0

@Tomek54321 Ale minimum do tego 25mln dla Raioli i pewnie za sam podpis dla Hallanda jakieś 10mln. Więc spokojnie wyjdzie +100mln.

1

@wsrh27 Pedri jest lepszy od Puiga? Niby w czym? Póki co strzelił 2 bramki w całym sezonie a zagrał minimum 10x wiecej minut. Tak naprawdę rozegrał w barwach Barcy jakieś dwa dobre mecze, w tym ten mecz z Juventusem. Oba te mecze były na początku sezonu. Od tamtej pory jest cieniem zawodnika. Jałowy, niewidoczny, bez dryblingu, bez szybkości. Puig jest wolnym zawodnikiem? Widziałeś jak on biega do pressingu, jak potrafi depnąć na kilku metrach. Jest na pewno szybszym piłkarzem od Pedriego. A już na pewno jest bardziej kreatywny. Kluczowe podania, przerzuty, przyjęcie kierunkowe jest na zdecydowanie wyższym poziomie u Riqiego. Na ten moment Pedri nie zasługuje na minuty, a Puig jak najbardziej. Niczym się Pedri nie wyróżnia na tyle żeby mieć aż o tyle więcej rozegranych minut. Jakie statystyki mógłby mieć Puig gdyby dostał tyle czasu?

0

@Pawelsky Od dwóch sezonów już.

2

@Coutinho007 Postawił na Fatiego bo nie miał innego wyjścia, a hype na niego w La Masii był olbrzymi. Tak to nie wynalazł żadnego nowego zawodnika, nie wykreował im świeżych pozycji, nikogo nie nauczył czegoś nowego. Ja bym bez mrugnięcia okiem poświecił te jego mistrzostwa na dobry projekt sportowy z myślą o przyszłości i radością z gry w piłkę. Wracając jeszcze na chwilę do Puiga to nadal nie mogę zrozumieć co miał w głowie Valverde, że nie dał mu prawdziwej szansy. Chłopak w presezonie błyszczał, światowe tuzy w zachwycie pisały o nim na Twitterze. Nagle zaczyna się sezon i Puig jest dalej w Barcy B, nie dostaje choćby ogonów, a jego jedyna okazja na grę to 1/64 Pucharu Króla. No nie mogę tego pojąć, po prostu nie mogę. Cały czas mam wrażenie, że od 3 lat mamy w klubie idealne następcę Iniesty, a z tego nie korzystamy. Szukamy jakiś wynalazków, Coutinhów za 160mln, Paulinhów, Pedrich itp. Dajmy szansę naszym, jeśli się nie sprawdzą po kilku miesiącach regularnej gry to rozumiem. Ale to co my robimy to jest żenada.

2

@Coutinho007 @lucca87 Niektórzy będą bronić Valverde bo zdobył dwa tytuły mistrzowskie. A dla mnie jego okres to początek degrengolady tego klubu. To był kluczowy moment żeby odwrócić trend upadku tej drużyny. Pozbyć się wypalonych piłkarzy, postawić na młodzież, zaryzykować, grać ofensywnie. Niestety zarząd i Valverde zaprzepaścili te 2,5 roku i obecnie nie da się tego szybko odwrócić. Setien i Koeman byli/są ofiarami tego całego procesu. Jedyne co moim zdaniem powinien zrobić Koeman to zacząć wyciągać wnioski. Postawić zdecydowanie na Puiga, Alenie, Dembele, Fatiego. Odstawić od wyjściowego składu Busquetsa, Lengleta, Roberto. Zredukować ilość minut Messiego, rotować go z Griezmannem ponieważ moim zdaniem obaj nie mają prawa grać razem. Musimy grać na typową 9(niestety mamy tylko Braithwaita no ale trudno), na dwóch skrzydłowych. Jestem wręcz za tym, że w niektórych meczach lepiej zrezygnować z Leo i zagrać 4-3-3 z Alenia, De Jongiem i Puigiem w środku oraz Dembele, Fatim i Braithwaitem z przodu. Koeman musi zacząć myśleć i grać w taki sposób bo to jego 4-2-3-1 z Busquetsem, trzema 10 i brakiem skrzydeł oraz 9 to jest po prostu dla mnie jakaś farsa.

