0

Żeby rozwiać wątpliwość jego wypowiedz była przed losowaniem.:D

A co finału to na bank będzie Manu-Barcelona:D

Więc będą sprzeczki przed finałem z kolegą(fanem manu),ehhh ciężko będzie....

0

Kurcze Almeria prezentuje się dobrze,zwłaszcza dobrze przerywają akcje naszych.Dobry wysoki presing,biegają,ale się zmęczą,a wtedy Barca uderzy.

Widać brak Eto'o jednak Krkic widać,że gra rzadko i nie ma zgrania.

Mam tylko nadzieje ze wygrają nasi 1-0:D

0

Aaaa tam gadanie,Eto'o wczoraj nie strzelił,a w następnym strzeli 3 lub cztery po prostu cały on.

Ja się najbardziej ciesze,że Messi strzelił,bo będzie mógł pokazać Cristiano gdzie jego miejsce.Nie na scenie lecz pod nią:D

0

Gorycz porażki mogę przełknąć,ale jednego nie mogę:

JAK ONI MOGLI STRZELIĆ TYLKO 2 BRAMKI

tyle sytuacji było,że by rozdzielili je na kilka kolejnych spotkań,tu mogło paść z 8-0 jak nie lepiej,echh.

Ale forma genialna.Messi pokazał,że Bóg to co najwyżej może mu ręke podać:D

Brawo,no i real się potknął,jak widać lepszy rywal,jak choćby athletico czy liverpool i już ciężko:D

0

Nie no Guti to już mnie denerwuje,cfaniak jeden.

0

m_o_z

no obyśmy wrócili na tą drogę,ale ten mecz tego nie zmieni,moim zdaniem dziś nie za bardzo grają...Ale takie jest moje odczucie

0

No i gorzej niż katasrofa.......I w co tu wierzyć!!!!!!!

Czy Barca się odrodzi!!!! Przecież takie mecze dołują a nie podbijają,wiec kryzysu ciąg dalszy!!!!!!!!

0

gringo1989

Nie wydaje mi się żeby Sylvinho grał źle??Nie ma potrzeby wpuszczać Caceresa.Takie moje zdanie.

A co do VV to chłopak sam powinien wiedzieć gdzie jego miejsce,ale widocznie jeszcze go nie znalazł.To ja mu powiem:

U mnie za blokiem jest boisko i czasami gramy,ale nie ma kto między słupkami stanąć,bo wszyscy chcą grać:D

0

Absolutnie powinien w razie czego przejść Villa,moim zdaniem podobny do Eto'o po względem gry.Oboje potrafią się zastawić,przytrzymać piłkę,silni fizycznie,technicznie nienaganni,itd.

Ogólnie preferuje Davida:D

0

Jak nie będzie chciał zostać to myśle,że sekretariat zajmie się sprawą pozyskania Davida Villi, i też koniec końców na tym źle nie wyjdziemy,równie wspaniały napastnik.

0

a jak tam obstawiliście mecz real -gijon??

ja osobiście 1-0 dla sportingu,myśle ze są gotowi nie przegrać,jak to bodajże Pep powiedział:D

0

jedno jest pewne,że jak gra Ricardo nie można grać górą świetnie wychodzi i czyta gre

0

Boże przecież ja mam nadciśnienie,nie wiem czy wytrzymam do końca:D

0

no i ricardo nie dał racy:)

0

ricardoooooooooooooo choleraaaaaaaaaaaaaaa

nienawidze czegoś takiego drużyna źle gra a ten bramkarz!!!wrrrr

0

nie che być niemiły ,ale ricardo mnie wkurza przez niego nie wygramy chyba:(

0

nie rozumiem tej zółtej kartki??

0

genialny mecz!!!!!!!!!!!!emocje jak diabli

0

Mówcie co chcecie,że jestem sezonowiec ze coś tam,Ale ETO takie coś się strzela człowieku~!!!!

0

Henry38

2-1 dla betisu

0

wojtasso

tak z dobitki lewą nogą

0

A co do karnego to słuszny jak najbardziej.Iniesta biegł nabierał prędkości po zwodzie,a obrońca wbił mu udo w inieste,i to wystarczyło aby powalić biegnącego człowieka,przecież graliście w piłke

0

Etooooo

0

Powiem wam,że ponownie się zakochuje w Inieście!!!!

dla mnie to jest taki fajny chłopaszek.

Cudownie gra!!! od kilku meczów.

0

Kurcze czy Pep nie wie z kim będzie grał,to jest Betis,który jakimś dziwnym trafem jest 14,a powinien być spokojnie 5-7 miejscu.

Za lajtowy skład.Messsiaszkuuuu wchodz strzel 3 bramki i pokaż kto tu najlepszy!!!!!!

0

didon11

zgadzam się z Tobą,że angielskie drużyny grają siłowo i często się bronią.I tego się obawiam,że ten czy inny trener powie:"unicestwić Messiego za wszelką cene" no i się zacznie ..faulowanie,ale licze,że BARCA wszytkich wymiecie!

0

Kurcze szkoda,ale mam nadzieje,że dostanie w najbliższym lub w następnym meczu zółtą,chodzi o to aby skończyło mu się konto zółtych i mógł dalej je zbierać,bo jak by 5 zółta wypadła w ciężkim meczu to żal do potęgi

0

I tak nic nie przebije tego jak mówi bodajże pan Gmoch na sporting.

Zamiast mówić(pisze fonetycznie) hi-hą,to mówi żijąn:D

A na sporting starczy i to spokojnie

0

Etoo

dzięki za info:D

A co do karnego to powinien być,też mi się tak wydaje.

AS będzie się rozpisywał,że powinien być karny ze coś tam,hehhe

0

arkasath

też własnie pisałe chyba bo mi sie wydawało ze Dani strzelił,dzięki za przypomnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?