0

@kulek22 Dyszka. I na prawdę wygląda jakby był o co najmniej poziom wyżej od graczy Celty.

0

@levz0r Nie ma dyskusji o aborcji i eutanazji, więc nie nikt nie pisze.

0

@kulek22 Ogólnie zanim załapałem o co chodzi to myślałem, że chodzi Ci o to w jakiej drużynie gra, albo na jakiej pozycji w meczu występuje. :D

2

@kulek22 XDDDDDD. O mój Allahu, ale wtopa.

0

Ale świetny jest Rafinha w meczu z Atletico. Zdecydowanie najbardziej wyróżniający się zawodnik w meczu.

0

@kamiVeB Razem z Messim.

2

@hoeniker *nie oglądamy. ;)

0

@LuisSalvano Dlatego zagra drugą połowę, albo znowu 30 minut.

5

@LuisSalvano Tak na Granadę ryzykować nawrócenie kontuzji. Mądrę i to bardzo. Nie jest potrzebny na mus, bo nie gramy z tuzem La Ligi.

0

@Jaro1279 Ja się nie zastanawiam, bo wiem jak ten system działa, a mecze na C+ bardziej mi pasują.

0

@Avada Kedavra A jak nie to coś się stanie? Dzieci w Afryce zaczną umierać czy co?

0

Atletico to ostatnia drużyna, po której w meczu spodziewałbym się 1.5+.
Ale jeszcze 30 minut i żeby Ci siadło.

0

@Volk Stawiać Atletico 1.5+ XDDDDDDD.

0

@Fantastyczny Chłopiec Po co ma grać od początku? Wraca dopiero po kontuzji, a na dodatek to jest GRANADA.

1

@kenneth99 Niestety zarząd z jednej gliny robiony co tej trener.

2

@AmigoBlancos Bo to chyba było przed finałem tegorocznej LE.

0

@AmigoBlancos "Swoją" dwójkę wiedziałem, ale Torres nawet mi do głowy nie przyszedł.
I chyba w quizie Etoto było podobne pytanie.

0

@AmigoBlancos To Pedro też pasuje LM - Barcelona, LE - Chelsea i według wikipedii też MŚ i ME.

0

@AmigoBlancos Mata i Pedro?

5

@BigDaglas Niech mu się wiedzie jak najlepiej, ale zdala od Barcelony, bo się po prostu nie nadaje.

1

@VamosGirl Na wypożyczeniu jest?! HA! E to jakiś słabiak przepłacony jest. Nie dziwię się, że tyle pozwiedzał.

1

@Danny Gaucho Kawał piłkarza z niego musi być. Pasuje do Barcelony?

1

@Barca_Big_Moment Mordo to źle świadczy o Barcelonie. Naprawdę źle.

1

@Volk Zobaczysz jak dzisiaj rozgrominy Granadę jedną bramką. ;)

1

@xaviorek6 Jedyna prawidłowa odpowiedź to "za dużo".

0

@ranger3120 To na lajcie znajdziesz. I to za "psie" pieniądze.

30

@socha Pytanie. Co bardziej zainteresuje zwykłego Polaka? Dwie bramki Lewego czy wygrana City z jakimś Watfordem?

0

@Darshan1010 Też prawda.

0

@neymarjr_143 W końcu jesteśmy wielką Barceloną, to chyba dwie bramki przewagi to powinien być minimun.

0

@ranger3120 Pewnie jest, zależy jakie wyjście masz z karty graficznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?