3

Lubie raphe, ale k*rwa dzisiaj mocno mu i yamalowi weszla nieskutecznosc

0

ale olmo chcial zrobic

1

dzisiaj ani dzien raphy, ani yamala wiec moze olmo cos poradzi?

0

yamal sie chyba naogladal nwaneriego jak strzela finezyjnie i mu sie poprzestawialo cos

1

Herr flick niech ktos wejdzie, bo stagnacja

1

pedri to ma nerwy ze stali na naszych orlow w ataku xD

0

szkoda ze troche za lekko, ale podanie klasa

0

zawsze sadzilem, ze jestem ch*jowy w drybling, ale balde mi pokazal, ze czasem wystarczylo biec przed siebie

2

zul goat chcial odpoczac po prostu

0

w ostatnich czassch trylion obroncow i pomocnikow obiecujacych, ale stagnacja w napadzie tym bardziej jak chodzi o srodkowych napastnikow (wiem jest gistau, ale poza tym to nwm czy o kims slyszalem

1

Deco taktycznie spi**rdala xDDDD

1

@Faro nom + co innego do pilkarza/kolegi z druzyny, a bezposrednio do czlowieka co moze cie wyrzucic z boiska xD taki sabotaz wlecial ze strony wrzuda i będzie potem, że liga negreiry

0

Niemiec reluje. W życiu czasem trzeba łeb popiołem posypac i trzymać gebe na klodke nie wazne czy jestes milionowa gwiazdeczka czy zwyklym kowalskim

5

Wszyscy bronia bellisia, bo to taki niewinny, mlody, przystojny madrycioszek, ale jakby lewemu sie wymsknelo ,,k*rwo" w strone sedziego i by to zostalo zarejestrowane to kibice bialych z polski, by wysylali tlumaczenia do laligi listem poleconym xD

0

Leverkusen zjebalo 2 setki

0

celta jest super - gra caly mecz z przewaga, ledwo strzela gola po czym daje se strzelic chyba najbardziej od niechcenia gola jakiego ostatnio widzialem xDDDDD

1

Boże, ale bayern gra autobus. Chyba czekaja na karnego dla kane'a

3

@Bzyczekk nie no ancelotti ma racje przeciez ,,im talking to you with respect, fuck off" jest bardzo poprawne....a to odpierdol sie na koncu tylko podkresla szacuneczek bellisia

0

Będzie śmiesznie jak na koniec następnego okienka okaże się, że to eryczek będzie sobie robił fotkę i popijał drineczka z tahem, a ronald i krystyna wsiądą razem w samolot XDD

0

no fajnie byloby miec isaka albo sesko, ale chyba to tzw. marzenie scietej glowy chyba ze deco okaze sie wilkiem z wallstreet i sprzeda frenkiego i araujo po dobrej cenie i np. wezmie za free taha. Raczej mozemy zapomniec o szachach 5D w wykonaniu naszego dyrektora sportowego, ale kto wie

11

@Adddi nienawisc do raphinhi powinna zostac przeanalizowana przez jakis naukowcow...typ robi takie liczby i jest oddany klubowi, ale ,,kibice" i tak wola go wyp***rdolic na zbity pysk za nico, ktory gra gowno w tym sezonie. Jeszcze jakbys rzucil jakies inne nazwiska na skrzydlo, a nie populistyczne ciagle gadanie o jednym typie, ktory fakt ma talent i fajnie jakby przyszedl, ale na pewno nie powinno sie mowic o jego przyjsciu w tym samym kontekscie co pozostanie/wywalenie raphy

0

asysta raphy cnie? bo pilki nie dotknal olmo, ale chyba przeciwnik wiec nwm

8

kounde jest tak silny, ze przeciwnika popycha sila umyslu

0

@Chaoss czerwo zasluzone, tylko jak podsumowales to takie cos w lewego czy pedriego to nic

0

@esem91 bardziej to gavi sie prosil, a fermin przyjal za niego

1

nie powinno byc karnego, ale to la liga

0

@Chucky ludzie sie pruja bardziej, ze podejmuje glupie decyzje np. zamiast przyjac chce z pol-woleja z pierwszej pilki strzelic czy woli z zerowego konta strzelic niz podac

0

yamal dzis pedriemu na zlosc robi chyba xD

0

mozna przyjac pilke....ale no mlody jest bywa

1

nasze 15mln euro rocznie sie posypalo zanim ogarnelo linie spalonego flicka D:::::::

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?