Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Martwy nie ma dobrych kandydatow, ale sa dwaj ciekawi - mentzen i zandberg. Maja +/- stale poglady i reprezentuja opozycje, ktora nie byla jeszcze u wladzy (aka tak mi sie zdaje w stosunku do Zandberga). Niestety nie ma tu osoby, z ktora moglbym poczuc nawet 75% zgodnosci wiec nwm czy pojde
0
@macio_944 wiem, ze Sarah mial niby konserwatywne poglady, ale jak one moga byc ,,skrajnie niebezpieczne". Sam jestem ateista i nie uwazam, zeby papiez nie wazne jak konserwatywny mogl wplynac znaczaco na stan rzeczy, tym bardziej, ze wiele sytuacji udowodnilo, ze zadne nawolywanie do ,,konczenia z homoseksualizmem" czy ogolnie pojetym nowy, pro life stylem zycia byly potrzebne, bo radykalnych kretynow, ktorzy sa gotowi kogos zabic za inny swiatopoglad nigdy nie brakowalo
2
@gumaz dostaja tyle hajsu za nic nie robienie (bo bywa, ze sejm jest prawie pusty, a nie wmowia mi, ze kazdy ma jakas komisje czy cos), a maja najtansze posilki w Polsce. Kolejny dowod na to, ze caly zamysl demokracji poszedl w bardzo zla strone
0
ta ,,ladna bramka" troszke niekontrolowanie wygladala, ale ok
1
kiwior zabil arsenal
0
@Ricardinio14 to var mowi sedziemu, zeby podszedl
0
@Lukasz999 slabo gra nogami i nie wychodzi prawie wgl na przedpole wiec raczej u nas by musial zmienic strasznie styl grania
0
@Gibbon_FCB taka polemika troche krzywdzaca, bo przez pryzmat historii i wspomnien - czesto sielankowych - to oczywiste, ze nie maja podjazdu do takich legendarnych skladow
0
@comtedurgell bo chyba musza oni go zalowac do ekranu, jak nie sa pewni. W skrocie var zawiodl.
2
@blakkudium slyszalem jakas pogloske, ze niby nasz zarzad sie nim interesowal xD, ale chyba lepiej ze Man Utd sobie wezmie. Maja Zirkzee i Hojlunda, a napastnikow nigdy za wiele
0
@Gaucho liniowy dostal w lape od Marotty i zamknal oczy
0
@MesQueUnClub_87 oczywiscie, ze tak. Do lewego nic nie mam, ale obiektywnie mlodszy, wyzszy i na ten moment sprawniejszy technicznie isak by oddal. Za de jonga mamy duzo pomocnikow, a mnie w porownaniu do inzaghiego on tak nie zadziwia. Ucieszylbym sie z jakiegokolwiek skrzydlowego, byle mial papiery na ten klub wiec nawet jakis niespodziewany fenomen np. wybuch talentu Diarry czy cos przyjme. Araujo moim zdaniem jest pewnikiem do odstrzalu i bedzie go kto mial zastapic jak przyjdzie tah, a christensen moglby odejsc dla mnie tylko ze wzgledu na pieniadze, ktore sie przydadza do podpisywania kontraktow
1
Z calym szacunkiem, ale jakie bledy wy widzieliscie dzis u szczesnego??? Ja rozumiem, ze Sommer to byl dzis krolem, ale wojtek nie zagral zle
1
Martin chociaz mial dwie asysty, ale araujo to dla mnie moze sie nie pokazywac
1
Martin oficjalnie przepraszam, dowiozles i bardzo dziekuje, ze mnie uciszyles
1
Martina chyba musze przeprosic, bo zaczal grac chlopak.
0
Sommer, jak kiedys De gea - moglby uratowac titanic
1
trzeba odkurzyc ,,drewniaka" panie Flick. Olmo out i Ferran za plecy lewego
1
Brawo Eric i co jak co dobra wrzuta Aston Martin
1
no zdejmij olmo kurde. On dzisiaj gdzies jest, ale na pewno nie w Mediolanie
1
chyba na next mature bedzie nowy zwiazek frazeologiczny - grac jak olmo w polfinale z interem aka robic cos fatalnie
0
@Faro no, bo akurat nie moze grac w kratke jak w 70% go nie ma bo jest kontuzjowany
0
@Hawajczyk ,,celowo laduje" no kladzie noge postawna, zeby oddac strzal. Myslalem, ze w biegu to normalne
0
@ShawnC ale cubarsi probowal to ratowac tym wslizgiem, a cala akcja leciala chyba po stracie martina. Nie wypowiem sie nawet o olmo, ktory albo nie potrafi podac od razu albo zamiast leciec z pilka sobie telemarkuje strzal
3
ludzie problem do marciniaka za tego karnego, jakby takie asy jak olmo czy aston martin nas jawnie nie sabotowaly
13
Ludzie masowo narzekaja na Marciniaka, a ja sadze, ze jak juz ma byc wałek jakis to przy pomocy tego Mata i Pata na varze
1
@Coutinho007 Nahhh Yamar Jr
1
Fort jest spoko w ataku, a w obronie widze pare niedociagniec
0
To ladnie wyjal Marc, szkoda, ze obrona dala du....
0
@Lordzi na google nie pokazuje, ze ma. Chyba blad realizatora