0

obaj

0

Przerwa potrzebna od zaraz,może jakiś miłośnik nudystów na boisko?

0

niech silva i villa przystopują bo ja ich bym widział w barcelonie w okienku transferowym.:D

0

Nie było mowy o karnym na HD piknie widać.

0

10 dni to śmiech na sali

chyba,że autor artykułu się walnął i powinno być 10 lat,to wtedy zgadzam się z karą,ale 10 dni kabaret w najlepszym wykonaniu.

0

Wstyd mi ze taka drużyna musi grać w Primera.Mnie dziwi tylko jedno czemu Guti był taki spokojny?

0

Brawo.Słyszałem kilkanaście wypowiedzi fanów rm,mówiących,że to na pokaz.

A ja im mówie,nawet jak na pokaz to bardzo dobrze,bo chociaż z czymś walczą i pomagają.

Brawo,brawo!!!

0

Przed mówca,ma według mni trochę racji.Oglądałem powtórkę w HD i faktycznie pepe i marcelo wyglądają na podbudowanych.

Ale wypowiedzi niektórych mnie oburzają.Gdyż mówią,że były gorsze faule w historii,jasne,że były ale to co zriobił pepe to jest totalnioe co innego.On popchnął zawodnika w ogóle nie wiem po co,gdyż nie zagrażał za bardzo bramce.A potem skopał i jeszcze na nim stanął.A twarz jaką miał jak go Casiillas wyganiał z boiska mówi sama za siebie.Wyglądał dosłowanie jak na prochach.Oczy przekrwione,nie no masakra.Nawet nie chce sobie pomyśleć co będzie na GD.Niech tylko tkną jakiegoś gracza barcy w podobny sposób.Wykluczenie na kilka ładnych lat i wielka kara finansowa to minumum dla pepe

0

To jak panie i panowie Villa czy Tores? :D

0

Podobno real zagra bez robbena i sneijdera czyli jedynych godnych piłkarzy tego klubu.

0

Heh,akurat dodałem a tu zmiana

0

Ja mam nadzieje,że Pep nie będzie czekał prawie do końca spotkania ze zmianami,myśle ze tak w 70 minucie już najpóźniej trzeba wpuszczać nowych.

0

Po kiego nam Messi:P

0

Po kiego nam Messi:P

0

Nie wiem może nie pamiętam ale tak jakoś mało było bramek zza pola karnego brakowało mi tego,no prócz ostatnio keity.Brawo.

0

matt21

Racja irytujące.Może Villa lub Tores zawsze o nich marzyłem w barcelonie zwłaszcza Villa.

A heniek spokojnie on w tym sezonie tak zawsze 2-3 słasze występy a następne 2-3 mecze gwiazda.

0

Terapuls

Ja rozumiem osłabiona,ale czy ci gracze są słabi??

Javi Varas; Mosquera, Squillaci, Escudé, Fernando Navarro; Jesús Navas, Maresca, Romaric, Capel; Luis Fabiano, Koné.

Spokojnie potrafią pięknie grać i do końca trzeba uważać.

0

Błagam zatrzymajcie Inieste:D

Kto mi powie kto wyłuskał piłkę przed golem iniesty i podał własnie do niego? Yaya?

0

Pięknie w takich meczach tak trudnych trzeba liczyć na takie akcje.Brawo Iniesta!!

0

Baros1990

Przecież co ty chcesz bramki 2 zdobyte jak najbardziej według zasad,ale sedziowie ich nie uznali,więc ja usprawiedliwiam barcelone.

Alves przecież on się przez noc zregeneruje:)

Dobrze jest 3 pkt,czekam na potknięcie realu,recra po spotkaniu z nami pokazała,że potrafi grać z najlepszymi i licze na remisik:D

0

Tito i Pep pokazali palce:D

mówiąc no panowie panowie:)

0

Dani nie popełnił faulu koleś koło niego przeleciał,złość szkoda że do niej sięgnął Dani,ale błąd kolejny śedziego!!

0

kolejny błąd sędziego!!!WTF WTF WTF

0

Pep zmiany no do diabła!!

0

gilbert3

nie:/

0

0-1 dla barcy

a minuta u mnie 58

0

Oj śedziowie duużżo błędów popełniają nie było spalonego jak nic..

0

Baros1990

OMG to raczej w twoim kierunku,a nie w strone barcy.

0

scala81

rozumiem.Wiadomo,zawsze można mieć ale do każdego zawodnika.

Ale Heniek to Heniek.A na lewe skrzydło,Ribery? no może,fakt dory zawodnik i przydałby sie do systemu rotacji.Poczekamy zobaczymy za ile będzie od kupienia. jak za jakieś 50mln to nie wydaje mi się ze trzeba by było go kupić.

0

gilbert3

Zgodzę się,że druga połowa nie wychodzi,ale wydaje mi się,że tylko wtedy kiedy po 1 poł. jest już z 3-0,tak było choć by z bayernem.Przewaga duża,więc nie ma co forsowac tempa i się męczyć.Myśle,że tutaj dalej będą przeć do przodu,aż nie wywalczą 2,3 bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?