0

@Kapitan hawk No chyba Twój ojciec.

0

@Cariones Kurczę, to ja już powinienem mieć jakieś zaawansowane stadium.

3

@MarioVeB! Po ich wynikach bardziej na miejscu byłoby pytanie "To ktoś tego nie ogląda?".

1

@matijas Edycja mistrzowska i kupisz ją chyba wszędzie.

8

@masq Przede wszystkim ogarnąłby Dembele i tutaj nie mam wątpliwości.

0

@Gorostiaga 13 z 10? Ale kozak.

2

@NeroTFP Ale starocia odkopałeś.

2

@Odesseiron Tate nie pyskuj, bo kto będzie twój wózek prowadził na stadion?

0

@Odesseiron Widzew Łódź tego jeszcze nie zlikwidowali?

2

@KamQiX Ogólnie włączając na ślepo te statystyki idzie rozpoznać, gdzie schował się Valverde. ;)

0

@LuisSalvano Co to znaczy prawie wywalczył karnego? Czyli nie wywalczył. Wchodził, ale nadal brak konkretów.
@masq Niestety stawiam stworzenie 2 setek ponad błyski Fatiego, a może stety.

6

@masq Rozumiem ekstazę Fatim, ale Dembele wypracował 2 setki w tym meczu, a Fati poza efektowną grą?

0

@fanoflakers No tak wypracowanie 2 setek w 22 minuty to za mało jak na La ligę.

0

@MesQueUnClub_87 Poczuł dyskomfort w udzie.

1

@MSDCbrzdyk Bo może mieć duże łydki i getry mogły powodać uścisk.

7

@Kosiu A co źle gra? Przyzwoity jak nie dobry mecz jak na jego drugie spotkanie.

0

@fanoflakers Pewnie nic. Ciągle wchodzi w rytm meczowy, a z 3 atakujących to tylko jego zdrowie było pod znakiem zapytania.

5

Ter Stegen: Trofeo Zamora Error 404

13

Wolski i Ćwiąkała przynajmniej oni nie zepsują tego wieczoru.

0

@Wichurek Do niczego innego ta pogoda się nie nadaje. Na dwór wypić piwo nie wyjdziesz, grilla nie zrobisz. Patologia, a nie pora roku.

2

@Wichurek To siedzenia w domu jak znalazł. I do niczego innego. Jak ktoś jest typem domownika to tak.

2

@SeeleyBooth A jeszcze przed nami najgorsza pora roku zima...

0

@Olo1234 Na razie to 400 mln nie może się pokazać, więc albo przepłaceni i mamy rekinów biznesu w zarządzie, albo z misterem jest coś nie tak.

1

@Hushovt Z tego co kojarzę to Joker ma niedługo premierę, a po recenzjach i dotychczasowych nagrodach można sądzić, że będzie to bardzo dobry film. Według portalu IMDB Dark Knight jest na 3. miejscu najlepszych filmów i to jest fakt, a nie opinia. Ale nie mi oceniać.

1

@Commando Nie zaczynaj tego tematu. :D

2

@Coutinho007 Nolanowski Joker chciał patrzeć jak Gotham płonie, a Bartomeu'owski Joker chce widzieć jak Barcelona płonie.

1

@Vxb93 Brooklyn 9-9.

0

@Zip Ja też napisz pv, bo nie wiem o co 5.

0

@Ratamahatta Spoko ostatnio wróg nr. 1 na tej stronie.

1

@matijas To chyba mecze Realu są tam specjalnością. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?