Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lubie raphe, ale k*rwa dzisiaj mocno mu i yamalowi weszla nieskutecznosc
0
ale olmo chcial zrobic
1
dzisiaj ani dzien raphy, ani yamala wiec moze olmo cos poradzi?
0
yamal sie chyba naogladal nwaneriego jak strzela finezyjnie i mu sie poprzestawialo cos
1
Herr flick niech ktos wejdzie, bo stagnacja
1
pedri to ma nerwy ze stali na naszych orlow w ataku xD
0
szkoda ze troche za lekko, ale podanie klasa
0
zawsze sadzilem, ze jestem ch*jowy w drybling, ale balde mi pokazal, ze czasem wystarczylo biec przed siebie
2
zul goat chcial odpoczac po prostu
0
w ostatnich czassch trylion obroncow i pomocnikow obiecujacych, ale stagnacja w napadzie tym bardziej jak chodzi o srodkowych napastnikow (wiem jest gistau, ale poza tym to nwm czy o kims slyszalem
1
Deco taktycznie spi**rdala xDDDD
1
@Faro nom + co innego do pilkarza/kolegi z druzyny, a bezposrednio do czlowieka co moze cie wyrzucic z boiska xD taki sabotaz wlecial ze strony wrzuda i będzie potem, że liga negreiry
0
Niemiec reluje. W życiu czasem trzeba łeb popiołem posypac i trzymać gebe na klodke nie wazne czy jestes milionowa gwiazdeczka czy zwyklym kowalskim
5
Wszyscy bronia bellisia, bo to taki niewinny, mlody, przystojny madrycioszek, ale jakby lewemu sie wymsknelo ,,k*rwo" w strone sedziego i by to zostalo zarejestrowane to kibice bialych z polski, by wysylali tlumaczenia do laligi listem poleconym xD
0
Leverkusen zjebalo 2 setki
0
celta jest super - gra caly mecz z przewaga, ledwo strzela gola po czym daje se strzelic chyba najbardziej od niechcenia gola jakiego ostatnio widzialem xDDDDD
1
Boże, ale bayern gra autobus. Chyba czekaja na karnego dla kane'a
3
@Bzyczekk nie no ancelotti ma racje przeciez ,,im talking to you with respect, fuck off" jest bardzo poprawne....a to odpierdol sie na koncu tylko podkresla szacuneczek bellisia
0
Będzie śmiesznie jak na koniec następnego okienka okaże się, że to eryczek będzie sobie robił fotkę i popijał drineczka z tahem, a ronald i krystyna wsiądą razem w samolot XDD
0
no fajnie byloby miec isaka albo sesko, ale chyba to tzw. marzenie scietej glowy chyba ze deco okaze sie wilkiem z wallstreet i sprzeda frenkiego i araujo po dobrej cenie i np. wezmie za free taha. Raczej mozemy zapomniec o szachach 5D w wykonaniu naszego dyrektora sportowego, ale kto wie
11
@Adddi nienawisc do raphinhi powinna zostac przeanalizowana przez jakis naukowcow...typ robi takie liczby i jest oddany klubowi, ale ,,kibice" i tak wola go wyp***rdolic na zbity pysk za nico, ktory gra gowno w tym sezonie. Jeszcze jakbys rzucil jakies inne nazwiska na skrzydlo, a nie populistyczne ciagle gadanie o jednym typie, ktory fakt ma talent i fajnie jakby przyszedl, ale na pewno nie powinno sie mowic o jego przyjsciu w tym samym kontekscie co pozostanie/wywalenie raphy
0
asysta raphy cnie? bo pilki nie dotknal olmo, ale chyba przeciwnik wiec nwm
8
kounde jest tak silny, ze przeciwnika popycha sila umyslu
0
@Chaoss czerwo zasluzone, tylko jak podsumowales to takie cos w lewego czy pedriego to nic
0
@esem91 bardziej to gavi sie prosil, a fermin przyjal za niego
1
nie powinno byc karnego, ale to la liga
0
@Chucky ludzie sie pruja bardziej, ze podejmuje glupie decyzje np. zamiast przyjac chce z pol-woleja z pierwszej pilki strzelic czy woli z zerowego konta strzelic niz podac
0
yamal dzis pedriemu na zlosc robi chyba xD
0
mozna przyjac pilke....ale no mlody jest bywa
1
nasze 15mln euro rocznie sie posypalo zanim ogarnelo linie spalonego flicka D:::::::