Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ z calym szacunkiem, ale jak ostatnio Lewandowski byl aktywny to byl tu wyzywany XD kocham la ramble, ale ogolnie masz racje, dobrze ze szuka okazji i cieszy to
0
@Roobo z ciekawosci ile wyzwisk leci z twoich ust w lewego jak robi takie cos? ja tam nie mam nic do Ferrana i zal mi tej sytuacji, ale wiem, ze ty lubisz byc ciety do pewnego Polaka
0
@Roobo ,,jakie duzo minut" wedlug transfermarkt z zeszlego sezonu:
- Kounde (dla samej FCB, wszystkie rozgrywki) - 4423 minuty na boisku;
- Lewandowski - 3930 minut spedzonych na boisku;
- Ferran - 1921 minut spedzonych na boisku;
- Eric - 2104 minuty;
rywale grajacy KMS maja wiecej oczywiscie o 300/400 minut, ale pamietajmy, ze nie kazdemu dochodzily minuty rozegrane dla repki na euro + zwycieska w KMS chelsea czy finalisci PSG (jak dobrze pamietam) maja o wiele wieksze kadry, wiec nadal sadze ze powalona liczba minut
1
@Roobo ,,jedyni co utrzymali poziom" i wymieniasz ziomkow co w tamtym sezonie w wiekszosci wchodzila z lawki. Stary, ja serio rozumiem krytyke takiego kounde czy cubarsiego, ale oni grali/graja przez te ostatnie dwa sezony ch*lernie duzo minut, Lewandowski jest blizej 40 niz 30, a raphinha mial chyba z dwie kontuzje po drodze wiec o czym ty piszesz. To sa ludzie, nie roboty. Spojrz na kadre arsenalu, chelsea, man city, ba nawet real ma chyba troche szersza kadre od nas. Flick robi co moze, a to pilkarze albo maja dolek formy albo sa zajechani
0
Ogólnie to kontakt z noga przeciwnika minimalny chyba byl, tylko karnego nie powinno być moim zdaniem bo przeciwnik tam nie wciskał nogi do bloku tylko chciał ją postawić XD a roberciarz też dobrze by raczej w piłkę nie trafił mimo tego dotknięcia chociaż nwm
0
@Jaro1279 okej, ale to nie o weryfikacji tylko o tym jak szybko zmienia się zdanie na La rambli, nigdzie nie napisałem, że uwazam, że na coś zasługujemy czy nie ani nie napisałem, że dobrze gramy
3
Teraz każdy pisze, że nie zasługujemy na top 8, a jak nasi wygrają na końcu 3-1/3-2 czy coś takiego to te same osoby będą pisac, że takimi meczami przepchanymi kolanem wygrywa się puchary XD
0
A co jak Araujo modlił się w Jerozolimie, o to, żeby nasi obrońcy już zawsze grali tak samo/gorzej niż on, a tylko Eryczek się uchronił bo gra też na spd?
0
Golazo młodego :DDD
1
@tbas szanuję za przewidzenie zmiany xD
0
@tbas nie wiem, ja lubię ogólnie kounde, ale sezon ma słaby i wolałbym żeby odpoczął bo mała szansa że odmieni to spotkanie. Może w końcu Araujo coś pogra, bo na razie ma płatny urlop
5
Ogólnie dzięki La rambli wiem co mam myśleć po pierwszych 45 min: połowa to impostorzy, połowa do sprzedania, liga dla Realu, a my musimy zadowolić się superpucharem. Dobrze wiedzieć
0
@RomanGroza chyba przestawili sie na ps5 i jeszcze ustawienia ogarniają
1
@Roobo ty z tym lewym jesteś jeszcze gorszy niż Faro z raphinha swego czasu. Zejdź na ziemię bo Ferran też mógłby tego nie wykończyć, gdyz wiele tu ma do powiedzenia siła podania oraz to od czego piłka się odbije
9
Komentatorzy mówią, że byłby niesmak po tym jakbyśmy strzelili z tego gola. Zgadzam się, byłby podobny niesmak jak po wejściach huijsena czy carrerasa w meczu z villarealem za które nie dostali żadnej kartki
0
Gracze oviedo faulują, wybijają piłkę jak już ktoś ją dotyka, ale to my dostaliśmy pierwsi kartkę (niby zasłużenie ale fajnie jakby sędzia ich też utemperowal)
0
