0

creativeopinion

kłamiesz,nie możesz być za realem:D

Swoim postem to potwierdziłeś:D

Ja tylko widze wypowiedzi" fanów" realu typu:Barca szmata itp.

0

Spokojnie panie i panowie,jeszce 45 minut nie można zapomnieć,a po meczu to jak najbardziej takie komentarze.Abidal fakt ma problem,ale kto by nie miał,Roben to nie byle kto,więc nie wstyd.Ale musi się zmobilkizować,zresztą pep chyba widzi ten problem i możę coś wykombinuje,może heniek coś pomoże czy cuś.

0

Nei wiem co jest czy ten mecz cczy co,ale nawet dani oddał dobry strzał z wolnego,ale wkurzyłem się gdy sędzie przerwał mecz gdy akcja wyglądała bardzo groźnie jedno,dwa podania i mogła wpaść bramka!!

0

No odpowiednia kartka dla odpowiedniej osoby,dwa razy się teraz zastanowi nim coś zrobi!!

0

Widze jak real trzaska jak barca tak sobie podaje:D,już widze ze ich nogi świerzbią:D

0

brawo yaya!!!

0

spróbujcie tu,zawsze mi chodziło nawewt na gorszym necie:

http://www.atdhe.net/

0

panie sędzio było czytsko,faul można by podyktować ale żółć!!?

0

Widzicie pisałem posta,a tu gol wpadł pisze jeszcze jednego.

Spokojnie Messiasz strzeli!!

0

A no i co do Messiasza,ważne ze jest przy grze i przy piłce w końcu strzeli spokojnie.Wazne ze widoczny,a Eto czeka tylko na podanie.

0

Iker łądnie bronie przytomność umyślu i jak narazie nie potyka się o nogi,brawo.Ale licze,że w końcu się uda strzelić!!Ważne zeby w faule nie poszli za bardzo.Zwłaszcza jedni!

0

No abidal sobie nie radzi,ważne abyśmy strzelili jedną bramke więcej!!

0

kto teraz powie ze heniek jest do kitu!??

Pytanie co z samuelem?Ostatnio stracił skueczność,jak dla mnie dziś zweryfikuje się czy wart jest pokładanych nadzieji.

A heniek gra wybornie.

0

Szczerze powiem.Eto'o niby strzelił kurcze te 27 bramek,ale tak szczerze,to nie jest napsatnik rewelacyjny,on musi do pustej chyba strzelić,jak można marnować okazje sam na sam,lepszych może nie być!!!To co bramkarza mamy do słupka przywiązać aby strzelił!!Tak nie może być,jak dla mnie do wymiany i tyle.To są mecz o wielką stawke i często liczą się gracze a nie drużyna.Jak jest okazja sam na sam trzeba wykorzystać,bo stawka wysoka.

0

zibis

trafnie to ująłeś:D

0

Jak dla mnie,mecz o taką stawke itd nie może być tak prowadzony.Kopanina i nic więcej,sędzia nie wyłapał kluczowych momentów.spalone których nie było,karny,kilka żółtych kartek więcej dla chelsea.Zal czy nie ma dobrego sędziego na całym świecie!!

0

taaa hiddink zarąbista taktyka,murowanie bramki to by dziecko wiedziało jak:D

tu była takltyka zabij zapomnij.graj dalej

a karny na heńku ewidentny,walić takie mecze,walić takich sędziów walić taki futbool,

Gdzie te stare piękne czasy.

0

Fakt w kilku sytuacjach powinni strzelać a nie kiwać,ale cóż to jest chwila i wymyślili to troche inaczej niż być powinno.Ale spokojnie nie jest łatwo w takim gąszczu nóg zagrać prostopadłą piłkę,tak aby jej nikt nie przeciął.Kilka akcji było blioskich ukończenia.Muszą strzelić choć jedną,a dwie to marzenie,ale kto wie,kto wie.

0

Niestety obraz 1 połowy to sędziowie,nie było spalonego a nawet chyba dwóch o ile dobrze pamiętam,no i 2 zółte powinny być dla Chelsea!A poza tym,to niestety,ale "anglicy" się bronią.

0

grzesiekt1989

Kto jak gra Barcelona??

Przecież nie jest łatwo zagrać piłke przedzierając się przez 9-10 piłkarzy czyli 18-20 nóg?!

0

Żółta kartka dla Toure?Żart czy to było na prawdę.Niech mnie ktoś uszczypnie bo nie wierze do tej pory?

0

te 5 minut nie z niczego tylko z kapelusza przecież:D

0

Bedzie 3-2 no po prosatu będzie:D

0

Leo messi a czy to ważne

Nogą strzelił,lob

0

Ale bramkarz symuluje jakiś dziwny faul? Nic nie było minął się i tyle.

Tak jak mówiłem ostatnie 5 minut i 2 bramki:D

Ostatnio ktoś o Heńku źle mówił,pamiętajcie ja dobrze:D

0

Oni nam 2 bramki w 5 minut to może my im teraz?

0

MatthewF.C.B

z tym realistą nie przeginaj nigdy nie bede za realem.:D

0

będą 3 pkt. ale przewagi nad realem.Bo real wygra pewnie,a dlaczego wygra.Prosta odpowiedz,pozabijają dosłownie pozabijają graczy sevilli,przecież w realu zostali heinze i guti:D Pozabijają ich...

0

Spokojnie,już kilka razy w sezonie udowodnili,że potrafią dogonić wynik i jeszcze przegonić,na to dziś licze i tak też się stanie.Ot co.

0

Valdesz broni ładnie dzisiaj:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?