Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maximo Nom, eryczek w ch*j imponuje w tym sezonie mi, bo nadaje sie na so, spd i jak widac na gorszych przeciwnikow na po. Widze go bardziej niz araujo czy christensena tak szczerze u flicka
1
@SinMistico zul goat robi rekord meczow z rzedzu. Niech wejdzie na maks 10min najlepiej
0
@Technik hmmmm to nie wiem, moze bark albo zrobili mallorce w ch*ja. Musialbym zobaczyc z innego kata
Ps. Dzieki za info
0
Byl spalony, bo reke wystawial jak cos aka wydaje mi sie tak, bo chyba caly obrys ciala sie liczy
0
Znajac zycie fati dzis cos strzeli, nabierze nas wszystkich, a pozniej znowu zniknie albo kontuzja...
7
@Fermin czesciej wykanczaj setki to juz wgl bedzie bajka :DDD
2
@ojWojtek no to aspas tez powinien dostac. typ sfaulowal, spojrzal sie na sedziego i slyszal gwizdek 2 razy, a i tak nic nie zrobil sobie z tego. Wedlug mnie porownywalne sk*rwysynstwo i brak szacunki i dla sedziego oraz przeciwnika
0
@korn234 za to ze aspas zaj*bal pilke, jak sedzia gwizdal kilka razy>?????
5
aspas fauluje i ucieka nam z pilka, a ludzie pisza co robi raphinha XDDDD
0
ale co 8/9 pilkarzy poj*bali na la bambie to ich
0
De jong najpierw gada w wywiadzie, ze mial nadzieje na wiecej trofeów w barcelonie, a pozniej robi takie cos XDDD no sam sobie zaprzecza chyba
2
Jak sie czyta la bambe to tak ok.7/8 z 11 pilkarzy powinno zejsc. Opinia kto zmienia sie tak co poltorej minuty
0
wojtek niepotrzebnie wychodził. Na lini, by zrobil wiecej, a moze mlody, by siegnal pilke jakby nie wlecial
1
Damn, ale że rekin taki rajdzik i gol
0
Myślę, że to też zależne od tego ile wygramy w tym sezonie i ile wpadnie za to hajsu. Jak wszystko pojdzie dobrze to raczej można się spodziewać jakiś wzmocnień w ataku
0
kurde, ale taki bastoni by chodzil z cubarsim w duecie. No, ale jedynie marzenie
7
45:2 z Realem sociedad, chłopaki sobie postrzelali xDDD
0
czy kibice dortmundu skanduja mbappe, jakby byl z ich klubem jakkolwiek powiazany??XDD zalosne
0
@yoli no, ale pudluje na potege i to o wiele metrow. Dzisiaj nie jego dzien, nie winie go, ale no szkoda
0
jak pisalem o raphie to fermin tez dostanie maks 4...
1
Lewy dzisiaj profesor przy ferminie, raphie czy yamalu
0
nie jestem hejterem raphy, ale dzis dostanie chyba maks 4 jako ocene bo serio to nie chodzi
0
pedri jednak powinien wejsc w 50 minucie minimum, bo ogarnia spokoj w srodku
1
Sprokurowal karnego czy nie nadal uwazam, ze szczena jest w ch*j potrzebny i przydatny
1
zul ja cie kocham i wiem, ze nie jestes napadziorem, ale CZEMUUUUUU
1
Fajnie, dobrze wiedzieć, że młodzieżowe drużyny dają szanse na ,,upgrade"pierwszej drużyny niskim kosztem pienieznym. Chetnie tez zobaczyłbym w pierwszej druzynie Olmedo albo Mbacke jak graja bo swoimi warunkami fizycznymi wydaja mi sie lepsi od np. Cuenci i mogliby tworzyc w przyszlosci ciekawy duet z Pau
1
fermin jak??????
0
@TheKlucha Fort
1
ja pitole dmitrovic prime bedzie z nami D::::::
2
szczena ratuje naszych