Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jeśli skończy się poważną kontuzją po tak upokarzającej porażce to będzie to kwintesencja sytuacji Barcelony w ostatnich dniach
1
@Losiex nie sadze, zeby sie nie lubili tylko oboje byli poirytowani swoja dzisiejsza dyspozycja
0
@macio_944 nie no racja jest, ze flick pokazal, ze da sie grac ta druzyna dobrze. Teraz tylko fajnie, gdyby pilkarze chcieli grac/wygrywac, a nie podawac/dosrodkowywac bez pomyslu i nie strzelac wgl z daleka. Prawda taka, ze to nie wina flicka, ze lewy, olmo czy np. kounde nie trafili, ale indywidualne bledy pilkarzy + brak jakiegokolwiek zaangazowania ZE TRZEBA COS STRZELIC. Moim zdaniem zamiast trenera to tu sie przydalby psycholog dla druzyny...
1
tu najwyższa ocena to może będzie 3...bo taka prawda, ze caly zespol sie nie popisal, a ci co najbardziej np. lewy czy olmo to dostana po 1...
1
@AmigoBlancos no i właśnie przez takie sytuacje na końcu lige bedzie miec atletico xD
2
@Peciak prawda, ze lewy słabo sie pokazal, ale tez bramkarz leganes zagral dobry mecz...szkoda mi tej sytuacji kounde w ch*j, bo do tego pudła (moim zdaniem) grał dobry mecz
0
@Maciek_FCB_23341 za xaviego tez nie bylo wizji gry, tak zwane "p**rdolenia o chopenie". Moim zdaniem tu już trener gra małą role - brak szerokiej ławki i mentalności zawodników też ma wpływ na grę
0
btw ja szczerze zastanawiam się czy jest wgl jakiś trener, który poukładałby to tak, żeby te mecze wyglądały bardziej z pomysłem, pasją, bo ogólnie flick pokazal ze sie da tylko nwm czy nasi pilkarze nadal potrafia pokazac taka wole walki
0
jak takie problemy z leganes to ciekawe co sie zadzieje z atletico. Na szczescie nadzieja jest zawsze, bo to pilka nozna i tu sie dzieje wszystko
0
ogólnie oprócz sredniej gry warto znalezc maly + - kounde dzis rozgrywa dobre zawody szczegolnie w ataku
0
no to chuj chyba, jak yamal ma kontuzje to ciag dalszy problemow
4
ogólnie bramka z rożnego po części na konto inakiego, bo przez wzrost nie dosiegnal pilki xD
3
Ferran torres to dla mnie hit - w teorii wygląda na boisku jak straszny antytalent, ale wbija ostatnio bramki jakby siłą woli np. gol z mallorca po totalnym wylewie i strzale w miejsce, gdzie stali wszyscy obroncy albo drugi gol z borussia gdzie przyjal sobie za plecy, ale na koncu i tak zmiescil. Nie zmienia to faktu, ze cieszy to, ze zdobywa gole, bo albo wyrosnie na dobrego zmiennika albo uda go sie sprzedac (wykluczam opcje gdzie bylby pierwsza 9, ale kto wie może ferran jeszcze i w tym aspekcie mnie zaskoczy)
0
Ogólnie to news mało prawdopodobny, ale szczerze nie zdziwiłbym się, bo jak lubie Roberta to zarabia dużo + jak przedłuży mu się kontrakt automatycznie za rozegrane minuty to można go sprzedać. Sam wolałbym, żeby Lewy skończył kariere w Barcelonie w tym albo next sezonie, bo uważam, że takie granie po mls czy innych arabiach juz mu sie nie bedzie oplaca, bo swoje w zyciu zarobil.
0
bez spalonego???
0
no i hansi mnie uciszyl na ten moment (i bardzo k*rwa dobrze)
0
ciekawi mnie jak sie gittens zaprezentuje w tym meczu, bo jest zawodnikiem z duzym potencjalem i chociaz wiem, ze nigdy raczej nawet plotki jesli chodzi o transfer do barcy nie bedzie to mysle, ze w przyszlosci moze trafic do jakiegos wielkiego klubu
1
@Siwy88 z tym 5 punktem to brakuje mi raphinhi
1
@szkudi7 mi jeszcze szkoda raphy, bo tez widać, że zalezy mu na klubie
3
zmiana ferrana może jeszcze się obroni przez tgego gola, ale de jong jedyne co dal to karnego przeciwnikowi
13
nie widze de jonga od czasu karnego
0
@SelloutCrowd 184cm*, ale to nie robi bo raya z arenalu ma 183cm
1
fajnie, ze balde ma przyspieszenie, ale moglby tez oddawac innym pilke
0
Rapha broni lepiej niz penia
0
@Murazor spk to bardziej tak żartobliwie + widziałem dużo fanów realu, którzy mają tu konto tylko, żeby odpalić się jak nam nie wychodzi
0
wylew za wylew sprawiedliwie
1
@AmigoBlancos bracie nie ta strona
0
ogólnie w tej formie to mekambe mozna porownywac co najwyzej do ferrana, a nie robercika
27
@siara10 a ja nie, bo ferran byl dzis fatalny. Chociaż przyznaje, ze fajnie jakby pau victor gral czesciej wiecej minut
0
moim zdaniem jesli nie zainwestujemy w napastnika w nastepne lato to powinnismy sciagnac ls, bo raphinha moglby dla mnie rownie dobrze grac na 9 - szybko biega, swietnie wychodzi do prostopadlych i ostatnio dobrze wykancza