Gorthin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obaj
0
Przerwa potrzebna od zaraz,może jakiś miłośnik nudystów na boisko?
0
niech silva i villa przystopują bo ja ich bym widział w barcelonie w okienku transferowym.:D
0
Nie było mowy o karnym na HD piknie widać.
0
10 dni to śmiech na sali
chyba,że autor artykułu się walnął i powinno być 10 lat,to wtedy zgadzam się z karą,ale 10 dni kabaret w najlepszym wykonaniu.
0
Wstyd mi ze taka drużyna musi grać w Primera.Mnie dziwi tylko jedno czemu Guti był taki spokojny?
0
Brawo.Słyszałem kilkanaście wypowiedzi fanów rm,mówiących,że to na pokaz.
A ja im mówie,nawet jak na pokaz to bardzo dobrze,bo chociaż z czymś walczą i pomagają.
Brawo,brawo!!!
0
Przed mówca,ma według mni trochę racji.Oglądałem powtórkę w HD i faktycznie pepe i marcelo wyglądają na podbudowanych.
Ale wypowiedzi niektórych mnie oburzają.Gdyż mówią,że były gorsze faule w historii,jasne,że były ale to co zriobił pepe to jest totalnioe co innego.On popchnął zawodnika w ogóle nie wiem po co,gdyż nie zagrażał za bardzo bramce.A potem skopał i jeszcze na nim stanął.A twarz jaką miał jak go Casiillas wyganiał z boiska mówi sama za siebie.Wyglądał dosłowanie jak na prochach.Oczy przekrwione,nie no masakra.Nawet nie chce sobie pomyśleć co będzie na GD.Niech tylko tkną jakiegoś gracza barcy w podobny sposób.Wykluczenie na kilka ładnych lat i wielka kara finansowa to minumum dla pepe
0
To jak panie i panowie Villa czy Tores? :D
0
Podobno real zagra bez robbena i sneijdera czyli jedynych godnych piłkarzy tego klubu.
0
Heh,akurat dodałem a tu zmiana
0
Ja mam nadzieje,że Pep nie będzie czekał prawie do końca spotkania ze zmianami,myśle ze tak w 70 minucie już najpóźniej trzeba wpuszczać nowych.
0
Po kiego nam Messi:P
0
Po kiego nam Messi:P
0
Nie wiem może nie pamiętam ale tak jakoś mało było bramek zza pola karnego brakowało mi tego,no prócz ostatnio keity.Brawo.
0
matt21
Racja irytujące.Może Villa lub Tores zawsze o nich marzyłem w barcelonie zwłaszcza Villa.
A heniek spokojnie on w tym sezonie tak zawsze 2-3 słasze występy a następne 2-3 mecze gwiazda.
0
Terapuls
Ja rozumiem osłabiona,ale czy ci gracze są słabi??
Javi Varas; Mosquera, Squillaci, Escudé, Fernando Navarro; Jesús Navas, Maresca, Romaric, Capel; Luis Fabiano, Koné.
Spokojnie potrafią pięknie grać i do końca trzeba uważać.
0
Błagam zatrzymajcie Inieste:D
Kto mi powie kto wyłuskał piłkę przed golem iniesty i podał własnie do niego? Yaya?
0
Pięknie w takich meczach tak trudnych trzeba liczyć na takie akcje.Brawo Iniesta!!
0
Baros1990
Przecież co ty chcesz bramki 2 zdobyte jak najbardziej według zasad,ale sedziowie ich nie uznali,więc ja usprawiedliwiam barcelone.
Alves przecież on się przez noc zregeneruje:)
Dobrze jest 3 pkt,czekam na potknięcie realu,recra po spotkaniu z nami pokazała,że potrafi grać z najlepszymi i licze na remisik:D
0
Tito i Pep pokazali palce:D
mówiąc no panowie panowie:)
0
Dani nie popełnił faulu koleś koło niego przeleciał,złość szkoda że do niej sięgnął Dani,ale błąd kolejny śedziego!!
0
kolejny błąd sędziego!!!WTF WTF WTF
0
Pep zmiany no do diabła!!
0
gilbert3
nie:/
0
0-1 dla barcy
a minuta u mnie 58
0
Oj śedziowie duużżo błędów popełniają nie było spalonego jak nic..
0
Baros1990
OMG to raczej w twoim kierunku,a nie w strone barcy.
0
scala81
rozumiem.Wiadomo,zawsze można mieć ale do każdego zawodnika.
Ale Heniek to Heniek.A na lewe skrzydło,Ribery? no może,fakt dory zawodnik i przydałby sie do systemu rotacji.Poczekamy zobaczymy za ile będzie od kupienia. jak za jakieś 50mln to nie wydaje mi się ze trzeba by było go kupić.
0
gilbert3
Zgodzę się,że druga połowa nie wychodzi,ale wydaje mi się,że tylko wtedy kiedy po 1 poł. jest już z 3-0,tak było choć by z bayernem.Przewaga duża,więc nie ma co forsowac tempa i się męczyć.Myśle,że tutaj dalej będą przeć do przodu,aż nie wywalczą 2,3 bramek.