Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@viscajasiek On trafił z całej siły? Ani nie było zamachu, ani jakiejś specjalnej siły i złośliwości. Faul ok, ale na pewno nie czerwona kartka. Nie róbmy z piłki nożnej baletu.
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, że kupiliśmy Griezmanna zamiast Felixa.
2
@LeoMessiah pod 100 z podstawy i ponad 80 z rozszerzenia.
0
@Yosemite Pomoc świetna, ale reszta bez szału więc bez przesady.
3
@Encore Nie ma szans. Tzn z Messim wszystko jest możliwe, ale mocno wątpię.
1
@Pilka_jest_okragla Po co prasować reklamówkę?
12
@norbi77 Ma problemy z grą bez piłki to prawda, ale teraz była 91min już nikt z Barcy nie presował, a Puig gra raz na 5 meczów więc chce się pokazać ambicją i sobie polatać.
1
@adambądkowski93 Czyli jesteś przykładem typowego imbe*yla. Gratulacje!
0
@ViscaBarca123 Przypomina sylwetką i sposobem poruszania się Coutinho.
0
@bartekvisca Larsson z pensja na poziomie 10mln netto^^ Smiechlem
3
@Nazio87 Wrocław ma taki minus, że szybko się robi brzydki gdy oddalamy się od Rynku. Ścisłe centrum jest bardzo ładne, ale dalej już średnio. Wrocław to taki mały Kraków. Jednak ten drugi to najładniejsze i najbardziej klimatyczne miasto w Polsce i w ogóle jedno z lepszych w Europie.
0
@kaamil1910 Niby co złe napisałem? Napisałem wprost jaki jest Dembele. Wolisz żeby napisać niemądry? No chyba że uważasz go za inteligentnego piłkarza no to nie mamy o czym gadać.
3
@Transu96 Są rzeczy ważne i ważniejsze, a atencja oczywiście oprócz zdrowia jest najważniejsza!
0
@kaamil1910 Nie ma szans żeby on grał na stałe na 9. Jest zbyt niedokładny, nieskuteczny i głupi. Ma warunki na skrzydło bo tam nie trzeba być tak precyzyjnym, wystarczy robić wiatr.
2
@masq Ma warunki na bycie solidnym zmiennikiem, ale topowym stoperem niestety nigdy nie będzie. Jest po prostu zbyt elektryczny. Mam o nim takie samo zdanie jak o Lenglecie gdy tu przychodził. Fajny, spoko zawodnik ale poziomu Barcelony nie osiągnie. Jest bardziej waleczny od Francuza i troszkę szybszy. Niektórzy porównują go do Puyola, być może i widać pewne podobieństwa, ale Carles był na pewno lepszym zawodnikiem stricte defensywnie. Zdecydowany, ale czystszy. Nie widzę Minguezy w podstawowym składzie w przyszłości, ale może być nowym Sergim Roberto czyli solidny zawodnik, który zagra na kilku pozycjach - środek i prawa obrona.
0
Na lato mam tylko dwa życzenia - pozbyć się Griezmanna i Lengleta. Reszta mi jest obojętna, ale tych dwóch Francuzów nie mogę zdzierżyć w tej drużynie. Antoine to najbardziej zmarnowane 120mln w historii piłki. A najgorsze, że można było to przewidzieć od samego początku.
2
Na co Rudy czeka? Czemu jeszcze nie ma na boisku Braithwaita i Trincao? Puig też mógłby wejść bo Pedri jest dramatyczny.
1
@macio_944 Niesamowicie odpychający koleś swoim zachowaniem. Nie jestem w stanie pojąć jak można go uwielbiać.
0
@AmigoBlancos A czy nie chodziło mu o Chiesę?
0
@Rewolucja123 Weź się ogarnij.
0
@kkbarca Ale umówmy się 20-kilku latkowie to nie jest młodzież. W obecnym futbolu to są w większości już naprawdę doświadczeni i wyrobieni piłkarsko zawodnicy. Młodzież to jedynie Pedri, Fati, Konrad i może Dest.
5
@KORTIS Po pierwsze byłoby to bardziej czytelne gdybyś piłkarzy jednej drużyny pisał z lewej, a drugiej z prawej. A po drugie takie porównania są kompletnie bezsensowne bo dla przykładu na papierze mieliśmy porównywalny skład z PSG, a przerżneliśmy 4:1 bo nas zniszczyło dwóch piłkarzy - Mbappe i Verratti.
14
@FC1899Barca Sam się zaorales. I kto tu ma IQ Neandertalczyka. Wybiórcze dane, inne zaludnienie. Czyli idealny przykład z du*y. Zostań lepiej przy spustach nad Lewym.
1
@JarekS Pedri atletyczny XDDD Przecież to chuderlak.
0
@Rewolucja123 Busquets wychodzący z kontrą? Dobry żart. To właśnie De Jong swoim wyjściem napędził tę akcję. Gdyby zagrał od razu do Busiego to już wiem jakby ta akcja wyglądała - Busi kawałek by ,,podbiegł'' do przodu, zagrał do Leo w okolicy środkowej linii boiska i w sumie tyle z kontry bo Messi już nie ma tego depnięcia, a Dest dopiero ruszał. Frenkie musiałby też zagrywać swoją gorszą nogą, mając w okolicy dwóch rywali. To jest takie szukanie na siłę, które uwielbiasz.
2
Szkoda, że Levante nie strzeliło bo ciekawy jestem reakcji komentatorów kiedy obczają, że nie ma żadnej dogrywki i karnych xD
0
@Janiama Ale Griezmann nie grał stricte w środkowej linii. Wystarczy włączyć sobie choćby skrót jego występu. Na początku po wejściu grał głównie jako lewy napastnik wchodzący w środek ataku. Asystę miał idealnie z miejsca w którym najczęściej był widoczny. Dopiero w dogrywce gdy trzeba było wspomóc defensywę zszedł bardziej do środka i wtedy było go trochę więcej w pomocy, ale i tak miał tendencję do schodzenia na lewą stronę. Na pewno nie zagrał jako typowy pomocnik, a to że czasami wejdzie na pozycję nr 10 to nic dziwnego bo tak gra od kilku lat. Koeman nie zagęścił bezpośrednio środka pola bo teorytycznie w pomocy wciąż było 3 zawodników. Ale dzięki wahadłom, pośrednio Busi, De Jong i Pedri wraz z Messim mogli skupić się na środku bo boki były obstawione. Tak naprawdę licząc wprost to w żadnym momencie nie graliśmy 4 pomocnikami w środku.
1
Pedri nigdy nie będzie topowym piłkarzem jeśli w takim momencie nie będzie strzelał. Zepsuł już drugi raz taką sytuację. Skandal...
0
Niestety Messi dzisiaj jest niesamowicie nijaki.
2
Strasznie brakuje zęba z przodu. Taka topowa 9 to byłby skarb w tej drużynie. Obawiam się, że o ile jakieś akcje stworzymy to będzie brakowało takiego sępa w polu karnym z dobrym wyczuciem. Sevilla ewidentnie cofnięta w tej drugiej połowie i już zaczyna się klepanie po obwodzie.