Gorthin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche źle wypaliłem z komentarzem wcześniejszym mam opóźnienie a tu 2-0 brawo jeszcze jedna i będzie piknie....
A wolne i tak trzeba dopracować,tak mi się wydaje.Bo to chyba 1 bramka z wolnego,(chyba!!) a sytuacji było mnóstwo.
0
Ważne żeby tu było z 3-0 nie chodzi o sam wynik,aby ładnie było,tylko o przyszłość.Mianowicie,w rewanżu przy takim wyniku będzie musiał wystawić najsilniejszy skład jaki będzie mógł.A chodzi o to ze jak będzie musiał ten silny skład wystawić to się chłopaki zmęczą,a mecze w lidze czekają.A jak byśmy teraz z 3-0 wygrali to byłby luz i można by było lżejszy skład wystawić i innych oszczędzić.
Tak więc panowie do boju jeszcze z 1 ,,,,2 bramki:D
0
Jedyne co mnie trapi w tym sezonie to stałe fragmenty gry,tak nie do końca to gra.Ani Xavi ani Dani nie zabardzo strzelają z rzutów wolnych,a rożne też tak średnio.Co o tym myślicie??
0
Ja się nie zgadzam,Messi musi zejść nie może tak bezkarnie męczyć przeciwników...:D
Kapitalny gracz,a Bojan,no nie strzelił,ale będzie z niego cudowny napastnik...
0
: Psh3m3k
1.IRC to taki czat na którym można pogadać
2.http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=25560
Tu są linki do meczu
0
Ale Pep tasuje tym składem wszyscy zmieniają się pozycjami,aż głowa boli:D
0
djbananucis
myślę,że się klei tylko Mallorca dziś gra nieźle w defensywie,nie popełnia błędów i wysoko wychodzą.Już nie będe roztrząsał,że Gudi nie był na spalonym,a Bojan mógł choć jedną strzelić
0
Jak to mówią moim skromnym zdaniem nie było spalonego
0
No Bojan no !!!!!!!
Nie mam nic do niego,ale jak mówi porzekadło: ''niewykorzystane sytuacje się mszczą" nie można marnować.Ale młody jest można wybaczyć,ale 3 sytuacje strzel.
Hleb póki co super
0
Mam pytanie ogląda ktoś dzisiaj mecz na :
http://www.atdhe.net/
Chodzi komuś mecz Barcy,bo mi nie??
0
Mam pytanie ogląda ktoś dzisiaj mecz na :
http://www.atdhe.net/
Chodzi komuś mecz Barcy,bo mi nie??
0
Coś czuje,że jak się nie zmieni wynik goleador Messi wejdzie,fantastycznieL:D
0
cholera wiedziałem ze będzie gol,,,,,,,
0
Kurcze tak lubię Bojana,co się z nim dzieje to nie pierwszy raz słaby występ,póki co nie wiem jak się ten dla niego skończy.....do roboty chłopie!!!
0
1. Iker Casillas (Real Madryt, Hiszpania) 249 pkt
2. Gianluigi Buffon (Juventus Turyn, Włochy) 170
3. Edwin van der Sar (Manchester Utd., Holandia) 143
4. Petr Cech (Chelsea Londyn, Czechy) 108
5. Igor Akinfiejew (CSKA Moskwa, Rosja) 23
6. Jose Francisco Cevallos (LDU Quito, Ekwador) 21
7. Julio Cesar (Inter Mediolan, Brazylia) 18
8. Jose Manuel Reina (Liverpool FC, Hiszpania) 15
9. Jens Lehmann (VfB Stuttgart, Niemcy) 13
10. Justo Wilmar Villar (Real Valladolid, Paragwaj) 12
11. Rogério Ceni (Sao Paulo FC, Brazylia) 10
Francisco Guillermo Ochoa (CF America, Meksyk) 10
13. Rene Adler (Bayer Leverkusen, Niemcy) 9
14. Roberto Carlos Abbondanzieri (Getafe, Argentyna) 7
15. Bradley Howard Friedel (Aston Villa, USA) 5
Wiaczesław Malafiejew (Zenit St Petersburg, Rosja)5
Ciekawe gdzie Boruc może ma gdzieś 1 pkt??
dziwny punkt widzenia federacji ani Valdesa ani Boruca,co sądzicie??
0
Ja zapamiętam,rzecz jasna odejście Rijkarda,wielki człowiek mimo wszystko ale się wypalił:(
Ale zapamiętam przedewszystkim:
1.PRZYJŚCIE DANI ALVESA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.GRAN DERBI!!!!!!!!
3.I JAK ZAWSZE MESSI'EGO
0
noi
no a czy tak nie można grac jak napisałeś???
Przecież można,a on się czepia,skoro obrońcy nie potrafią wybić mu piłki spod nóg we właściwy sposób no to faulują,to nie znaczy,że nie można tak grać.Messi Barca ma rację..
0
grabi Eto niegra bo ma 5 żółtych kartek
0
grabi Eto niegra bo ma 5 żółtych kartek
0
O frekwencje nie musi się bać,niech się boi aby miejsca starczyło...........
0
Getafe gra z kontrataku i to widać,nieźle grają
Pierwsza zmiana to rzecz jasna Bojan,coś dzisiaj sobie nie radz,
Dla mnie najważniejszy fakt to jest to,iż rywale przegrali oprócz realu i trzeba wygrać,wierze,że jak streli Barca jedną bramke to reszta już ruszy,bo Getafe sie przestraszy i bedzie popełniało dużo błedów
0
http://www.justin.tv/tvzik
Mecz tylko Barcy
0
Może wygrać tylko Messi,bo powinna wygrać osoba skromna z wielkim talentem..........A nie gbur,który umie tylko sie chwalić i potykać w polu karnym
0
No pięknie po prostu pięknie.....
Jedno mi się podoba i wydaje mi sie ze to klucz do sukcesu.Mianowicie nasi piłkarze walczą o każda piłke,nawet jak jest nie do dobiegnięcia nie odpuszczają brawo
No i MESSSSSSSSIIIIIIII po prostu Bóg stapił na Ziemie.....
0
kurde nie było karnego na moje oko ale słabą jakoś mam i może nie widziałem kocham messiego nawet jak nie strzeli
0
karny??
0
no i w końcu....................................
0
Może ta flara była znakiem,że potrzeba pomocy.....
potrzeba i to Barcelonie niech perzyjdzie z pomoca doktor lubicz,moze on wyleczy Barce??
0
sastre czyli też ci sie tak wydawało,czyli jak zawsze spotkamy sie w sądzie
czekam aż Laporta niczym Ongback zaatakuje pobratymców:)
0
czy ja dobrze widziałem ze ta raca poleciała z sektora fanów barcy??