0

@AdrianFCB10 no juz mi kolega wytlumaczyl sry

0

@Bartas7VeB k*rwa to problem

0

Powinni wejsc:
Araujo - kocham kounde, ale z zolta na po to moze byc klopot, a przynajmniej kontry nam nie zrobia;
De jon - bo casado dzis chyba wzial halowki i sie slizga;
Ferran albo ktos inny i Olmo na falszywa 9.

0

@yoli z tego co mi sie wydaje to typ symulowal totalnie xd

0

nie no jak bylo dotkniecie podwojne i w regulach jest taka zasada to swietna decyzja marciniaka. Teraz tegie glowy zasad fifa itp. musza sie po prostu zastanowic czy to sprawiedliwe, jak ktos sie poslizgnie na sliskiej murawie, zeby mu zabierac szanse na powtorzenie, ale poki zasady sa jakie sa to mowi sie trudno

2

dobry mecz de jonga, ale mogl zostawic raphie D::::

1

@SinMistico czyli dlatego nie strzela. Klatwe rzuciles

1

i sie mlody doczekal :DDDDDD nie wierze, ze chlop jest ode mnie dwa lata mlodszy. Zazdro w chuj, ale tez duma

2

0

pieknie pograli, btw jakby sie uprzec to na nastepny sezon rapha moze byc 9/falszywa dziewiatka, bo czesto musi pelnic taka role xD

0

Ronald na spalone nie jest dobry, ale w tak nisko ustawionej linii oddaje

1

ze benficzka nie dostaje karteczek? klasyczek jak z kims gramy xD
Edit: akurat dal XD

0

ZAMKNAL HEJTEROM CIPY

0

@trolownik ale to gracz benfiki jest spozniony

3

spoznione wejscie mogace sie konczyc kontuzja, moze czerwo?pls

2

nwm ile razy to pisalem, ale jeszcze raz: nauczy ich ktos, ze lepiej stracic gola niz grac w 10????

3

@KibicBarcy84 co szczesny takie zrobil w meczu z atletico zlego? Podsumuje to z mojej perspektywy:
-pierwszy gol atletico - ewidenty blad obrony, ktora nie pokryla zawodnika (chyba kounde albo cubarsi sry nie pamietam);
- drugi gol - sam na sam balde staral sie pomagac, ale tez przyslonil, a szczena mial pecha bo dotknal, ale strzal byl za mocny. Nie da sie obronic kazdego sam na sam, ba wiecej przy dobrym napastniku powinno byc to niemozliwe. Nigdy nie rozumialem hejtu na penie jesli chodzi o sam na sam i tu tez tego nie popre;
-trzeci gol- blad gaviego, ktory doskoczyl za pozno i dostal dziure przez co nie bylo widac dobrze pilki;
-czwarty gol - nie pamietam dobrze, ale jak sie nie myle sorloth z jakiegos metra czy moze dwoch. No jesli sie nie jest odklejony to sie wie, ze to raczej seta i obrona w tym wypadku to zaj*bisty dodatek, a nie mus.
Z mojej perspektywy wyglada to tak, ze obwiniamy bramkarza za to, ze nie ratuje druzyny, kiedy ta druzyna popelnia blad badz sama sie sabotuje (casus kounde, ktory zawalil tragicznie przy golu na 2:0). Penie uznaje za gorszego od szczesnego, ale nie uwazam tez, ze gdyby on wyszedl w tym meczu pokazalby sie gorzej, bo ten mecz totalnie zawalily inne czynniki, a nie bramkarz.

1

chyba lekki uraz ronalda cnie? bo jak nie to czm moj zul znowu gra caly mecz???D::::::::

2

lamine bardzo chce tego gola i szczerze juz lepiej zeby w takim meczu probowal na sile niz w innym

0

jedyne co mi przeszkadza teraz to brak strzalow z przed pola karnego. Wynik ustawiony niech po probuja sobie chlopaki

0

jezu, ale placzki w komenatrzach, jak casado tak strzelil to byla beczka, a jak lewy to piszecie jakby zabil wam pol rodziny XD

1

znowu pinball XDDD

2

przed chwila ktos sciagal lewego i raphe na la bambi...a tu cudowne dosrodkowanie i uderzenie z glowy. Poczekajcie do konca meczu z osadem, ok?

1

przed chwila ktos pisal, parafrazuje ,,ktos powie olmo, zeby z takim drewnem nie gral na jeden kontakt"

1

lewy myslal ze wyhamuje, bo nie sadzil ze dostanie podanie..no i wygladalo to jak wygladalo xD

0

olmo jakby gral w pinballa XD

1

uszaty co trafil

6

2 metrowy ewidenty spalony, a oni marnuja czas i to puszczaja...ja rozumiem przy stykowych ale no szanujmy sie

0

@4Fabregas4 ehhh, przyznałbym rację, ale każdy wie, że to takie tłumaczenie sobie rzeczywistosci, ktora zweryfikowała, że vitor nie jest nawet w 1/4 tak dobrym pilkarzem jak znienawidzony przez cb lewandowski

0

ponoć nasza duńska krystyna sie znów wywaliła przed wejsciem na murawe czyli transfer taha mozna uznac za przyklepany xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?