0

Pedri za Messiego, Pjanić za Busquetsa i Dest za Roberto. Inaczej będzie trzecia porażka z rzędu.

0

@masq Marzenia to Halland/Mbappe, Camavinga i Upamecano. Ale pewnie skończy się na Depayu, Garcii i jakimś mośku do pomocy.

0

@czygun Depay to nie jest środkowy napastnik. Kompletnie niepotrzebny transfer. Niech się skupia na Hallandzie, Lautaro.

0

@kuz Trochę chaotyczny jest Araujo i mam wrażenie że zaraz zrobi karnego bo sie zle zamachnie. Ale młody więc ma czas na ogranie.

1

@333tricampeones333 Nie ma. To nie jest drybler, ani sprinter. Nie jest wolny ale na pewno nie ma takiego depniecia z miejsca.

0

@notor1ous Liverpool jest jeszcze genialny pod tym względem. Nic tylko pozazdrościć.

0

@FafitFCB Ależ żałuję że Barca wzięła Griezmanna zamiast niego. Oczywiście uważam, że żadnego z nich nie powinna kupować, ale jak już chcieli wydać te 120mln to Felix pasował znacznie lepiej.

0

@MaTt_BarcaFan Dramatyczny transfer to Dembele albo Griezmann.

0

@10SzymonBarca10 Nie, za słaby piłkarz na Barcelonę.

0

@pax może do swojego nowego cyklu czyli analiza straconych bramek włączysz statystykę tzw licznik ile razy dany piłkarz był głównym winowajca straconych bramek. Z każdym postem byś aktualizował swoje dane. Jasne zazwyczaj kilka błędów indywidualnych składa się na utratę bramki, ale czasami jest to ewidentne i wtedy takie coś można spokojnie zapisać. Np błąd Lengleta z karnym Realu. Przy bramce Valverde błąd De Jonga i Busquetsa. Myślę że takie ewidentne błędy spokojnie można zliczac. Potem na koniec sezonu można zobaczyć kto i ile razy dał ciała.

0

@Don-Corleone Szkoda przedramion na tych patałachów :)

0

@mikael Przecież ten dzieciak jest tak mentalnie ograniczony, że nie ma sensu czytać jego wypocin.

0

@szela1899 Pisze o tym już od ponad roku. Solidny rzemieślnik i nic więcej. Nigdy nie będzie topem i liderem.

4

@Janiama Przecież pisałeś w przerwie, że Koeman świetnie ustawił zespół i brawa dla niego. Weź się człowieku nie ośmieszaj po raz kolejny.

1

@umtiti Niestety tylko w brzuch.

0

@messi564 Griezmann ani raz takiego meczu w Barcy nie zagrał. Leo w pierwszej połowie był bardzo dobry. Niestety kolejny raz trener nie potrafi ustawić Barcy z Messim. Na początku sezonu to jeszcze wyglądało bo ewidentnie rola Messiego została ograniczona, ale dzisiaj wszystko wróciło do normy.

4

Koeman przegrywa Barcelonie ten mecz. Druga połowa jest martwa w wykonaniu Barcy, mija właśnie 12min od straty bramki a Holender nie robi zmian. Jak to można wytłumaczyć? Dembele powinien grać od początku drugiej połowy, tymczasem chyba w ogóle nie wejdzie bo szykowane jest to drewno Griezmann.

0

@dafik85 Niby tak, ale tak samo można usprawiedliwiać Griezmanna. Fakty są takie, że Pedri nie nadaje się na skrzydło i nic tam nie pokaże wielkiego. Jestem pewien, że jak wejdzie tam Dembele to gra będzie przesunięta bardziej na prawo.

1

@Rysiu Cou i Pedri nie mogą grać razem w składzie. Albo jeden albo drugi. Za Pedriego powinien wejść Dembele lub Trincao.

0

4:3 dla Barcelony.

2

@horang Akurat pod względem wytrzymałości to jest najlepszy wiek dla sportowca w niemal każdej dziedzinie. Szybkość już nie ta sama co u 20-latka, ale kondycja na topowym poziomie.

3

@BarcaInfo Szkoda, że sam również bezsensownie opierdzielał młodych i wymachiwał łapami gdy mu nie podali albo popełnili błąd. Jego odzywki na boisku w 80% byłby głupie i kończyły się jedynie kartkami.

0

@FC1899Barca Notch jest przepaskudny i niszczy cały efekt naprawdę ładnego telefonu. To jest wstyd, że od modelu X nie są w stanie tego choćby trochę zmniejszyć. Ciekawe jaka częstość odświeżania ekranu bo poniżej 90Hz to będzie żenada. Skoro w najnowszym Ipadzie dają 120Hz to tutaj tym bardziej.

0

@MSN1998 Potwór, ale do mnie bardziej przemawia Panamera :)

18

@Pawlak1992 Ale Ty człowieku jesteś ograniczony. Weź poczytaj książki o chorobach zakaźnych, a nie bzdury w Internecie.

7

@BartqRKO Mączka jest najwolniejszą nawierzchnią więc to olbrzymia przewaga dla Nadala, który zawsze bazował na defensywie. Do tego mączka troszkę zmienia kąt odbicia piłki więc biorą pod uwagę rotacje Rafy daje to super połączenie. Aha no i można dodać, że klimat, pogoda w Paryżu są najbliższe Hiszpanii o czym sam wspominał Nadal.

0

@Jackazz Nawet jakby grali w LM to ten przepis już nie obowiązuje. Jak zawodnik przychodzi w styczniu to w każdym przypadku może grać w LM w nowym klubie.

1

@daniel32778 Halland ma klauzulę 60mln :)

0

@pawel0304 Depay to też nie jest żadna 9. Lepiej zachować pieniądze i w lecie pójść po Hallanda/Lautaro.

0

@DonMatteo901 Niby dlaczego ma większy potencjał? Ja tego jakoś nie widzę. Dlaczego Pedri może grać na pozycji Coutinho, a Puig już nie? To Riqui ma lepszy drybling, depniecie i prostopadle podanie. Jest po prostu lepszym piłkarzem na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?