Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak szanuje szczesnego i lubie to niewazne od sytuacji sadze, ze zdania nie zmieni + powinnismy szukac bardziej perspektywicznej konkurencji (tym bardziej jak pena niby chce uciekac czy cos).
1
@Coutinho007 czyli mozliwe, ze w lato naraujo albo placimy 15mln rezerwowemu (aka jest tez opcja ze ronald sie przystosuje i zacznie lepiej trzymac linie)
0
lamine to ma pecha juz z tymi strzalami xd
0
rekin to serio lubi valencie - widac ze wychowanek
7
no to klasyczkiem - fajna ta liga negreiry
0
@Kismeth eric??? moze raz sie ze szczesnym nie dogadal, a poza tym lepszy mial mecz niz ronald
2
typ caly mecz pcha yamala jak ten nie ma pilki i zero kartek
0
mis uszatek wchodzi moze byc ciekawie
5
De jong uwazaj da ci zaraz kartke za to, ze cie typ sfaulowal
2
eric z cubarsim o wiele lepsza wspolpraca niz araujo
0
@LionelM95 bardziej smieszna, bo alaves za faule kartek nie dostaje, raphinha za gadanie ta
0
Ogolnie to straszne dla mnie, ze eric wyglada dzis tak dobrze, ale to z powodu tego, ze ponoc araujo teraz zarabia 15mln, a mozliwe, ze nie bedzie nawet pierwszym wyborem...
0
lewy w koncu znalazl sie tam gdzie musial
3
Ogolnie jestem pod wrazeniem jak eric sie na razie dobrze prezentuje
0
@Szmulek mialem to pisac akurat xd
0
Deportivo ma wiecej fauli chyba a wgl nie ma kartek. Stare, znałem
0
mam wrazenie, ze deportivo dzis magicznie nie moze dostac kartki
0
za co nasz ronald mcdonald dostal kartke?
0
czemu oni nie podadza tej pilki jak taka akcja jest
0
ale nudy na razie
7
Dawaj de jong taka kasa ci nie moze przejsc kolo oka :DDDD
3
2 asysty raphy - klasa
0
duzo by sie dalo za takiego edersona zamiast de jonga
0
@GeneralXavi panie generale nadal degradujemy do ligi konferencji?
0
@GeneralXavi z takim podejsciem to prawdopodobnie powinno sie zdegradowac 1/2 druzyn w lm
0
ogolnie kocham kiwanie yamala, ale ziomek jest w ch*j przewidywalny czasem zamarkowal strzal, przeszedl na prawa, po czym znow na lewa bo nie uderzy z tak stojacej pilki slabsza noga
0
lewy ale z woleja tez mozna nie trzeba przyjmowac 10min
3
@Roobo to balde strzelal aka odbilo sie od niego xD
1
Ogolnie to smieszy mnie ta cala nagonka na rejestracje olmo klubow i ligi czy federacji, bo prawda, ze MOGLOBY to byc krzywdzace dla wszystkich. Mogloby poniewaz 25% czasu olmo byl niezarejestrowany a kolejne 25% jest kontuzjowany xD wiec tu tak szczerze bardziej chodzi o udowodnienie swojej racji przez tebasa (nawet jakby byla durna) czy dowalenie nam pr'owo (co i tak lapcio robi najlepiej np. oddajac pilkarzy pokroju gundogan za free i brac za niego olmo nie mogac go zarejestrowac)
0
@BORO_12 akurat po tym komentarzu według fabrizio ma odejsc jako wolny zawodnik xD