Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogolnie oczekiwalem, ze w tym meczu zobacze jakoms dominacje w powietrzu, a tym bardziej, ze niedlugo rewanz z interem. Niestety nawet takie valladoid nadal moze nam zagrozic wrzutka
0
I zeby bylo smiesznie to asysta martina i gol fermina, ktorzy dzis rozgrywali powiedzmy sobbie szczerze ,,srednie" zawody
5
Ogolnie obiektywnie to trudna pilka dla ter stegena i szczena czy inaki co sie penia, by tez nie obronili. Razi w oczy jednak fakt, ze skoczyl na bliski slupek zamiast sie nie ruszyc, co swiadczy o tym, ze rzucil sie na czuja albo wgl nie ogarnal gdzie leci pilka
4
Chlopaki graja chyba challenge, ze wejda do bramki valladoid, bo to jedyne wytlumaczenie dlaczego nie nawalaja jak armata w twierdzy klodzko
8
Ogolnie nie chce jeszcze narzekac. Wierze w chlopakow, bo mam nadzieje, ze przed matura z polaka dadza mi troche szczescia :DD
0
@wyrek olmo tez ma na imie dani czyli nie przypadek
0
Nie moglem ogladac poczatku. Jak stracilismy gola na 1-0?
1
Mecz z interem udowodnil, ze wysocy zawodnicy w obronie sie przydaja, a Tah to juz doslownie jest kolosem. Jak sie go nie uda podpisac to mam nadzieje, ze chociaz nasz drugi najwyzszy obronca - christensen - dobrze sie pokaze, jak wroci do rytmu meczowego + roslych obroncow na przyszlosc mozna szukac znowu u nas np. Mbacke czy Olmedo
22
No nie wiem czy to taki dobry pomysl. Lepiej, zeby sie Szczena mogl odkuc po ostatnich wpadkach i wrocic mentalnie do gry, bo tak na inter bedzie do wyboru - Szczesny, ktory bedzie po meczu przerwy i niesmaku po pierwszym meczu z nerazzurri oraz Ter Stegen, ktory bedzie mial po kontuzji dopiero pierwszy mecz na koncie, ktory go nawet nie zweryfikuje, bo valladoid jest fatalne i nie wiadomo czy nawet sie rzuci
1
@StanBarcyFan a no xD, ale espanyol tez nie bedzie przyjemnym przeciwnikiem z uwagi na nasze ,,niezbyt dobre" relacje
0
To, ze we wczesniejszym meczu nasi sie nie kartkowali to dla mnie akurat ze strategicznego punktu widzenia jakis niesmieszny zart. Jak ktos z madryciokami dostanie z naszych kartke to na villareal tez nie bedzie zbyt przyjemnie
0
@MichuZ44 damn to gta 6 serio ich przestraszylo XD ciekawi mnie tez czy jak niby ma wyjsc szybciej FC 26 to czy gra bedzie tansza, zeby zwiekszyc sprzedaz
0
@Pedri16Future brak goata zaboli, ale na szczescie eric ostatnio mega dowozi + jak nie eryczek to stawiamy dryblasa araujo, bo lamine w ataku sam sobie i tak raczej poradzi
0
Btw pytanie do La Bambowiczow: Jesli Christensen wroci do formy i bedzie sie dobrze prezentowac i MUSIELIBYSCIE wybrac kogo sprzedac, by pozyskac Taha albo innego wymarzonego przez was obronce to kto by to byl?
Ps. Załozenie mojego pytania polega na tym, ze dokonujecie wyboru wiec nie macie mozliwosci typu ,,nic bym nie zmienial w obroncach" chociaz jesli ktos chce to po odpowiedzi moze rozwinac tez taka opcje
0
No nie oszukujmy sie duzo nie dodał, ale też obrona była miazdzona przy stalych fragmentach. Wojtek przy pierwszym i trzecim golu mogl sie zachowac lepiej, ale tez przy pierwszym golu nie powinno byc takiej autostrady strona martina, a przy 3 mogl ktos solidniejszy fizycznie dobrze kryc dumfriesa, a nie olmo po ktorym ten sie przejechal po prostu. Drugi gol to ewidentny blad zawodnikow w polu aka najbardziej martina, ktorego acerbi sobie przestawil i pokaz umiejetnosci dumfriesa, ktory sie wygial, a pedri i raphinha nie zdazyli tego zablokowac. Warto jednak dodac, ze oni mieli doslownie 4 akcje i 3 gole wiec gdyby nie szczescie niczym po znalezieniu konca teczy i garnca ze zlotem to my bysmy swietowali wynik typu 6/7:3 dla nas
3
@neymarjr_143 rel
1
@Krzywy95 przydalby sie taki wielkolud jak tah wlasnie na takie mecze. 195 cm wzrostu i 94kg wagi pomogloby z pewnoscia w powietrzu z takim dumfiresem czy thuramem
2
na rewanz z interem fajnie jakby byl przygotowany Christensen, bo jednak w meczu z interem dumfries pokazal, ze wysocy i silni zawodnicy potrafia robic roznice
0
@Cvzx to jest antyteza, bo zasadniczo jakby wszystko robil zle to by nie mial asysty i bramki
2
ludzie jada po szczesnym jakby jakikolwiek z naszych bramkarzy mial to bronic. Inter gra slabo, ale wykonczenie ma dzis doskonale
0
my gramy w pilke, a oni w rugby xDDD. No taka prawda, ze gowno graja, ale bedac wyzszymi i ciezszymi na stalych fragmentach dominuja. Taki Tah dzisiaj by oddal w chuj
0
@ViscaelBarca2007 sam ma 184cm wiec niski nie jest, ale masz racje imponujace
0
Nie jestem najwiekszym fanem Ronalda, ale w tym meczu powinien wejsc wczesniej
1
@ZwyklyKibicBarcy04 taka logika prawie zawsze gramy - kounde zaczynal jako so, a gerard martin tez ma wystepy na so ( w dawnych klubach/zespolach)
0
@Fermin dzieki Fermin na cb mozna liczyc
1
@Comentateiro niestety martin tez nie dojezdza. Jego strona poszlo podanie do thurama i on przegral glowke z acerbim, ktory no jest wyzszy, ale nie moze sobie go tak przestawiac. Pedri i rapha mogli tez dac wiecej w bloku strzalu dumfriesa, ale no jednak klasa uderzenie i sie wygial chlop
0
fizycznie nie ma podjazdu gg chyba
1
Jezu, ile tu sie jadu posypalo na Rocketicia, jakby co najmniej gadal takie bzdury jak kamil gala, ze lamine ma wiecej lat i ma podrabiana date urodzenia xD. Taka prawda, ze tamten sklad byl serio mocarny i trzeba pamietac, ze wlasnie dlatego tacy wychowankowie, jak olmo czy grimaldo odchodzili, bo wiedzieli, ze trudno bedzie sie przebic do skladu z takimi pilkarzami.
0
@Criss18Barca jak to sie zadzialo, ze mentzen jest z torunia, a zamiast nawet tej smiesznej elanie kibicuje legii XD
0
Doczekałem sie 9 od redakcji i mvp dla goata. Marzenia sie spelniaja