Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ogólnie super fajnie, ale jakby zmodyfikować spalone, że to musi być całe ciało to w piłce liczyła by się zasadniczo tylko szybkość i linia obrony byłaby ustawiona zawsze w chuj nisko i to dopiero by "zabiło" piękno piłki
3
Mam nadzieję, że główny komendant od spraw walki z rasizmem - vinicius - zareaguje na media społecznościowych na zachowanie kibiców białych i przeprosi yamala, no chyba, że to tak naprawde hipokryta, ktory lubi pajacowac na boisku (machac lapami itp.) i tylko sie broni rasizmem
53
Dobrze, że Vinicius się zachowuje jak dżentelmen, kiedy to real prowadzi
0
dla lewego rozklad jazdy jest znany od 2013 jak wjebal im w borussi 4
4
GDZIE SA CI CO PISALI ZE TEN MECZ ZWERYFIKUJE RAPHE???
SZEF SAM SIE K*RWA WERYFIKUJE
2
ogolnie williams bylby super transferem, ale odrzucil i raphinha wykorzystuje ten sezon w 200% wiec jak juz kogos na ls sciagac to chyba jako zmiennika/rotacyjnego bo rapha moze jeszcze ps i spo grac
0
wchodzi!!! czekalo sie na to
0
dobra walic balde i martina, raphinha bedzie latal na lo XD
0
@visca_josef no wiesz football poszedł trochę do przodu także z cenami więc można się spodziewać różnych rzeczy. Raz zarząd wykupuje pau victora za chyba 3mln i mbacke też za coś w tym stylu, a raz kupuja vitora (ktorego nadal nie skreslam, ale jednak cena byla w chuj przeplacona) za cos ok.30 mln chyba, dlatego nigdy nie wiadomo co może sie odwalic
0
Ogólnie to znowu byłoby spore ryzyko jeśli chodzi o to czy, by się sprawdził, ale na pewno (jesli deco nie upadnie na leb w drodze do ekwadoru) tansze ryzyko niż roque + jak jest tak mlody to mozna wykupic do barcy atletic, zeby sie ogrywal
0
Haaland brzmi utopijnie, jak chcemy jakiegos wielkiego dryblasa na napad to szybciej tu przyjdzie jakis gyokeres, a sam uważam, że deco i reszta skautów powinna się przyjrzeć boniface'owi z leverkusen albo probowac przekonać sesko chociaż z nimi też byłoby cięzko ze względu na długości kontraktów. Więc reasumując - zostańmy przy Jonathanie Davidzie, bo nie zadłużymy bardziej klubu
0
chuj, jeszcze nam kontuzji napastnika bylo trzeba
3
na lewej obronie mamy niepewnego balde i martina, ale oni chca sciagac kogos na po jako zmiennika/zastepce kounde, gdy już w tym momencie mamy jeszcze forta??? jest tyle pozycji do obsadzenia więc troche trudno mi wierzyć, że akurat mieliby się zajmować prawą stroną obrony
0
@Hasszz ??? nie szukam problemow jak cos po prostu mam beke z ludzi, ktorzy pisza co jakis czas jak lewy ma gorszy mecz/nie strzeli gola, ze to calkowite drewno i sie nie nadaje do takiego klubu jak barca
1
teraz tylko czekac az lewy raz zle przyjmie pilke i zleci sie stado piszace ,,po co nam takie drewno"
0
@RoberDzik każdy w serduszku tak naprawde wiedział, że francuski żółw nie ma szans z naszym robokopem
3
Mogą płakać mi ile chcą, że strzela teraz niby same tap iny, ale każdy wie, że jakby strzelil takie cos ferran czy roque to bysmy mowili, ze ,,przebudzenie" czy ze ,,dobrze sie ustawia w polu karnym"
12
Lubie roberta i uważam, ze fajnie będzie jak zostanie na jeden jeszcze sezon, ale też sądzę, że powinni ściągnąć jakiegoś napastnika w letnim okienku np. Davida za free w next okienku, bo wtedy mogliby sie zmieniac i odciazac troche + David czy inny napastnik mialby latwiejszy sezon na zaklimatyzowanie
15
ja naprawde nie rozumiem wyborow niektorych trenerow. Nie powołuje inigo martineza, ktory jest w swietnej formie, ale powoluje ferrana, za ktorego mógłby powołać np. Omorodiona, ktory nie dawno wbił 2 man utd i ma na razie swietne liczby w porto
0
@Andy83 niby ta, ale jednak fajnie zobaczyc 2 rodakow w swoim ulubionym klubie tym bardziej, ze mozliwe ze sa jednymi z najlepszych, a moze nawet najlepszymi na swoich pozycjach w naszym kraju w historii
0
@mientusek1407 moze prawda, ale wchodzili przy 4:0 wiec nie bylo jakiegos parcia na bramke, a uwazam ze zapieprzali wiecej niz ferran przez caly mecz, bo nie rwal on sie chociazby do presowania
1
@Leon15 No tylko po pierwsze - na pewno będziemy tracić z tak wysoko postawioną defensywą i średnimi zmiennikami, a po drugie - flick niby wyznaje zasade, ze graja ci co wywalczaja to takze na treningu itp. (ale tego pewny nie jestem)
1
Fajnie jakby sie udało go ściągnąć za free, bo zawsze to w pewien sposob oszczednosci, a jak wiemy niestety robert mlodszy juz nie bedzie, a tygrys (chociaz go jeszcze nie skreslam) to na razie jest bardzo chaotyczny i ma problemy z konczeniem dobrze akcji
0
to co jeszcze karny dla bialych??
0
alvarez dzis postawil na real czy o ch*j chodzi, bo strasznie cienko z tymi jego wyborami dzis
2
ogolnie to wszyscy obroncy co byli ch*jowo oprocz kounde i moze cubarsiego
0
@Cochise moze nie tylko do barcy b, ale no na podstawowa jedenastke to dla nich za wczesnie na pewno, co najwyzej do rotowania powinni byc tak samo jak ferran
0
ten mecz to porazka na konto flicka, ale nie oznacza ze to koniec sezonu dla nas, niestety ale flick musi sobie zdac sprawe ze niektorzy tj. dominguez, martin czy ferran sie nie nadaja na podstawowa jedenastke
2
ogolnie to jedynym pilkarzem dzis co gra to chyba kounde
0
ja pierdole niech on sciagnie ferrana blagam to serio jest juz upokarzanie go