1

@maximo Nom, eryczek w ch*j imponuje w tym sezonie mi, bo nadaje sie na so, spd i jak widac na gorszych przeciwnikow na po. Widze go bardziej niz araujo czy christensena tak szczerze u flicka

1

@SinMistico zul goat robi rekord meczow z rzedzu. Niech wejdzie na maks 10min najlepiej

0

@Technik hmmmm to nie wiem, moze bark albo zrobili mallorce w ch*ja. Musialbym zobaczyc z innego kata
Ps. Dzieki za info

0

Byl spalony, bo reke wystawial jak cos aka wydaje mi sie tak, bo chyba caly obrys ciala sie liczy

0

Znajac zycie fati dzis cos strzeli, nabierze nas wszystkich, a pozniej znowu zniknie albo kontuzja...

7

@Fermin czesciej wykanczaj setki to juz wgl bedzie bajka :DDD

2

@ojWojtek no to aspas tez powinien dostac. typ sfaulowal, spojrzal sie na sedziego i slyszal gwizdek 2 razy, a i tak nic nie zrobil sobie z tego. Wedlug mnie porownywalne sk*rwysynstwo i brak szacunki i dla sedziego oraz przeciwnika

0

@korn234 za to ze aspas zaj*bal pilke, jak sedzia gwizdal kilka razy>?????

5

aspas fauluje i ucieka nam z pilka, a ludzie pisza co robi raphinha XDDDD

0

ale co 8/9 pilkarzy poj*bali na la bambie to ich

0

De jong najpierw gada w wywiadzie, ze mial nadzieje na wiecej trofeów w barcelonie, a pozniej robi takie cos XDDD no sam sobie zaprzecza chyba

2

Jak sie czyta la bambe to tak ok.7/8 z 11 pilkarzy powinno zejsc. Opinia kto zmienia sie tak co poltorej minuty

0

wojtek niepotrzebnie wychodził. Na lini, by zrobil wiecej, a moze mlody, by siegnal pilke jakby nie wlecial

1

Damn, ale że rekin taki rajdzik i gol

0

Myślę, że to też zależne od tego ile wygramy w tym sezonie i ile wpadnie za to hajsu. Jak wszystko pojdzie dobrze to raczej można się spodziewać jakiś wzmocnień w ataku

0

kurde, ale taki bastoni by chodzil z cubarsim w duecie. No, ale jedynie marzenie

7

45:2 z Realem sociedad, chłopaki sobie postrzelali xDDD

0

czy kibice dortmundu skanduja mbappe, jakby byl z ich klubem jakkolwiek powiazany??XDD zalosne

0

@yoli no, ale pudluje na potege i to o wiele metrow. Dzisiaj nie jego dzien, nie winie go, ale no szkoda

0

jak pisalem o raphie to fermin tez dostanie maks 4...

1

Lewy dzisiaj profesor przy ferminie, raphie czy yamalu

0

nie jestem hejterem raphy, ale dzis dostanie chyba maks 4 jako ocene bo serio to nie chodzi

0

pedri jednak powinien wejsc w 50 minucie minimum, bo ogarnia spokoj w srodku

1

Sprokurowal karnego czy nie nadal uwazam, ze szczena jest w ch*j potrzebny i przydatny

1

zul ja cie kocham i wiem, ze nie jestes napadziorem, ale CZEMUUUUUU

1

Fajnie, dobrze wiedzieć, że młodzieżowe drużyny dają szanse na ,,upgrade"pierwszej drużyny niskim kosztem pienieznym. Chetnie tez zobaczyłbym w pierwszej druzynie Olmedo albo Mbacke jak graja bo swoimi warunkami fizycznymi wydaja mi sie lepsi od np. Cuenci i mogliby tworzyc w przyszlosci ciekawy duet z Pau

1

fermin jak??????

0

@TheKlucha Fort

1

ja pitole dmitrovic prime bedzie z nami D::::::

2

szczena ratuje naszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?