0

moim zdaniem nie przełożą bo to tylko 20 minut,ale czy barca strzeli ???

zagadka jak kod da vinci

0

no i zaczynają sie burdy może to polacy:)

A barca powili jak tonąca żółta łódź podwodna bez skojarzeń

0

ja nie widze zeby strzelał cały czas Alves bardziej strzela Xavi

0

Super Barca zwyżkuje oby tak dalej!!!!!

Gudi naprawde dobrze zagrał i nie mówię już o bramce ale ogólnie dobrze mu szło.

No i Messiiiiii,jak dla mnie to on może cały mecz stać w miejscu i tak najwspanialszy gracz...

0

Złego dobre początki........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?