@Tom0VeB Prawa ręka św. Piotra. Taki deal jak zaczynał karierę podpisał. Więc po śmierci to nawet Jezuska poznasz, a jak będziesz najlepszy to i do Allaha dostaniesz kontakt.
@Tom0VeB Co chcesz tylko po mszy idziesz do zakrystii i mówisz mu co chcesz. On wpisuje na listę i wieczorem wszystko jest. Dzieci też załatwi jak chcesz, chociaż sam nie lubi.
@Transu96 Także możesz się już wypisać z wyborów, bo ośmieszysz się swoim wynikiem! Chciałem dać Ci przyjacielską radę, żebyś zrezygnował, ale widzę że trzeba iść na noże.
2
@mekston Nawet tego nie zobaczyłem, ale nadal smutne, że 1.18 nie weszło.
4
@Kapitan hawk I to 1.18 co nie weszło. :(
3
@Chwytliwy Złota Piłka honorowa to powinna być dla zbanowanych użytkowników.
1
@Tom0VeB Prawa ręka św. Piotra. Taki deal jak zaczynał karierę podpisał. Więc po śmierci to nawet Jezuska poznasz, a jak będziesz najlepszy to i do Allaha dostaniesz kontakt.
1
@Tom0VeB Co chcesz tylko po mszy idziesz do zakrystii i mówisz mu co chcesz. On wpisuje na listę i wieczorem wszystko jest. Dzieci też załatwi jak chcesz, chociaż sam nie lubi.
1
@Tom0VeB Razem z koksem, wazeliną i środkami antykoncepcyjnymi (tutaj do wyboru do koloru).
1
@Tom0VeB Spoko jest, daje procenty z zebranych pieniądzy z tacy, więc zarobek prima sort.
0
@Mesi12 Warto, chociaż Barcelona obecnie jest jak ekstraklasa, więc duże emocje mogą być.
1
@Tom0VeB Spokojnie, nawet u ministrantów znajdzie się dla Ciebie miejsce.
1
@Tom0VeB Zamiast herbu to w wyborach możesz zagłosować na @Danny Gaucho :)
0
@Orlik00 Dodałem, nick inny, ale łatwo się domyślić.
1
@Tom0VeB Ekhm. Nie do mnie ta odpowiedź. Ekhm.
1
@Tom0VeB O PiSie też tak gadali, a jednak spełnili obetnice.
12
@Barca17griezz10 A co imprezę w internacie zrobili?
1
@Transu96 Ten wrzód to Ty? Bo tylko będziecie przedłużać to co nieubłagane.
0
@Transu96 Z tego kota tylko ogon zostanie i będzie symbolem łatwego zwycięstwa.
5
@kuz Musisz zagłosować na @Danny Gaucho on ma taką moc, żeby przywrócić kalendarze od @KamQiX.
1
@Transu96 Mówiłem o tej, którą będziesz reprezentować.
1
@Encore Imo też tak sądzę, ale ciężko porównać np. Jokera Nicholsona do Jokera Ledgera. Niby ta sama postać, ale całkowicie inna.
0
@Encore Każdy Joker był inny i każdy był na swój sposób najlepszy.
1
@Transu96 Twoja kobieta będzie nam tańczyć na afterku, więc lepiej spasuj.
0
@Rewolucja123 Nie.
2
@Transu96 Do zobaczenia na debacie. Mój członek zmiażdzy Twojego!
0
@Kuczek Niestety Chow Chowy do obrony domu się nie nadają. :/
1
@Transu96 Także możesz się już wypisać z wyborów, bo ośmieszysz się swoim wynikiem! Chciałem dać Ci przyjacielską radę, żebyś zrezygnował, ale widzę że trzeba iść na noże.
0
@Transu96 Zamiast jej ty zatwerkujesz? Aż sam bym zagłosował. ;)
0
@Transu96 Mamy, bo wystraszyła się swojej obietnicy.
0
@Chwytliwy Ty byłeś drugą opcją do wyboru. Więc jak Danny nie będzie chętny to ty wchodzisz na jego miejsce.
6
@BarcaInfo Ja to bym zobaczył grafikę od @KamQiX najlepiej w formie kalendarzu na Wrzesień 2019.
2
@Encore Niestety dużej konkurencji nie ma w tym roku. Jedyny możliwy kandydat.