Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca Weź sobie człowieku na wstrzymanie, ile razy można pisać to samo. Wszyscy już wiedzą, że jesteś antyszczepionkowcem i że masz super znajomości w szpitalach. Myślę, że masz tak insiderskie informacje, że mógłbyś zostać jakimś tajnym agentem.
6
@Janiama De Jong to typowy box to box i zawsze taki był. Nigdy nie będzie klasową 10. Najlepiej wygląda gdy ma obok siebie wybieganego DM-a, który go odciąży w aspektach defensywnych i pokryje pewne przestrzenie i luki po wyjściach Holendra.
4
@Nano22 Przecież to oczywiste. Nie gra w klubie to nie gra w reprezentacji. Co tutaj jest niezrozumiałego?
0
@Greenalley Że co? Jakim cudem ktoś może zdobyć doświadczenie nie grając? A jakie niby olbrzymie błędy popełnia Puig? Gdy dostawał pierwsze szanse nie pamiętam żebyśmy przez niego zawalali mecze. Jasne, czasami zdarza się strata, ale to zawodnik, który woli spróbować niekonwencjonalnego podania niż podać w bok. Ja jakoś pamiętam, że czy to był presezon czy normalne rozgrywki to chłopak zawsze potrafił zaskoczyć, dać impuls. Chwaliło go wiele znanych osób ze świata piłki. Nawet te kilka minut, które dostał od Koemana było naprawdę dobre. Wyróżniał się kluczowymi podaniami, pracą w odbiorze. Nie wiem co on musi pokazać na boisku żeby dostać prawdziwą szansę. Pedri też popełnia błędy, często jest niechlujny, piłka mu odskoczy, zagapi się. Ale mimo to dostaje regularnie szanse i jak widać rozwija się. Puig jeszcze ani raz nie dostał takiego komfortu i zaufania. A talent przejawiał zawsze czy to w rezerwach czy to w pierwszym zespole. Jako wychowanek zasługiwał i zasługuje na większe zaufanie.
5
Puig ma dokładnie to co miał Iniesta - nagła zmiana tempa, przyspieszenie, świetna kontrola piłki, drybling i niekonwencjonalne zaskakujące podania. Myślę, że Puig i Pedri to byłoby genialne kombo. Szkoda, że za Koemana tego nie uświadczymy.
6
@Janiama Czemu piszesz, że Valverde wycisnął maxa skoro trener ma iluzoryczny wpływ na zespół? To chyba piłkarze, kadra dała z siebie maxa a nie trener. Kompletnie się z Tobą nie zgadzam, jest wiele przykładów gdy przyjście danego trenera do klubu kompletnie odmieniło obraz drużyny. Jasne to piłkarze grają na boisku i to od nich bezpośrednio zależy wynik meczu, ale to trener decyduje o tym w jakim składzie grają, w jakim ustawieniu grają, jaką zastosują taktykę, jak trenują, jak są przygotowani mentalnie. To trener dobiera sobie kadrę i to on decyduję kogo chce mieć w sztabie. Jak można wytłumaczyć fenomen Bayernu z 2020 roku jeśli nie osobą Flicka? Przecież na jesień 2019 wszyscy mówili, że Bayern się do niczego nie nadaje, wypalona kadra, stary Muller, Neuer, brak napastników, słaba defensywa. Większość się z nich śmiała i zwiastowała upadek. Nagle przychodzi Flick i z miesiąca na miesiąc Bayern wygląda coraz lepiej aż zostaje potworem i najlepszą drużyną na świecie. Ok, piłkarze Ci sami więc można powiedzieć, że po prostu im się zachciało grać, wzieli się do roboty. No ale to ten Flick ich do tego pobudził, zmienił trochę sposób gry, wprowadził lekkie roszady w kadrze, zmotywował. Takich przykładów można znaleźć mnóstwo na przestrzeni kilku lat. Tylko trzeba zatrudniać odpowiednich trenerów z pomysłem, a nie średniaków z marnym CV.
2
Można mówić co się chce, ale Griezmann na pewno się nie obija na treningach i jest super miły. To wystarczy żeby grać u Koemana w każdym meczu. Nieważne co pokażesz w trakcie spotkania. To nie ma znaczenia, liczy się trening.
1
Dobrze, że Barcelona kupiła cracka za 120mln i w meczach gdy nie ma Messiego i może grać na swojej ulubionej pozycji, w końcu pokazuje swój geniusz i bierze grę na siebie. Griezmann to jest moim zdaniem transfer nie do wybaczenia i kompletna wtopa. Dembele czy Coutinho również są niewypałami, ale w momencie dokonywania transferu postawienie na nich było do wytłumaczenia i dosyć racjonalne. Antoine to od początku był chory pomysł i strasznie na siłę. Im szybciej zostanie sprzedany tym lepiej.
0
@Antimadridista~ Szkoda? Jak może być szkoda kolesia zarabiającego miliony, grającego i żyjącego w Barcelonie, który strzelił fatalnie rzut karny. Jest po prostu słaby i tyle.
36
To jakiś żart, że to on strzelał karnego. Jeden z najsłabszych technicznie piłkarzy w drużynie. Mamy w składzie piłkarza za 120mln, który strzelał karne w finale Mundialu i LM i do tego potrzebuje bramek na przełamanie. Mamy doświadczonego Pjanica, który ma potężny strzał z dystansu i świetne stałe fragmenty. No dla mnie pomyłka. I przez takie coś możemy stracić punkty. Mogliśmy spokojnie ułozyć sobie mecz no ale nie..
