Gorthin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasami mówię mamie:Mamo czemu nie urodziłaś mnie w Hiszpanii ??!!
Może ja też bym miał teraz szanse grać w jakimś dobrym klubie. W Polsce rzecz jasna próbowałem, podobno dobry gracz ze mnie,taki jak to kiedyś powiedział mój trener "taki myślący". Ale polskie realia są straszne!!!!! Niszczą zdrowie zawodników,a kluby te mniejsze powstają tylko po to aby działacze mogli chapać kase!!!!
A w barcelonie normalnie raj na ziemi:D
Pozdrawiam!!!
0
Dzięki za info,bo nie mogłem się doliczyć asyst. Obok Iniesty i Messiego najlepszy gracz świata.Znaczy się wszyscy stoją na najwyższym stopniu podium. Campeone...
0
Powiem krótko:
Popłakałem się wczoraj jak małe dziecię!!!
0
Odnośnie tapetki czy czegokolwiek,mój mały mix:D
http://img300.imageshack.us/img300/8398/barcal.jpg
0
Mi rapid też hula,tylko chodzi,że na rapidzie są często problemy,i nie każdy może ściągnąć.Np problem z IP z dostawcą itp. Więc z góry pisze zeby nie było ze ktoś napisze później dajcie na coś innego niż rapid.
Ja preferuje megaupload na tym mi śmiga niewyobrażalnie.Porównanie,śmiga mi tak jak barca wczoraj na SB:D
0
Sorry nie to skopiowałem:D
http://img300.imageshack.us/img300/8398/barcal.jpg
0
http://www.up.programosy.pl/foto/1_1164.jpg
takie moje cuś:D TO z miłości :D
0
patrysss
jak dostaniesz to my ci zdejmiemy ,dzięki wielkie!!!!
0
JA wam mówię nie na rapida,bo ludzie będą pisać,że nie można ściągnąć itd.
0
mi obojętnie,ale nie radze wrzucać na rapida,bo wiele osób pewnie nie da rady ściągnąć.jest wiele innych serwerów.
0
KToś w ogóle ściągnął z tego upit.to bo ja nie moge za diabła.
0
Statystyki miażdżące nie da się ukryć.Przepiękne widowisko!! Czas przygotować tapete,chyba,że ktoś ma ciekawą??
0
a co robie od zakończenia meczu,tylko ze w domu,ale zawsze:D a net chodzi bo winamp chodzi:d
Vamo Barca !!!!Forca Barca
0
I MOŻNA SPOKOJNIE UMIERAĆ:D
0
a mija normalnie drugi raz sąsiedzi się pytają co się dzieje,świętuje z wilką grupką fanów barcy!!!
0
CFCfan
nie można powiedzieć ze nie strzelą chelsea 6 bramek,kto przypuszczał ze dzisiaj tyle padnie?
0
Będzie miał ktoś cały mecz!!!?
0
teraz oceny za mecz:prosta sprawa
każdy po dyszce i dalej go on!!!!
0
CFCfan
piszą tak bo było 6-2 jutro będa myśleć inaczej a teraz zabawa!!!
0
Hehheheheheehehehe a do mnie uderzyła starsza sąsiadka,dzwoni i pyta się co się stało,krzyki hałasy itd.
A ja mówie:d droga pani :d
Visca el barca 6-2 zamknąłem drzwi i dalej zabaewa:D
0
To był maj, pachniała saska kępa :D!!!!
6-2 nie mogę uwierzyć,wstawi ktoś ten mecz do ściągnięcia!!!!!!!
0
Co to się działo,o Boże!!!!
0
Przy grze F.C.Barcelony nawet piosenki Dody są zajebiste!
0
Uhuhuhuhuhuhuh,Barca barca barca:D
Właśnie leci chyba już 30 raz hymn barcy!!!!!
0
Boże biegam po domu skacze,krzycze pije,ale noc.Cały rok się na coś takiego czeka,będe hasał do rana.Aż płakałem przy bramkach.Ale mecz fanastico.Pierwsze co robie to ściągam mecz caluśki na kompa i oglądam caluśki:D
VAMOS COmpanieros:D
BarcAAAAAA!!!!!
0
a.iniesta
co ty gadasz??!!
szok,wyłączony mam głos.ale żal mi ich.
0
Gielar a co mają teraz robić trzeba gonić przecież.
0
Sędzia ogólnie dobrze prowadzi spotkanie,ale trzy razy przeszkodził przecinając piłki,i we wszystkich trzech akcjach padły strzały,a teraz messi znowu bliziutko,ale mecz!!!!
0
Sędzia już chyba 3 raz naszym przeszkodził panie nie chodź pan tylko sędziuj
0
KAMIL FCB
kojarze ten nick z łódzkiego waśćmość jest?