1

@Moderacja To jak jest z tym "promowaniem swojej osoby"? Punkt egzekwowany tylko w specjalnych przypadkach? Coś jak z bramkarzem i nogą styczną do linii bramki przy rzucie karnym. Dzisiaj już dwa razy widziałem, że pewien użytkownik wrzucił filmik, który był umieszczony na jego kanale Youtube.

0

@MarFan Z tego co wiem to tutaj El Jarka nie ma.

0

Jest już dostępny Web App do FIFY 20!

3

@xVENUMx A chałupa będzie jak skarbiec McKwacza?

1

@alkoholix 1:1.

0

@Danny Gaucho Ma i mieć będzie taki dryg. ;)

2

@Danny Gaucho Nawet z zoomem z lunety ciężko byłoby cokolwiek zobaczyć. ;)

1

@TheMugShot Czarna żubrówka.

0

@Chwytliwy Zawsze, gdy oglądam PL czy jakiś angielską drużynę w LM to oni zawsze najwięcej leżą na murawie. Niby tacy twardziele, a przy najmniejszym kontakcie się kładą.

0

@Chwytliwy Brazylia lub Anglia.

1

@qruczek Basicsem masz tylko 10h, a Premier masz nielimitowany dostęp.

0

@Tasde A masz wersję Premier czy Basics?

0

@notevenclose Na PC też nie widzę opcji pobierania i w poprzednich latach, także tego nie było.

0

@MarioVeB! Czekam z niecierpliwością na jakieś automatyzmy i schematy, bo już 2 lata się nie doczekałem.

0

@MarioVeB! Przystosują? Czyli będą mu oddawać każdą piłkę, a on niech robi sobie co chce?

1

@ksobi Mądry chłopak zawsze pisze mądre rzeczy.

1

@Akobz Pewnie jak demo, czyli 17/18.

0

@Transu96 Od 19 problem z trainerami pozostał tylko w draftach. W Fut champions czy Division Rivals taki problem nie istnieje. Może w tym roku coś zmienią, ale wątpię.

0

@sebasek99 No w sumie. Ake można nazwać go taką wykastrowaną książką.

44

@kenneth99 Fani Liverpoolu to inny poziom egzystencji.

4

@OliverQueen Kiedy miał tę piłkę meczową? Ta ostatnia akcja? Bez przesady.

1

@ściah Ten przepis albo powinni zacząć wszyscy egzekwować, albo wywalić go do kosza. Bo to jest tylko dodatkowe zamieszanie.
Coś jak w UFC z punktami podparcia, których ilość stanowi już parter. W niektórych stanach jest, że 3 punkty podparcia to jest parter, a w niektórych, że 4. I dla samego zawodnika jest to problemem, bo w trakcie walki musi pamiętać taką pierdołę.

0

@Drzakubs Stand-up z rodzaju tych, które mają być nie tylko śmieszne, ale też dające do myślenia. Czego na polskiej scenie jest mało.

0

@sebasek99 A czy scenariusz nie można nazwać książką? Tak samo masz wszystko opisane każde miejsce czy postacie.

1

@Thoms94 Nawet jakbyś nie kupił FIFY 20, a kupując sam Origin Access Basics to miałbyś 10h dostępu, a jakbyś kupił Origin Access Premier to nie musiałbyś kupować FIFY, bo miałbyś nielimitowany dostęp.

0

@msmsms Patrząc osoba/praca to przy książce jest więcej roboty na osobę.
@sebasek99 Miałeś nie oceniać. :D
Ale pisarz też ma osoby, które mu pomagają. Redagują tekst etc.
Tak można wygenerować, ale to też nie jest łatwe do zrobienia.

0

@SuperPatsonFCB Nie ma jej tam podanej, bo nie masz pełnego dostępu do tej gry. Wejdź sobie w zakładkę origin access i tam, gdzie masz co daje Basics/Premium, przy Basics masz napisane "Wcześniejszy dostęp do nowych gier: 10-godzinna wersja próbna". "20" będzie tam widnieć jak już na stałe trafi do Basics.

1

@msmsms Dlatego książka jest łatwiejsza do zrobienia. Wszystko w rękach jednej osoby i to od niej zależy czy zepsuje czy nie. A przy filmie pracuje więcej osób i nikt z nich nie może popełnić błędu. Scenariusz będzie lipny? Aktor sam nie pociągnie filmu. Aktorstwo będzie na słabym poziomie? Scenariusz nic nie wskóra.

0

@nieprzysiadalnosc Zawiera, ale jest to wszystko w rękach jednej osoby. I czy nie łatwiej jest wymyślić sobie dany krajobraz niż znaleźć jego odpowiednik w realnym świecie?

0

@SuperPatsonFCB Ja gram na PC, więc u mnie nie ma EA Access, a jest Origin Access Basics (10h) i Premier (nielimitowany), więc pewnie podobnie jest z EA Access.
@MartiNJ11 Bodajże od jutra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?