0

No słaby mecz raphy...szkoda w chuj, ale przynajmniej wynik sie zgadza

0

@MesQueUnClub96 nie ze bronie raphy, bo oboje slabo dzis, ale pytanie co zrobil dobrze jest troche glupie, bo dobrze zrobil np. to podanie do lewego, ktore spudlowal z 10cm

1

Ogólnie ten mecz live vs man utd to taka padaka jest, ze az fajnie sie oglada xd

0

@Katalończyk 99 2 razy probuje dac darmowego gola ferminowi, a ten go zawodzi, a strzelac z takiego kata nie bylo co

4

Fermin i de jong dzisiaj z empatii pomagaja rywalowi. kochani

7

@tomek1656 jak chca go na juz w styczniu to 20, a w lato to 15. Co by o ericu nie mowic to w gironie gral dobrze wiec nie mozna go oddac za grosze jak wiekszosc pilkarzy u nas

4

To tłumaczy słabą forme haalanda teraz - obniza swoja wartosc bo wie, ze laporciak juz szykuje dzwignie, mocna niczym jakiegos zawodnika z ufc, zeby go wykupic. Cwany ten norweg

2

Nie znosze typa bardziej niz Figo

0

@Herato jeszcze jeden sezon powinien dostac wedlug mnie, bo taka prawda, ze juz xavi wygrywajac raz la lige dokonal niejako cudu. Tutaj moze sie nie udac zdobyc znaczacego trofeum, ale gra (oprocz wykanczania akcji od kilku meczow) jest o niebo lepsza wedlug mnie

0

@Pawlak1992 @xavi890 chodzi o to, ze real i atletico maja mecz mniej od nas czyli prawdpodobnie mozna uznac, ze jestesmy stratni 5 punktow do realu i 6 do atleti (oczywiscie mozliwe ze oboje sie wywala, ale warto realistycznie zalozyc najgorsze)

0

ogólnie abstachujac od naszego frajerstwa dzis to pytanie z innej beczki: usyk czy fury???

0

tak szczerze remis bym jeszcze wytrzymal, ale ich wygrana naprawde mnie dobila...byle by 2025 byl lepszy

0

@AmigoBlancos w drugiej połowie stał się klasyk - gen przegrywa...Ciezko ogladac tak piekna gre, a potem byc smutnym z powodu pechowej poprzeczki czy gownianych sam na sam, ale z nasza gra to juz klasyk sie zrobil ostatnio - akcje sa, goli nima. Najbardziej boli to, ze jeszcze to wygrali

1

PIERDOLE TO Kolejny wygrany mecz przejebany

0

Lubie lewego, ale nawet nie bede probowal go bronic...po prostu smutno sie na to patrzy

0

no i klasycznie, przeciwnik ruchany, ale ma jedna akcje i gol

0

Jak ktos po tym meczu napisze jeszcze, ze rapha to drewno to jakis odlpiony. Chlop kreci galanem i gallagherem jak dziecmi

0

lewy frenchballa jak z fify zrobil xd

0

Ogólnie to taka prawda, że nie powinno być karnego, bo ta reka nie przeszkadzala zadnemu z naszych + pilka odbila sie od ziemi. Nie zmienia to faktu, ze bialym by gwizdneli, ale nie ma co szukac skandali

0

inigo lepszy wolej niz niektorzy napastnicy

0

Na razie cieszy pressing i to, ze ich cisna

0

dziwi mnie, ze nie ma opcji z sorlothem na ataku, bo chociaz na pewno technicznie i skutecznie nie jest taki dobry jak griezmann czy alvarez to jest wielkoludem, ktory z latwoscia by wygrywal głowki z naszymi obroncami i moglby dobrze z nimi walczyc fizycznie

0

Nic do niego nie mam, ale jak ostatnio widziałem dużo skrótów z meczy bayernu to strasznie nieskuteczny był. Oczywiscie za darmo to uczciwa cena, ale mysle, ze nawet nas mogłoby stać na kogoś wiecej

3

Szczena jak zawsze fajnie sie wypowiedzial, ale patrzac z perspektywy kibica barcelony i polaka to szkoda, ze nie gra. Nawet nie chodzi o to, ze pena gra tragicznie, ale po prostu czasem widac, ze chociazby niski wzrost (jak na bramkarza) peni czy jego brak doswiadczenia/pewnosci siebie daje niepotrzebne klopoty, a prawda taka, ze wydaje mi sie, ze pena nigdy 1 wyborem nie bedzie (chociaz kto wie moze niedlugo bedzie inaki casillas xd)

1

@pride1899 dobra, co do braku pomyslu na gre przesadzilem, ale nadal uwazam, ze zabraklo woli walki co pokazuje wypowiedz erica po meczu

0

@catalanian09 może racja, bo taka prawda, ze patrze na to przez pryzmat tego, ze na koniec i tak nie udalo sie dzieki jego pozostaniu wbic zadnej bramki

0

@pride1899 no w pierwszej polowie ta, ale pozniej nawalali po 20 dosrodkowan na pale i tylko akcja z pudlem kounde mogla odratowac remis

0

@Filarrr11 sry, ja po prostu pisze swoja opinie, nie hejtuje nikogo czy cos po prostu jako kibic tego klubu na prawde boli mnie jak irracjonalne sa podejmowane tu czasem decyzje, a skutki moga byc tragiczne, bo jak piszesz ,,ten zespol bedzie wymiatac" to trzeba podkreslic, ze on MOZE bedzie wymiatac, ale z yamalem, ktory jest bardzo waznym filarem tego zespolu i nadzieja dla kibicow na powrot dawnych zwyciestw czy thrillerow tj. dwumecz z psg 6-1

0

@4Fabregas4 tak szczerze mimo wczorajszej nieskutecznosci to tu lewy nie jest najwiekszym problemem. Cała drużyna wyglądała dla mnie jakby miała wy**bane czy to wygra czy nie, a nieskutecznosc roberta czy olmo dodatkowo wbila gwozdz do trumny do tego meczu bez zaangazowania i pomyslu jak sie przebic przez autobus leganes

4

@catalanian09 zawodnik (do tego w tak mlodym wieku) powinien miec gowno do gadania, bo jest waznym filarem zespolu i to trener podejmuje ostateczne decyzje co do zmian. Dodatkowo jego pozostanie na boisku nie wnioslo nic, nasi przedupili i sie upokorzyli, a na dodatek yamal mozliwe ze gral z kontuzja, ktora przez czas na boisku mogla sie poglebic. Podsumowujac - jeden wielki absurd i kolejna kuriozalna sytuacja, ktora dzieje sie w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?