1
@IronSanHybrid Po części się zgadzam, ale w pakiecie finansowanych rzeczy są określone procedury. Nawet jak zwiększa nakład na ochronę zdrowia to te pieniądze i tak by nie poszły na takie rzadkie przypadki tylko na braki w najczęstszych sektorach. Nie znamy też tła - czy taka operacja jest w ogóle możliwa w Polsce, czy jest to metoda pewna czy ostatnia ekstremalna deska ratunku, a może rodzice nie chcieli w Polsce i wybrali Hamburg. Ciężkie sprawy zgadzam się. Wesołych Świąt :)
0
@michal26 @IronSanHybrid
Dlaczego Polska Ochrona Zdrowia miałaby płacić za leczenie w Hamburgu? Jest to patowa sytuacja ale no niestety to są tak skomplikowane operacje, że nie da się ich finansować ze składek. W USA tak samo trzeba płacić, a mają najlepiej rozwiniętą medycynę. Właśnie od tego są takie zbiórki. Nie da się wszystkim pomoc bo państwo by zbankrutowało.
0
@IronSanHybrid Nie no jasne, że mogą być i pewnie będą. Tak jest zawsze, ale mi chodzi stricte o długoterminowe. Takie są rzadsze zdecydowanie.
1
@swiergol2 ale bzdury wypisujesz. Jeśli chodzi o sposób poruszania się, kontrolę piłki to Puigowi zdecydowanie bliżej do Iniesty niż Pedriemu.
10
@Bykunn Ja też nie oglądałem, ale to tak bije sarkazmem, że aż ciężko nie zauważyć.
1
@YoNoEntiendoNada Chodziło mu o przyszłość.
4
@Janiama Znowu coś wymyślasz pod swoją teorię. Komentatorzy pochwalił i głośno powiedzieli że ładne posłał podania. Jak można nie krytykować Umtitiego skoro wygląda jak ekspilkarz, a Busquets swoimi błędami i flegmatyzmem destabilizuje grę obronną całej drużyny.
3
@IronSanHybrid Ciężkie, długoterminowe powikłania po szczepieniach to jest niezwykła rzadkość i to się nie zmieni. Inżynieria mRNA jest znana i badania od wielu lat i jakoś do tej pory żadnych długoterminowych powikłań nie ma, nie mutujemy w potwory itp. Oczywiście nie była stosowana na taka skalę, ale już sporo ludzi stosowalo te metodę.
1
@Rewolucja123 Przecież gdybyśmy grali w drugiej połowie z lepszym rywalem to możliwe, że doprowadziliby do wyrównania. Fatalne błędy Busquetsa, niedokładne podania i złe ustawianie się. Umtiti, który biega jak po porażeniu więc lepszy napastnik by go przeszedł jak chciał.
1
@IronSanHybrid Myślałem, że nie zobaczę już gorszego trenera w zmianach niż Valverde. Ale jednak myliłem się. Decyzja Koemana są po prostu poronione.
1
@NaFazieHitman Koeman nie jest charakterny tylko głupi i nie potrafi podejść do sprawy jak dojrzały człowiek. On ma 57, a Puig 21. To ten starszy powinien być mentorem, tymczasem zachowuje się jak obrażona nastolatka. Przez to jego wygórowane ego nic w tym sezonie nie wygramy bo w kluczowym meczu nie przyzna się do błędu i będzie ślepo stawiał na swoje.
0
@Janiama Leszczem :D Może nie będzie miał radości z gry dla innego klubu i czeka ślepo na swoją kolej.
3
@Barca1992 Pjanić miał 0 asyst i bramek. Messi dla porównania bramkę i asystę:)
0
@tristan87 Za kilka miesięcy to Koemana już tutaj nie będzie. To strasznie przeciętny trener.
0
@Simusamu10 Suarez to już nie jest 9 klasy światowej. To, że potrafi czasami coś strzelić ze słabym rywalem nie czyni z niego topu.
0
@norbi77 Setien? Przecież pod koniec ligi Puig grał niemal w każdym meczu. Valverde? To on dał mu zadebiutować i pod koniec swojego pobytu Puig zaczynał grać coraz częściej.
0
@Majsteer No zgadzam się ma wizję gry i inteligencję. Ale ja piszę o czymś innym. Będzie mógł się pokazać w takim meczu jak ten gdy jest pełno miejsca, natomiast w meczach z topowym rywalem gdy będzie ciasno może mieć ciężko bez przyspieszenia, dryblingu i z taką trochę niechlujnością.
0
@El dominatore On ma 18 lat, techniki użytkowej już nie poprawi. To się ma albo nie. Może poprawić jakieś efektowane zagrania, ale nie taką podstawę. No może trochę szybkośc złapać, ale nieznacznie. Zwłaszcza, że w Barcelonie nikt nie trenuje piłkarzy na atletów. Złapie kilka kilogramów ala Neymar na początku.
0
@Cariones W ogóle nie są podobni. Ani sposób biegania, ani prezencja z piłką przy nodze, ani drybling, ani szybkość. Jedyne co to inteligencja.
1
@kuz Korzystałby jedynie na tym, że Neymar i Leo by wykładali mu patelnie. Natomiast ogólnie jest po prostu za słaby na Barcelone i gra kombinacyjna między ich trójką by nie istniała bo chłop ma technikę strasznie przeciętną.