Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Araujo dzisiaj chyba w koncu najblizej tego czego wszyscy od niego oczekuja i cieszy to bardzo
0
Ja piccolo taka akcja i ferran nieczysto w pilke. No niestety
0
No i piec ;p dobrze niech sie mlody rozgrzeje przed mierdami
0
Rashfordy, Raphinhie to nic dla mnie nie wazne, bo wbija goat Kounde i usmiech na twarzy
2
@Faro @Sulimo a wy obydwoje mozecie zejsc troche z siebie. Niby klocicie sie kto jest ,,lepszy", a Rapha i Rashy sobie oboje staty juz nabijaja ;p dajcie sobie na wstrzymanie ludzie i cieszcie sie wynikiem
3
@Filipem ludzie ogolnie przezywaja w ch*j. Niektorzy nie moga nawet wytrzymac bez "pocisku" w strone zawodnika, ktorego nie lubia, a gra spk mecz. Jest 4-0 i powinni troche zluzowac
0
@Sulimo nawet z tym pudlem swietnie graja. Trio RRR - Raphinha, Rashy, Ryan dziala na razie bardzo dobrze
0
@Faro damn man chill. Oboje graja dobrze to co umieja najlepiej i sie uzupelniaja. Na poczatku wiele razy wymieniali sie pozycjami i to raphinha byl blizej srodka.
0
@partymaker Nie widzialem dokladnie akcji z kilku kamer wiec sie nie wypowiem, ale jak serio byl faul no to cala RFEF w swojej krasie i okazalosci XD
3
Pressing Raphy polaczony ze speedem Rashforda i dryblingiem Yamalka. No nie chcialbym na nich grac, a jeszcze jest wielki rekin i Lewus egzekutor
2
Rashy asysta, a Rapha gol. @Faro zastanawiales sie czy przypadkiem Raphinha nie bedzie grac za zaslugi i zajmowac miejsce Anglikowi, a ja widze, ze sie swietnie chlopacy dogaduja ;p
3
Ej @RBLipsk mozna jeszcze zwrocic tego olmo?XD
0
Fermin dzisiaj wymiata, ale tez ma mega farta, ze zawsze go pilka znajdzie XD
2
jakby Araujo skakal jak Sesko to by byl gol ;p
1
Ferminator na 1-0
0
ajajaj mlody prawie to mial
0
Szkoda, ze Rashy nie przyjal tego
1
Btw brak goli, ale podoba mi sie intensywnosc oraz gra Araujo. Nie przepadam za nim, ale widac, ze jesli chodzi o bronienie to jak ogarnia czacze to kotem moze byc
2
Dobra Araujo dzis czujny, ale podania nadal fatalne XD
2
Araujo na razie gra dobrze, nawet bardzo :DDDDDD
15
Cesc zaraz zabije tego ich skrzydlowego. Trzy razy byl juz na spalonym XD
EDIT: juz 4 XD
0
Raphinha wymienia sie z Rashfordem pozycjami. Ciekawie bedzie teraz
1
@Vurt nie szerzymy tu herezji przeciwko goatowi kounde, ksieciuniu eryczke jest spk, ale kazdy ma swoje miejsce
2
Ferran zamiast Raphy? czy mi sie przywidzialo?
2
@Chudini123 oficjalny kanal FC Barcelony na yt bedzie za darmo transmisja juz od 20 (o 21 mecz)
2
Lepiej dluzej poczekac, niz potem dluzej za nim plakac.
1
@Safrani jeszcze pamietaj, ze jak ci ,,najmojsi" taka osobe kiedys wystawia do wiatru to juz wtedy sa najgorsi i wszystko sobie magicznie taka osoba przypomina (po czym znajduje kolejnych mojszych, bo uczenie sie na bledach to nie najlepsza rzecz w tym spoleczenstwie)
4
,,symulki graczy barcelony" ten zakompleksiony typ wie, ze dwa pierwsze to faule? a no i niech kibice mierd, ktorzy sie podniecaja jeszcze wrzuca cytat mourinho, ze niby Barca bez realu nie istnieje itp.
5
@Herato Maestro Kimpembe
10
Tebas niedlugo tak udupi lige, ze beniaminek Premier League, bedzie mogl wydac i zarejestrowac tyle co cala La Liga, ale przynajmniej bedzie ,,fair play" ;p