0

Jak szanuje szczesnego i lubie to niewazne od sytuacji sadze, ze zdania nie zmieni + powinnismy szukac bardziej perspektywicznej konkurencji (tym bardziej jak pena niby chce uciekac czy cos).

1

@Coutinho007 czyli mozliwe, ze w lato naraujo albo placimy 15mln rezerwowemu (aka jest tez opcja ze ronald sie przystosuje i zacznie lepiej trzymac linie)

0

lamine to ma pecha juz z tymi strzalami xd

0

rekin to serio lubi valencie - widac ze wychowanek

7

no to klasyczkiem - fajna ta liga negreiry

0

@Kismeth eric??? moze raz sie ze szczesnym nie dogadal, a poza tym lepszy mial mecz niz ronald

2

typ caly mecz pcha yamala jak ten nie ma pilki i zero kartek

0

mis uszatek wchodzi moze byc ciekawie

5

De jong uwazaj da ci zaraz kartke za to, ze cie typ sfaulowal

2

eric z cubarsim o wiele lepsza wspolpraca niz araujo

0

@LionelM95 bardziej smieszna, bo alaves za faule kartek nie dostaje, raphinha za gadanie ta

0

Ogolnie to straszne dla mnie, ze eric wyglada dzis tak dobrze, ale to z powodu tego, ze ponoc araujo teraz zarabia 15mln, a mozliwe, ze nie bedzie nawet pierwszym wyborem...

0

lewy w koncu znalazl sie tam gdzie musial

3

Ogolnie jestem pod wrazeniem jak eric sie na razie dobrze prezentuje

0

@Szmulek mialem to pisac akurat xd

0

Deportivo ma wiecej fauli chyba a wgl nie ma kartek. Stare, znałem

0

mam wrazenie, ze deportivo dzis magicznie nie moze dostac kartki

0

za co nasz ronald mcdonald dostal kartke?

0

czemu oni nie podadza tej pilki jak taka akcja jest

0

ale nudy na razie

7

Dawaj de jong taka kasa ci nie moze przejsc kolo oka :DDDD

3

2 asysty raphy - klasa

0

duzo by sie dalo za takiego edersona zamiast de jonga

0

@GeneralXavi panie generale nadal degradujemy do ligi konferencji?

0

@GeneralXavi z takim podejsciem to prawdopodobnie powinno sie zdegradowac 1/2 druzyn w lm

0

ogolnie kocham kiwanie yamala, ale ziomek jest w ch*j przewidywalny czasem zamarkowal strzal, przeszedl na prawa, po czym znow na lewa bo nie uderzy z tak stojacej pilki slabsza noga

0

lewy ale z woleja tez mozna nie trzeba przyjmowac 10min

3

@Roobo to balde strzelal aka odbilo sie od niego xD

1

Ogolnie to smieszy mnie ta cala nagonka na rejestracje olmo klubow i ligi czy federacji, bo prawda, ze MOGLOBY to byc krzywdzace dla wszystkich. Mogloby poniewaz 25% czasu olmo byl niezarejestrowany a kolejne 25% jest kontuzjowany xD wiec tu tak szczerze bardziej chodzi o udowodnienie swojej racji przez tebasa (nawet jakby byla durna) czy dowalenie nam pr'owo (co i tak lapcio robi najlepiej np. oddajac pilkarzy pokroju gundogan za free i brac za niego olmo nie mogac go zarejestrowac)

0

@BORO_12 akurat po tym komentarzu według fabrizio ma odejsc jako wolny zawodnik xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?