Fajny artykuł, taki nie za logiczny bo kounde np. miał już konkurencję w postaci Erica (chociaż ten oczywiście grał na innych też pozycjach) oraz był w klubie kiedyś śo i tam też miał konkurencję. Tak samo balde który ma nadal zasadniczo konkurencję ze strony Martina (który też ma braki ale no może być dla niego alternatywa dla trenera). Biorąc pod uwagę te fakty oraz fakt że cancelo już był w klubie z nimi i to nie tak dawno temu to stwierdzam, że jedyne po co może być ten artykuł to tylko po to by jeszcze więcej osób ,,znienawidzilo" kounde i balde (którzy i tak przez brak formy i zmienników są mało lubiani w tym sezonie). Bardziej niepokoi mnie stan naszego kapitana Araujo bo jak sprawdziłem to po felernym meczu z Chelsea rozegral tylko łącznie 14 min, q gracze jak cubarsi czy kounde są zajeżdżani gdy on sobie robi wyprawy w środku sezonu
16
Jezu ludzie wy każdego po samobóju wieszacie czy tylko jak ma na nazwisko lewandowski? Specjalnie tego nie zrobił, a to cały zespół ch*jowo broni się przed tymi roznymi. Bądźmy szczerzy my w tej pierwszej połowie ledwo celnie podawaliśmy jaki drużyna. Prawda taka ze oni wszyscy muszą się ogarnac i to na wczoraj
0
Za bronienie się przed różnymi wszyscy wracają z buta do katalonii
0
Po co kupować napastnika. Kupujemy so i fermin na fałszywa dziewiąte XD
0
@MarshallLAW to jest cud, że żaden z nich jeszcze nie ma kontuzji. Kounde w tamtym sezonie przed kontuzją (a nawet może po kontuzji) miał jedną z największych liczb minut spędzonych na murawie. Cubarsi też gra przerażająca liczbę minut na jego wiek, a kapitan od powrotu z Izraela coś średnio z graniem. Póki kounde i cubarsi nie będą mieli kilku meczów odpoczynku to nie wierzę w żadne polepszenie się gry w obronie, bo np. kounde zawsze był chaotyczny ale w tamtym sezonie był jednym z lepszych po w Europie
2
@Safrani pozdrawiam jako student ekonomii xDD mogę potwierdzić, że nadal cieszy się zainteresowaniem mimo prawdopodobnej przyszłej konkurencji ze strony groka czy chata gpt. Cóż w razie co jeszcze zostaje jakiś kurs spawacza czy coś xd
2
Ogólnie ja wiem, że nasza obrona gra slabo, ale chce przypomnieć tu niektorym, że grając bardzo ofensywny football i to bez ławki szerokiej to raczej wiadome, że się będzie trącić bramki. Drużyny grające mega autobus potrafią mega przedupić mecz. Tutaj rozumiem krytyke kounde, cubarsiego czy balde ale taka prawda, że obrona sociedad też powinna wyjmować piłkę z siatki z 3/4 razy. Nie ma co ukrzyzowywac zawodnikow ani trenera bo nie mamy realnie tyłu jakościowych zmiennikow. Taki arsenal to ma 3 różne zestawy obrońców xD
6
W normalnym scenariuszu po takich statystykach jest 5:2, a nie 1:2, ale mówi się trudno i mysli o nastepnym meczu
0
To że dzisiaj to nie wpadło jest niepojęte...eh mam nadzieję że już nie będzie takiego pecha
0
@ryzy21 xg w meczu real sociedad VS barcelona
0
@Roobo ??? Ty widziałeś jak on musiał się składać do tej glowki?
0
@Faro jeszcze kounde też spartolil w tej sytuacji z oyarzabalem. Żal mi strasznie bo jednak bardzo go lubie, zeszły sezon topka, a teraz po tej kontuzji w pierwszym meczu z Interem i braku zmiennika wyglsda o wiele gorzej niestety
1
Ogólnie to szkoda tej pierwszej polowy. Kounde ch*jowo pokrył oyarzabala, ale taka prawda, że my przed tym golem mogliśmy mieć min 2 bramki. Ten spalony milimetrowy też ciekawy, ale cóż gramy dalej
1
@Gaucho kounde chyba ostatni dotykal, ale też to sporna sytuacja bo tam mogła się ta piłka lekko odbic od piłkarza sociedad