Użytkownik zbanowany
21 września 2019, 20:26
0
@kulek22 Dyszka. I na prawdę wygląda jakby był o co najmniej poziom wyżej od graczy Celty.
21 września 2019, 20:23
@levz0r Nie ma dyskusji o aborcji i eutanazji, więc nie nikt nie pisze.
21 września 2019, 20:20
@kulek22 Ogólnie zanim załapałem o co chodzi to myślałem, że chodzi Ci o to w jakiej drużynie gra, albo na jakiej pozycji w meczu występuje. :D
21 września 2019, 20:15
2
@kulek22 XDDDDDD. O mój Allahu, ale wtopa.
21 września 2019, 20:14
Ale świetny jest Rafinha w meczu z Atletico. Zdecydowanie najbardziej wyróżniający się zawodnik w meczu.
21 września 2019, 20:12
@kamiVeB Razem z Messim.
21 września 2019, 20:03
@hoeniker *nie oglądamy. ;)
21 września 2019, 19:59
@LuisSalvano Dlatego zagra drugą połowę, albo znowu 30 minut.
21 września 2019, 19:56
5
@LuisSalvano Tak na Granadę ryzykować nawrócenie kontuzji. Mądrę i to bardzo. Nie jest potrzebny na mus, bo nie gramy z tuzem La Ligi.
21 września 2019, 19:52
@Jaro1279 Ja się nie zastanawiam, bo wiem jak ten system działa, a mecze na C+ bardziej mi pasują.
21 września 2019, 19:50
@Avada Kedavra A jak nie to coś się stanie? Dzieci w Afryce zaczną umierać czy co?
21 września 2019, 19:49
Atletico to ostatnia drużyna, po której w meczu spodziewałbym się 1.5+. Ale jeszcze 30 minut i żeby Ci siadło.
21 września 2019, 19:46
@Volk Stawiać Atletico 1.5+ XDDDDDDD.
21 września 2019, 19:45
@Fantastyczny Chłopiec Po co ma grać od początku? Wraca dopiero po kontuzji, a na dodatek to jest GRANADA.
21 września 2019, 19:34
1
@kenneth99 Niestety zarząd z jednej gliny robiony co tej trener.
21 września 2019, 19:32
@AmigoBlancos Bo to chyba było przed finałem tegorocznej LE.
21 września 2019, 19:29
@AmigoBlancos "Swoją" dwójkę wiedziałem, ale Torres nawet mi do głowy nie przyszedł.I chyba w quizie Etoto było podobne pytanie.
21 września 2019, 19:27
@AmigoBlancos To Pedro też pasuje LM - Barcelona, LE - Chelsea i według wikipedii też MŚ i ME.
21 września 2019, 19:23
@AmigoBlancos Mata i Pedro?
21 września 2019, 19:19
@BigDaglas Niech mu się wiedzie jak najlepiej, ale zdala od Barcelony, bo się po prostu nie nadaje.
21 września 2019, 18:57
@VamosGirl Na wypożyczeniu jest?! HA! E to jakiś słabiak przepłacony jest. Nie dziwię się, że tyle pozwiedzał.
21 września 2019, 18:52
@Danny Gaucho Kawał piłkarza z niego musi być. Pasuje do Barcelony?
21 września 2019, 18:45
@Barca_Big_Moment Mordo to źle świadczy o Barcelonie. Naprawdę źle.
21 września 2019, 18:41
@Volk Zobaczysz jak dzisiaj rozgrominy Granadę jedną bramką. ;)
21 września 2019, 18:40
@xaviorek6 Jedyna prawidłowa odpowiedź to "za dużo".
21 września 2019, 18:39
@ranger3120 To na lajcie znajdziesz. I to za "psie" pieniądze.
21 września 2019, 18:35
30
@socha Pytanie. Co bardziej zainteresuje zwykłego Polaka? Dwie bramki Lewego czy wygrana City z jakimś Watfordem?
21 września 2019, 18:34
@Darshan1010 Też prawda.
21 września 2019, 18:30
@neymarjr_143 W końcu jesteśmy wielką Barceloną, to chyba dwie bramki przewagi to powinien być minimun.
21 września 2019, 18:29
@ranger3120 Pewnie jest, zależy jakie wyjście masz z karty graficznej.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@kulek22 Dyszka. I na prawdę wygląda jakby był o co najmniej poziom wyżej od graczy Celty.
0
@levz0r Nie ma dyskusji o aborcji i eutanazji, więc nie nikt nie pisze.
0
@kulek22 Ogólnie zanim załapałem o co chodzi to myślałem, że chodzi Ci o to w jakiej drużynie gra, albo na jakiej pozycji w meczu występuje. :D
2
@kulek22 XDDDDDD. O mój Allahu, ale wtopa.
0
Ale świetny jest Rafinha w meczu z Atletico. Zdecydowanie najbardziej wyróżniający się zawodnik w meczu.
0
@kamiVeB Razem z Messim.
2
@hoeniker *nie oglądamy. ;)
0
@LuisSalvano Dlatego zagra drugą połowę, albo znowu 30 minut.
5
@LuisSalvano Tak na Granadę ryzykować nawrócenie kontuzji. Mądrę i to bardzo. Nie jest potrzebny na mus, bo nie gramy z tuzem La Ligi.
0
@Jaro1279 Ja się nie zastanawiam, bo wiem jak ten system działa, a mecze na C+ bardziej mi pasują.
0
@Avada Kedavra A jak nie to coś się stanie? Dzieci w Afryce zaczną umierać czy co?
0
Atletico to ostatnia drużyna, po której w meczu spodziewałbym się 1.5+.
Ale jeszcze 30 minut i żeby Ci siadło.
0
@Volk Stawiać Atletico 1.5+ XDDDDDDD.
0
@Fantastyczny Chłopiec Po co ma grać od początku? Wraca dopiero po kontuzji, a na dodatek to jest GRANADA.
1
@kenneth99 Niestety zarząd z jednej gliny robiony co tej trener.
2
@AmigoBlancos Bo to chyba było przed finałem tegorocznej LE.
0
@AmigoBlancos "Swoją" dwójkę wiedziałem, ale Torres nawet mi do głowy nie przyszedł.
I chyba w quizie Etoto było podobne pytanie.
0
@AmigoBlancos To Pedro też pasuje LM - Barcelona, LE - Chelsea i według wikipedii też MŚ i ME.
0
@AmigoBlancos Mata i Pedro?
5
@BigDaglas Niech mu się wiedzie jak najlepiej, ale zdala od Barcelony, bo się po prostu nie nadaje.
1
@VamosGirl Na wypożyczeniu jest?! HA! E to jakiś słabiak przepłacony jest. Nie dziwię się, że tyle pozwiedzał.
1
@Danny Gaucho Kawał piłkarza z niego musi być. Pasuje do Barcelony?
1
@Barca_Big_Moment Mordo to źle świadczy o Barcelonie. Naprawdę źle.
1
@Volk Zobaczysz jak dzisiaj rozgrominy Granadę jedną bramką. ;)
1
@xaviorek6 Jedyna prawidłowa odpowiedź to "za dużo".
0
@ranger3120 To na lajcie znajdziesz. I to za "psie" pieniądze.
30
@socha Pytanie. Co bardziej zainteresuje zwykłego Polaka? Dwie bramki Lewego czy wygrana City z jakimś Watfordem?
0
@Darshan1010 Też prawda.
0
@neymarjr_143 W końcu jesteśmy wielką Barceloną, to chyba dwie bramki przewagi to powinien być minimun.
0
@ranger3120 Pewnie jest, zależy jakie wyjście masz z karty graficznej.