@LuisSalvano Co to znaczy prawie wywalczył karnego? Czyli nie wywalczył. Wchodził, ale nadal brak konkretów. @masq Niestety stawiam stworzenie 2 setek ponad błyski Fatiego, a może stety.
@Hushovt Z tego co kojarzę to Joker ma niedługo premierę, a po recenzjach i dotychczasowych nagrodach można sądzić, że będzie to bardzo dobry film. Według portalu IMDB Dark Knight jest na 3. miejscu najlepszych filmów i to jest fakt, a nie opinia. Ale nie mi oceniać.
0
@Kapitan hawk No chyba Twój ojciec.
0
@Cariones Kurczę, to ja już powinienem mieć jakieś zaawansowane stadium.
3
@MarioVeB! Po ich wynikach bardziej na miejscu byłoby pytanie "To ktoś tego nie ogląda?".
1
@matijas Edycja mistrzowska i kupisz ją chyba wszędzie.
8
@masq Przede wszystkim ogarnąłby Dembele i tutaj nie mam wątpliwości.
0
@Gorostiaga 13 z 10? Ale kozak.
2
@NeroTFP Ale starocia odkopałeś.
2
@Odesseiron Tate nie pyskuj, bo kto będzie twój wózek prowadził na stadion?
0
@Odesseiron Widzew Łódź tego jeszcze nie zlikwidowali?
2
@KamQiX Ogólnie włączając na ślepo te statystyki idzie rozpoznać, gdzie schował się Valverde. ;)
0
@LuisSalvano Co to znaczy prawie wywalczył karnego? Czyli nie wywalczył. Wchodził, ale nadal brak konkretów.
@masq Niestety stawiam stworzenie 2 setek ponad błyski Fatiego, a może stety.
6
@masq Rozumiem ekstazę Fatim, ale Dembele wypracował 2 setki w tym meczu, a Fati poza efektowną grą?
0
@fanoflakers No tak wypracowanie 2 setek w 22 minuty to za mało jak na La ligę.
0
@MesQueUnClub_87 Poczuł dyskomfort w udzie.
1
@MSDCbrzdyk Bo może mieć duże łydki i getry mogły powodać uścisk.
7
@Kosiu A co źle gra? Przyzwoity jak nie dobry mecz jak na jego drugie spotkanie.
0
@fanoflakers Pewnie nic. Ciągle wchodzi w rytm meczowy, a z 3 atakujących to tylko jego zdrowie było pod znakiem zapytania.
5
Ter Stegen: Trofeo Zamora Error 404
13
Wolski i Ćwiąkała przynajmniej oni nie zepsują tego wieczoru.
0
@Wichurek Do niczego innego ta pogoda się nie nadaje. Na dwór wypić piwo nie wyjdziesz, grilla nie zrobisz. Patologia, a nie pora roku.
2
@Wichurek To siedzenia w domu jak znalazł. I do niczego innego. Jak ktoś jest typem domownika to tak.
2
@SeeleyBooth A jeszcze przed nami najgorsza pora roku zima...
0
@Olo1234 Na razie to 400 mln nie może się pokazać, więc albo przepłaceni i mamy rekinów biznesu w zarządzie, albo z misterem jest coś nie tak.
1
@Hushovt Z tego co kojarzę to Joker ma niedługo premierę, a po recenzjach i dotychczasowych nagrodach można sądzić, że będzie to bardzo dobry film. Według portalu IMDB Dark Knight jest na 3. miejscu najlepszych filmów i to jest fakt, a nie opinia. Ale nie mi oceniać.
1
@Commando Nie zaczynaj tego tematu. :D
2
@Coutinho007 Nolanowski Joker chciał patrzeć jak Gotham płonie, a Bartomeu'owski Joker chce widzieć jak Barcelona płonie.
1
@Vxb93 Brooklyn 9-9.
0
@Zip Ja też napisz pv, bo nie wiem o co 5.
0
@Ratamahatta Spoko ostatnio wróg nr. 1 na tej stronie.
1
@matijas To chyba mecze Realu są tam specjalnością. ;)