Gorthin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby rozwiać wątpliwość jego wypowiedz była przed losowaniem.:D
A co finału to na bank będzie Manu-Barcelona:D
Więc będą sprzeczki przed finałem z kolegą(fanem manu),ehhh ciężko będzie....
0
Kurcze Almeria prezentuje się dobrze,zwłaszcza dobrze przerywają akcje naszych.Dobry wysoki presing,biegają,ale się zmęczą,a wtedy Barca uderzy.
Widać brak Eto'o jednak Krkic widać,że gra rzadko i nie ma zgrania.
Mam tylko nadzieje ze wygrają nasi 1-0:D
0
Aaaa tam gadanie,Eto'o wczoraj nie strzelił,a w następnym strzeli 3 lub cztery po prostu cały on.
Ja się najbardziej ciesze,że Messi strzelił,bo będzie mógł pokazać Cristiano gdzie jego miejsce.Nie na scenie lecz pod nią:D
0
Gorycz porażki mogę przełknąć,ale jednego nie mogę:
JAK ONI MOGLI STRZELIĆ TYLKO 2 BRAMKI
tyle sytuacji było,że by rozdzielili je na kilka kolejnych spotkań,tu mogło paść z 8-0 jak nie lepiej,echh.
Ale forma genialna.Messi pokazał,że Bóg to co najwyżej może mu ręke podać:D
Brawo,no i real się potknął,jak widać lepszy rywal,jak choćby athletico czy liverpool i już ciężko:D
0
Nie no Guti to już mnie denerwuje,cfaniak jeden.
0
m_o_z
no obyśmy wrócili na tą drogę,ale ten mecz tego nie zmieni,moim zdaniem dziś nie za bardzo grają...Ale takie jest moje odczucie
0
No i gorzej niż katasrofa.......I w co tu wierzyć!!!!!!!
Czy Barca się odrodzi!!!! Przecież takie mecze dołują a nie podbijają,wiec kryzysu ciąg dalszy!!!!!!!!
0
gringo1989
Nie wydaje mi się żeby Sylvinho grał źle??Nie ma potrzeby wpuszczać Caceresa.Takie moje zdanie.
A co do VV to chłopak sam powinien wiedzieć gdzie jego miejsce,ale widocznie jeszcze go nie znalazł.To ja mu powiem:
U mnie za blokiem jest boisko i czasami gramy,ale nie ma kto między słupkami stanąć,bo wszyscy chcą grać:D
0
Absolutnie powinien w razie czego przejść Villa,moim zdaniem podobny do Eto'o po względem gry.Oboje potrafią się zastawić,przytrzymać piłkę,silni fizycznie,technicznie nienaganni,itd.
Ogólnie preferuje Davida:D
0
Jak nie będzie chciał zostać to myśle,że sekretariat zajmie się sprawą pozyskania Davida Villi, i też koniec końców na tym źle nie wyjdziemy,równie wspaniały napastnik.
0
a jak tam obstawiliście mecz real -gijon??
ja osobiście 1-0 dla sportingu,myśle ze są gotowi nie przegrać,jak to bodajże Pep powiedział:D
0
jedno jest pewne,że jak gra Ricardo nie można grać górą świetnie wychodzi i czyta gre
0
Boże przecież ja mam nadciśnienie,nie wiem czy wytrzymam do końca:D
0
no i ricardo nie dał racy:)
0
ricardoooooooooooooo choleraaaaaaaaaaaaaaa
nienawidze czegoś takiego drużyna źle gra a ten bramkarz!!!wrrrr
0
nie che być niemiły ,ale ricardo mnie wkurza przez niego nie wygramy chyba:(
0
nie rozumiem tej zółtej kartki??
0
genialny mecz!!!!!!!!!!!!emocje jak diabli
0
Mówcie co chcecie,że jestem sezonowiec ze coś tam,Ale ETO takie coś się strzela człowieku~!!!!
0
Henry38
2-1 dla betisu
0
wojtasso
tak z dobitki lewą nogą
0
A co do karnego to słuszny jak najbardziej.Iniesta biegł nabierał prędkości po zwodzie,a obrońca wbił mu udo w inieste,i to wystarczyło aby powalić biegnącego człowieka,przecież graliście w piłke
0
Etooooo
0
Powiem wam,że ponownie się zakochuje w Inieście!!!!
dla mnie to jest taki fajny chłopaszek.
Cudownie gra!!! od kilku meczów.
0
Kurcze czy Pep nie wie z kim będzie grał,to jest Betis,który jakimś dziwnym trafem jest 14,a powinien być spokojnie 5-7 miejscu.
Za lajtowy skład.Messsiaszkuuuu wchodz strzel 3 bramki i pokaż kto tu najlepszy!!!!!!
0
didon11
zgadzam się z Tobą,że angielskie drużyny grają siłowo i często się bronią.I tego się obawiam,że ten czy inny trener powie:"unicestwić Messiego za wszelką cene" no i się zacznie ..faulowanie,ale licze,że BARCA wszytkich wymiecie!
0
Kurcze szkoda,ale mam nadzieje,że dostanie w najbliższym lub w następnym meczu zółtą,chodzi o to aby skończyło mu się konto zółtych i mógł dalej je zbierać,bo jak by 5 zółta wypadła w ciężkim meczu to żal do potęgi
0
I tak nic nie przebije tego jak mówi bodajże pan Gmoch na sporting.
Zamiast mówić(pisze fonetycznie) hi-hą,to mówi żijąn:D
A na sporting starczy i to spokojnie
0
Etoo
dzięki za info:D
A co do karnego to powinien być,też mi się tak wydaje.
AS będzie się rozpisywał,że powinien być karny ze coś tam,hehhe
0
arkasath
też własnie pisałe chyba bo mi sie wydawało ze Dani strzelił,dzięki za przypomnienie