0

scala81

Spokojnie,to,że nie strzelił w dwóch sytuacjach nie powinno niszczyć jego reputacji.Zapomniałeś już o innych meczach,w których Heniek odegrał znaczącą rolę.Dziś mu nie idzie,ale sezon należy do bardzo udanych w jego wykonaniu.

A bramkarz Getafe egelancko broni.Brawa dla niego.!!Aczkolwiek poczekamy.

0

yolinar

No mi się też wydaje,że nie powinno być tego karnego.

A co do gry.To podoba mi się neutralizacja ataków Getafe przez naszych defensorów.

0

Waszym zdaniem karny pownien być po faulu na Messim?? BO moja powtórka to tak słabo wyjaśniła.

0

Busquets

0

yolinar

Barca oddaje dużo strzałów,to i możliwość parady większa,ale i tak pękają i wpadają bramki.Kwiestia czasu i kompletnie rozmonowanie obrony:D

0

Jakieś chłystki za przeproszeniem nie będą,ale czy to się liczy.Ja zawsze będe pamiętał.Tytuł tytułem,ale ja włąsnie pokochałem Barce za gre a nie za to,że trzymali puchar w górze.

0

Mało powiedziane,że nasz Messiasz ma nerwy ze stali:D

Brawo!

0

Kto oglądał mecz Barcy ręka w góre?!

Bo widze,że mało nas było.

Co do meczu bez polotu nasi.ALe według mnie wyglądało to tak,że oni nam nie strzelili.Ok to my nie musimy.Dopiero po stracie bramki ruszyli z ogniem.Pozdrawiam do zobaczenia.

A tam czy wole Chelsea czy live.co za różnica nie można nigdy powiedzieć,że ci lepsi ci gorsi.Rywal jest rywalem i będzie walczył o swoje.

0

Mina Lela po faulu mówi wszystko. poszanowania dla Barcelony.Mina mówiła panie sędzio to się nie należało,jego trzeba było pociągnąć.Nie będzie bezkarnie biegać po boisku.Brawo sędzia.

A no i przypominam nie ma tu strony o Liverpool.

0

Kartki z tego meczu nie wykluczają ich z następnego.

A sędzie chyba zaczął komentarze czytywać bo jakoś widzi częściej te faule Bayernu.

0

za Inieste

0

I powiem coś jeszcze kocham Barcelona i nie mogę patrzeć jak są tak bezczelnie obijani.Choć by przed sek Van Bomel.Po prostu nie mogę.Przepraszam za to,że kocham Barce.Sorry.

0

"skończ z tymi idiotycznymi komentarzami"

No dobra skończe.

Ale jak tam Liverpool już tylko 3-2 gramy z Chelsea(ironia mocno osadzona ironia!!)

Pisze to co myśle o meczu i postawie Bayernu.

0

ostrzeżenie

skończ z tymi idiotycznymi komentarzami

mod

0

Czego go van bomel podnisisz wara od iniesty bo mu nie dorastasz do pięt.Ja nie wiem przecież ktoś musi coś zadziałać.Niemcy do domu(ironia)

Co oni sobie myśla pokopią ich to wygrają.To już nawet śmieszne nie jest.Jedynie co to liniowi śedziowie sumiennie dzisiaj.

0

Panowie Barca Barca mówcie co myślicie o Barcelonie .Dla mnie to liv może sobie latać co mnie to...

Jak sądzicie,czemu barca tak dziwnie gra..??Jak dla mnie niemcy za agresywnie/

0

Łapa myje łape Niemcy umywają je...

0

A nie możecie na SopCasta.Kilka mega ściągniecie kosztuje a link działa.Jakoś dobra.

Ew.macie tu ale nie wiem jak chodzi.Często oglądałem i nie było problemu.Nawet przy gorszym transferze działa:

http://www.atdhe.net/

Poza tym na justinie itp. siedzą polacy na meczu Barcelony i gadają,że Widzew mistrz!!!!Legia mistrz!!!!I się kłócą.

0

No ta jasne a gadanie o Liverpool to od razu powinni wyrzucać.

Tutaj Barcelona !!!!

To tak jak bym wszedł na forum o marchewkach i gadał o samochodach.!!!!

A dziadek ś.p. mawiał pare rzeczy o Niemcach.

Ale nie przytoczę bo pewnie usuną w każdym bądź razie.Puenta jest taka iż ich nie można lubić.Łagodnie rzecz ujmując.

0

Mam nadzieje,że niemieckie drużyny znikną z LM i UEFA,przecież jak nie radzą sobie to po kiego faulują.Przecież kilka fauli to było mało powiedziane niedopuszczalne.Mam nagrane i sobie puszczam do tyłu,i wszystko jak na dłoni.

Pewnie chcą pokazać,że jak oni nie mogą przejść to przynajmniej barcelonie powybijamy nogi.

Niemiecki szajssssssssss

0

NIE NO to już przesada sędzie out a o bayernie nie mówi gnidy tak faulują czy tego nikt nie widzi.Zwłaszcza Bóg powinny gromy iść

0

nie wiem ale mam dziwne uczucie ze ci niemcy grają nie czystko.popychają łapią,wślizgi od tyłu.....

0

A nie wiecie czy już weszła ta nowa ustawa co to na finał Lm mają być wszyscy dostęp[ni nie ważne czy mają kartki czy nie?

0

Złodzieje.Jak można tego nie anulować przecież to bez powtórek było widać ze zachaczył go udem.A co do Guardioli,to zachował się bardzo dobrze,trzeba walczyć o swoją drużynę i pokazywać ze się jest całym sercem za nią.A Webb niech wpada na polskie stadiony.Porozmawiamy sobie z nim za Polskę i za Barce...

0

No dzisiaj tak jakoś mam odczucie,że nie udolnie sędziują panowie sędziowie.

0

2-0 dla barcy

0

Spalony nie spalony nie istotne.Błędy były i po jednej i po drugiej stronie.Ręce tu i tu,faule spalone(choćby gol henka)

0

Spokojnie Messi nie musi uciekać się do karnych on może sobie walnąć akcyjke i wszystkim mina zblednie.I nie pisać idzie mu nie idzie.Jest mistrzem i tyle....

0

Spokojnie Messi nie musi uciekać się do karnych on może sobie walnąć akcyjke i wszystkim mina zblednie.

0

Iniesta kolejny świetny mecz.

Jak narazie jedyna bolączka Barcy to stałe fragmenty gry.W ataku jak i obronie.Moim zdaniem muszą poćwiczyć w tym elemencie i to sumiennie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?