Gorthin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam nadzieje,że Urugwaj utrzyma minimum 5 miejsce,aby mógł ewentualnie grać w barażach,no chyba że wejdzie na 4 miejsce kosztem Chile,też by było miło.
0
Hehehehheheehheheeheh no nie mogę te kwoty cały czas mnie śmieszą! Ibra to dobry zawodnik ale Eto'o i 25 mln tośmieszne,on sam jest wart co najwyżej 40mln czyli w porównaniu z E2
0
Oj ten Real,oni się nigdy nie zmienią.Dlatego kocham Barcelone.
0
didon11
i bardzo dobrze,że ścigają skorumpowanych ludzi.Co to by była za piłka.Real zamiast zawodników kupował by sędziów za astronomiczne sumy.Mają ścigać każdą podejrzaną sprawę.
0
Ja bym życie oddał,aby móc grać choć tyle spotkań co Bojan w tym sezonie,choć półroczne wypożyczenie było by dla niego dobre,tak mi się wydaje.
0
Powinen on lub Villa zasilić Barcelone razem z Eto'o stanowiliby monolit.
0
caminero
Taka mała adnotacja:Henrique jak twierdzisz nie łapał się do podstawowej 11 Bayeru.Otóż nie.Zagrał 27 meczy w Bundeslidze a 4 spotkania w pcharze,8 żółtych kartek i 1 asysta,łącznie spędził 2785min
Tak więc dużo.Ot taka mała dygresja.Reszta wypowiedzi za,tylko ten Benzema:D
0
Kto zna daty tych spotkań?
0
Po przeczytaniu postów niektórych z was,łapię się za głowę i zastanawiam:"to jakiś żart"?
Nie przebije się do składu,mamy lepszych,nie potrzebny.Ludzie czy wy myślicie,że Xavi czy Iniesta dadzą radę grać w każdym spotkaniu po 90 minut przez cały sezon.NIE,NIE DADZĄ! Dlatego musi być solidny rozgrywający,bo Hleb z całym szacunkiem on tylko wchodzi i nic nie robi,to samo Gudi,fakt porządny zmiennik,ale nie wnosi nic nowego i nie potrafi choć trochę dorównać najlepszym.Więc co poniektórzy puknijcie się w głowę.
0
Uff:D
0
No panie Hleb pokaż czy coś potrafisz,bo co dostałeś szanse od Pepa,to ją zmarnowałeś.
0
Ibra wart 60 mln,śmiech na sali:D
A tak od siebie dodam,że Pep na samej górze źle komponuję się z całością,za dużo czarnego,a co to żałoba jakaś?
Takie moje estetyczne odczucie.
0
A ja mam pytanie czy ktoś ma może hymn barcelony ale śpiewany przez kibiców? Taki w miare dobrej jakośći dzwięk?
0
GregFCB
witam nowego gracza na tym forum.
I od razu nie mogę się z tobą zgodzić.Wzmocnienia są potrzebne nie mówie 5-6 piłkarzy ale po jednym na każdą strefe,czyli 3 pomijając bramkarza.A miejsce się znajdzie ty się o to nie bój,przecież system rotacji pep wprowadza w życie i aby był skuteczny nie może wymieniać piłkarzy z podstawowej 11 z ludzmi ze straganów.Muszą być wielcy zmiennicy,jeśli mamy grać cały sezon na maxa.
0
A ma ktoś celebracje wrzuconą na inny serwer??
0
był w "kawa czy herbata" około godziny 7:10
0
A ma ktoś ten plik wrzucony na coś innego niż na rapida:D?
0
hanc
tutaj się z tobą zgadzam,ja nie wiem czemu zawsze zapominają o Gerrardzie,moim zdaniem on jest najlepszym zawodnikiem Anglii.A wiecznie zapominany.No Casillas to fakt należy mu się świetny bramkarz.
A Lahm kurcze nie mam pojęcia jak grał w tym sezonie,ktoś wie i ma rozeznanie?
0
Muniesy nie cofną,ale Pepa zapewne tak.
0
A ja mam 18 Sierpnia urodziny:D Licze na prezent 16 i 23 ,a co tam czasami mogę być zachłanny.
0
Ale zdjęcie po tytułem jest fajne.Niczym magik przyciąga piłki:D Co więcej ona się go słucha.
A co do finału,to muszą wygrać,bo w grupie mam kilkanście osób,które są za manu i wieje od nich taka pycha,że nie raz myśle aby im przy****ać:D Wygramy to ucichną na rok:D Albo i dłużej.
0
Pique jest zarąbisty się rozśpiewł
0
Nie no skromność Pepa mnie powala,chodzi sobie chłopak po boisku uśmieszek tylko,wielki człowiek!
Szampan otworzony fiesta trwa! CAMPEONES!
0
coldplay viva la vida bodajże,a teraz leci human killersów
0
No i teraz już wiem o co chodzi,nie patrzyłem na linki gdyż mam gdzie oglądać.CAMPEONES I TYLE NA TEN TEMAT!
0
smutek
o co ci chodzi jaki leo nie działa!
Ludzie kto dzisiaj siedzi przy kompie,normalnie jacyś dziwni ludzie nie ma chyba żadnego fana dzisiaj.
0
fcbarka
osłabiasz mnie,przecież na treningach grają! a jak by mieli kontuzje w tym meczu top byś pluł w brode Pepie ze po kiego ich wystawił.Znawca piłki a kim ty jesteś ze się tak znasz,grasz w jakimść klubie w 1 lidze,jesteś trenerem jakiejść wielkiej drużyny,masz pewnie ze 20 kilka lat i mówisz ze znasz się na piłce.Nikt z nas się tutaj nie zna.Trzeba grać i być wielkim piłkarzem,a nie ja mam 21 lat i wiem tylko co nieco o piłce,nigdy bym się nie ośmielił powiedzieć ze jestem jej znawcą.
0
Chusteczki były na sędziego,
tak będzie zaraz wręczenie pucharu
0
Moje zdanie na temat Eto'o=mecz rozegrany w finale.Spartoli mecz,to dla mnie MUSI przyjść nowy napastnik,nie to żeby sprzedawać Eto'o ale musi być równy zmiennik.
0
fcbarka
co ty chrzanisz,jakieś głupoty gadasz! Po kiego wpuszczać najlepszych,jak by któryś kontuzje dostał to ja bym chałupe rozniósł.