory albo nie potrafi podac od razu albo zamiast leciec z pilka sobie telemarkuje strzal

3

ludzie problem do marciniaka za tego karnego, jakby takie asy jak olmo czy aston martin nas jawnie nie sabotowaly

13

Ludzie masowo narzekaja na Marciniaka, a ja sadze, ze jak juz ma byc wałek jakis to przy pomocy tego Mata i Pata na varze

1

@Coutinho007 Nahhh Yamar Jr

1

Fort jest spoko w ataku, a w obronie widze pare niedociagniec

0

To ladnie wyjal Marc, szkoda, ze obrona dala du....

0

@Lordzi na google nie pokazuje, ze ma. Chyba blad realizatora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?