16

Według niektórych z Puigiem jest jakiś problem mentalny skoro trenerzy nie dają mu szans. I w sumie mają rację - on jest zbyt ambitny i waleczny na te drużynę. W każdym meczu w którym występuje, w każdym widać niesamowita pasję u tego chłopaka. Wybiega na boisko jak pitbull, lata do pressingu, walczy mimo słabszych warunków fizycznych. Już nawet nie mówię o umiejętnościach piłkarskich bo chyba tylko ślepy ich nie widzi. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczoraj po anulowanej bramce Juventusu to właśnie Puig mobilizowal swoich kolegów. Tak ten Puig, który w tym sezonie otrzymał 80min, jest notorycznie pomijany i ma niby taka toksyczna osobowość. Pamiętam mecz z Atletico w tamtym sezonie 2:2 i po końcowym gwizdku Riquim aż tak rzuciło ze złości na ziemie. Tymczasem reszta miała wyje*ane i ze spuszczonymi lbami zeszła do szatni. Podkreślam w każdym meczu Ten chłopak daje z siebie maxa. Ma pewne braki jasne że tak, ale potencjał ma niesamowity. Zarówno ten piłkarski jak i mentalny. Nie jest jalowy jak większość naszych piłkarzy. Nie jestem w stanie pojąć jakim cudem od tylu lat jest tak olewany. A trenerów którzy go olali nie bronią ani wyniki ani tym bardziej styl gry. Za nikogo nie trzymam kciuków tak mocno jak za tego chłopaka. Nie wiem czy z nim będziemy zdecydowanie silniejsi, ale na pewnie nie będziemy słabsi a zyskamy ambitnego chłopaka w zespole. Nie każdy piłkarz musi mieć łatwy charakter w szatni, ale liczy się to co potrafią dac drużynie na boisku. I to takich piłkarzy się wspomina i przytacza anegdoty po latach.

1

@kaamil1910 Naucz się oglądać mecze bo masz zerową wiedzę o futbolu.

0

@slawkali Ale jesteś szokująco głupi.

0

@BarcaInfo A co ma się zmienić po wyborach do lata? Przecież nikt konkretny nie przyjdzie, trener się nie zmieni. Trzeba liczyć na to, że Koeman zacznie wyciągać wnioski i korzystać z tego co ma. A przede wszystkim, że gracze defensywni się ogarną.

0

Powiedzmy sobie szczerze, w dzisiejszej piłce nie da się grać bez 9. A w formacji 4-2-3-1 to już w ogóle. Do tego dodajmy sobie granie na maksymalnie jednego skrzydłowego i gra wygląda jak wygląda. W większości naszych akcji jak Messi przejmuje piłkę w okolicy środka boiska to żaden nasz piłkarz nie jest wysunięty. W większości spotkań Koeman wychodzi z trzema 10. Trzema! Efekt jest taki, że robi się tłok w środku i nie mamy nikogo w polu karnym i na skrzydłach z wyjątkiem prostolinijnego Alby. Poprzednie kilka meczów pokazało, że Griezmann mając przy sobie klasyczną 9 wygląda znacznie bardziej. Czy ktoś dzisiaj widzi Francuza? Jeśli nie chcemy przerżnąć tego meczu to na drugą połowę De la Fuente za Pedriego i Braithawait za Griezmanna lub Trincao. Jeśli schodzi Trincao to wtedy Messiego ograniczyć trochę do prawego skrzydła. Później wpuściłbym Puiga i Alenie.

0

Alba to jest najgorszy bezmózg. Czekam na jego odejście, cień dawnego zawodnika.

1

@Virusk3 Niby dlaczego? Bo mi sie wydaje, że póki co jedyna akcja to po jego strzale. Ja bym powiedział, że dramatyczna defensywa ciągnie ich na dół.

0

@lucas/catalan Kim jesteś z zawodu? Znasz się na farmakologii, biotechnologii, medycynie, inżynierii biomedycznej? Bardzo mocno w to wątpię.

0

Barcelona nie ma absolutnie żadnych szans na mistrzostwo w tym sezonie. Top 4 to będzie już i tak sukces.

0

Dembele to ma zakaz sprintów? Czemu on nie wchodzi w pojedynki, tylko schodzi do pola karnego? Dziwnie jakoś jest ustawiony.

2

Dla mnie Koeman zaczyna podejmować coraz bardziej nielogiczne decyzje. Drużyna mu udowadnia, że świetnie wygląda ze skrzydłowymi na boisku, to co robi Koeman? A no wychodzi trzema 10 i bez skrzydłowego. 4-2-3-1 bez skrzydeł! To jest niesamowite po prostu. Pjanić i Alenia pokazują, że potrafią grać na pivocie, co robi Koeman? Oczywiście obaj w lidze głęboka ława. Puig w 25min wykonuje więcej kluczowych podań niż cała drużyna oraz mimo pewnych braków udowadnia, że potrafi zrobić coś z niczego czyli jest idealnie tym czego potrzebujemy dzisiaj. Co robi Koeman? Puig trybuny i w lidze nie gra nic, a w LM po prostu ogony.

7

Dla mnie Coutinho to kompletnie bezjajeczny piłkarz. Nie widzę go w tej drużynie, szkoda pieniędzy i czasu.

11

30 minuta meczu, a piłkarze Cadiz przeleżeli chyba już z 10min.

0

@masq Głośniki za 3500PLN i nie odczuwasz różnicy pomiędzy kinem a takimi głośnikami? Oj to masz bardzo słaby słuch. 3500zł za sprzęt do muzyki to naprawdę bardzo przeciętne pieniądze. Na lepsze zestawy do kina domowego trzeba wydać minimum kilkanaście tysięcy. A tak naprawdę dobrej klasy, profesjonalny sprzęt to kilkadziesiąt tysięcy spokojnie pójdzie.

0

@IronSanHybrid Fajnie ustawione :)

0

@AlexDark00 Ja mam pewien problem z Fatim. Póki co wszyscy się jaramy bo chłopak ma 18 lat, a gra naprawdę dojrzale i daje liczby. Ale jak tak się przyglądam jego grze to on ani nie jest typowym skrzydłowym ani 9. Imo ma większy potencjał na pozycję 9 niż skrzydło ponieważ ma świetny instynkt, ale też nie jest takim typowym snajperem ponieważ trochę brakuje mu tej fizycznosci. Na skrzydło jak dla mnie trochę za słabo drybluje i nie ma tego depniecia na pierwszych metrach. To już Konrad de la Fuente bardziej pasuje na skrzydło.

1

@AlexDark00 Jak najbardziej. Coutinho jest moim zdaniem mocno zbędny w tym zespole. Mamy na ten moment cztery 10 w drużynie. Nawet jak odejdzie Messi i Coutinho to wciąż zostają Griezmann i Pedri. Na ten moment priorytet to środkowy napastnik, stoper i defensywny pomocnik.

1

@constantine16 Jak nie widziałeś całego meczu to się nie udzielaj i nie udawaj mędrca. Przez 30min może wiele się stać. Mingueza zagrał bardzo przeciętne spotkanie, do tego 2 bardzo poważne babole. Ocena 5 to max.

0

@NeroTFP Przecież cały czas gramy ta samą formacją. Czekam kiedy zobaczymy w pomocy Frenkiego, Alenie i Puiga.

0

@SinMistico Jak to na co, na Messiego czekał.

1

Cztery 10 w wyjściowym składzie i ani jednego skrzydłowego? No tego to chyba jeszcze nie było.

0

@Sysia11 Tylko zadajmy pytanie czy Diego dałby radę bez koksu. Bo teraz są co chwilę kontrole antydopingowe, a przecież on cały czas na koksie leciał. Być może jego kariera by skończyła się zaraz na początku bo dostałby rok dyskwalifikacji i po takim czymś już nie podniósł.

1

@Rudi35 Wymyślił? To jest zaburzenie psychiczne, to można odkryć, rozpoznać ale nie wymyślić.

2

@DLFCB Ciekawy jestem tego meczu i w jakim tempie był grany bo w pożegnalnym meczu Maradony też z 2001, Diego wyglądam strasznie słabo. Ledwo się chłop ruszał :D To już lepiej wyglądał w 2006 gdy grał ten turniej w siatkonoge z Leo w drużynie.

3

@Kurkmen Diego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?